Vlakové nádraží Kopřivnice (Kopřivnice)

Hanse Ledwinky 6

Adresa:
Hanse Ledwinky 6

702 251 688

Telefon:
702 251 688

PROVOZNÍ DOBA

pondělí – pátek 4:40–21:40
sobota 5:45–18:45
neděle 6:05 – 19:35

BLÍZKÉ AKCE

VÝSTAVA: Vize a limity
VÝSTAVA: Vize a limity
Ne 5. 6. 2022 - Pá 30. 12. 2022 | 9:00 - 17:00
KOPŘIVNICE
Předvánoční tvoření
Čt 1. 12. 2022 | 9:00
KOPŘIVNICE
SOUTĚŽ: Mikulášský běh
SOUTĚŽ: Mikulášský běh
So 3. 12. 2022 | 10:00
KOPŘIVNICE
Fit děti 2022
PRO DĚTI: FIT DĚTI 2022
Ne 27. 11. 2022 | 14:00 - 18:00
KOPŘIVNICE
 
Zahrada č.7
Zahrada č.7
Ne 27. 11. 2022 | 14:00
KOPŘIVNICE
DIVADLO: TIK TIK
Po 28. 11. 2022 | 19:00
Kulturní dům Kopřivnice
KOPŘIVNICE
NEDĚLNÍ POHÁDKA: Divadlo LokVar: Kašpárek domek staví
Ne 27. 11. 2022 | 10:00
Kino Kopřivnice
KOPŘIVNICE
Výuková sezóna v Tanečním centru Relax Kopřivnice
Výuková sezóna v Tanečním centru Relax Kopřivnice
Čt 1. 9. 2022 - Út 31. 1. 2023
KOPŘIVNICE