S okružní vstupenkou po kopřivnických expozicích - Kopřivnice - Lašská brána Beskyd - Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Hukvaldy

S okružní vstupenkou po kopřivnických expozicích (Kopřivnice)

TYP: pěší výlet, pěší výlet - vhodný i s kočárkem

VÝCHOZÍ BOD + CÍLOVÝ BOD

Technické muzeum Tatra

TRASA

VÝCHOZÍ BOD: Technické muzeum Tatra (0 km) – (A) Lašské muzeum v Šustalově vile – (B) Muzeum nákladních automobilů Tatra – (C) Muzeum Fojtství – CÍLOVÝ BOD: Technické muzeum Tatra (3 km)

Okružní společná vstupenka vám umožňuje zvýhodněný vstup do vybraných kopřivnických muzeí: Muzea nákladních automobilů Tatra, Technického muzea Tatra, Lašského muzea a Muzea Fojtství. Mezi nimi můžete přejíždět autem, ale doporučujeme trasu absolvovat pěšky. Okruh lze začít na kterémkoli místě a je jen na Vás, jaký směr zvolíte. Pozor ale na kopřivnický parkovací systém a omezení doby parkování v centru města.

My doporučujeme začít v IC Kopřivnice, které se nachází ve stejné budově jako Technické muzeum TATRA, jen z opačné strany. Poté navštivte samotné Technické muzeum TATRA a následně Lašské muzeum s expozicí manželů Zátopkových. Pak by mělo následovat Muzeum nákladních automobilů TATRA. Při cestě zpět stojí za návštěvu Muzeum Fojtství, kde začala nejen tradice muzejnictví v Kopřivnici, ale i výroba Tatrovek.    

nenáročný

Délka  3 km

Stoupání  29 m

Klesání  29 m

ZNAČENÍ

Bez značení

POVRCH

ulice, stezka pro pěší a cyklisty, park

ZOBRAZIT NA

WWW.MAPY.CZ

KE STAŽENÍ

GPX

BLÍZKÉ AKCE