Vložení nové akce - Lašská brána Beskyd - Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Hukvaldy

Vložení nové akce TEST

Vyplňte, prosím, tento formulář.
V případě potřeby Vás následně budeme kontaktovat s upřesněním Vámi zaslaného návrhu.


VAŠE ÚDAJE (neveřejné)

UPOZORNĚNÍ: Výše uvedené kontaktní údaje jsou neveřejné a slouží pouze pro identifikaci osoby, která zasílá informace o nové akci. Tyto údaje mohou být využity pro upřesnění, doplnění nebo ověření poskytnutých údajů. Kontakty budou odeslány na e-mailovou adresu správce a uloženy v databázi webu www.lasska-brana.cz, a to do doby zpracování návrhu, následně budou smazány.

ÚDAJE AKCE (veřejné)

UPOZORNĚNÍ: Uvádějte kontakt na organizátora akce, nejlépe osobu, která za akcí zodpovídá a může poskytnout další informace, případně pomoc řešit problém související s akcí. Tento údaj je veřejný, proto uvádějte pouze osoby (a jejich kontaktní údaje), které s takovým zveřejněním souhlasí. Pokud sami nejste organizátoři akce, velmi dobře zvažte, jaké údaje zde uvedete!

    Prohlašuji, že všechny údaje jsem vyplnil/a pravdivě a jsem oprávně/a je zveřejnit na webu www.lasska-brana.cz. Odesláním tohoto formuláře souhlasím s uložením výše uvedených kontaktních údajů do databáze portálu www.lasska-brana.cz a odesláním na e-mail správce a jsem seznámen/a se způsobem jejich dalšího zpracování.