Tipy nejen na víkend

Tipy nejen na víkend

 

ČTVRTEK | 17. července 2019

 

Někdo ven?: Přijď se bavit volejbalem | Kopřivnice

5. ročník prázdninového projektu pro kopřivnickou mládež je opět tady! Třetí akce je naplánovaná na čtvrtek 18. července od 16.00 hod. na volejbalových kurtech. Nenuď se doma, přijď na akce, sbírej náramky s logem a za 5 různých se staň na konci prázdnin VIP hostem na koncertě Milana Peroutky a kapely Perutě. Devět prázdninových čtvrtků a jeden srpnový pátek, to je 10 akcí, to je 10 náramků. Na akci Warm Up bude zřízeno osm stanovišť s osmi aktivitami. Účastníci budou procházet jednotlivými stanovišti a sbírat body. Po absolvování všech stanovišť budou návštěvníci hledat ukrytý poklad. Sbírání bodů nebude povinné, jednotlivá stanoviště budou volně přístupná.

 

PÁTEK | 18. července 2019

 

KONCERT: Country Příbor

V pátek 19. července od 19.00 hod. v Sokolovně Příbor. Zahraje Country Garáž. Při pěkném počasí se hraje venku.

Hasičský večer SDH Rychaltice Hukvaldy

V pátek 19. července od 19.00 hod. za bývalým kulturním domem v Rychvalticích se můžete těšit na hasičský večer s SDH Rychvaltice. Zahraje DH Radia Helax Aleš Brůna. Od 20:00 soutěže v disciplínách jako je pití piva a pojídání klobás na čas. Půlnoční tombola a akce do ranních hodin.

LETNÍ KINO: Trabantem tam a zase zpátky Štramberk

Velká cesta kolem světa končí! Poslední výprava uzavírá cesty žlutých trabantů napříč kontinenty ve velkém stylu. V týmu tentokrát není žádná žena a putování smečky mužů v čele s cestovatelem Danem Přibáněm nabírá často divoké obrátky. Žlutý cirkus jede z Indie až domů. Překonává Himaláje i diktatury, láme výškové rekordy i prchá před policií. Přestože jde mnohokrát do tuhého, mezinárodní česko-slovensko-polská posádka bojuje se všemi nástrahami s černým humorem, sebeironií a občas na hraně politické korektnosti. Film Trabantem tam a zase zpátky definitivně dokazuje, že není třeba drahých terénních vozů, aby člověk projel celý svět a zažil jeden z nejdojemnějších návratů. Akce se uskuteční v pátek 19. července od 21.30 hod. Vstupné 60 Kč. V případě nepříznivého počasí se představení ruší.

 

SOBOTA - NEDĚLE | 20. - 21. července 2019

 

Obléhaní nedobytné pevnosti Hukvaldy

Třetí ročník legendární bitvy o hrad Hukvaldy. A to v sobotu 20. července a neděli 21. července.  Ubrání hrad Hukvaldy své pozice nebo padne? Víkend plný šermu, historických zbraní, bitev a soubojů. Hlavní bitva o hrad se uskuteční v sobotu i neděli v 13.00 hod. Vystoupí skupina scénického a historického šermu Valmont, skupina scénického šermu Allegros, šermířská a divadelní společnost Memento mori, skupina historického šermu Corporal, hudební skupina Rabussa, Studio Bez Kliky.

 

SOBOTA | 20. července 2019

 

Vlčovické slavnosti 2019 Vlčovice

A je to tady! Dlouho očekávaná akce Vlčovické slavnosti se uskuteční tuto sobotu 20. července od 13.00 hod. na vlčovickém hřišti. Těšit se můžete na řadu akcí jako je Hry bez hranic – Wipeout, fotbalový zápas, koncert skupiny Docuku, ukázku šermířů z Vlčovic a mnoho dalšího. Děti si také přijdou na své, mohou si vyzkoušet malování na obličej, skákací hrad, střelbu z luku.

Myslivecký letní večer Příbor

Tradiční myslivecká zábava se uskuteční v sobotu 20. července od 16.00 hod. na Myslivecké chatě Příbor – Točná. K poslechu a tanci hraje skupina Remix. Bohaté občerstvení zajištěno. Pro děti připraven skákací hrad zdarma.

Letní večer v Hájově Příbor

Sbor dobrovolných hasičů Hájov pořádá v sobotu 20. července od 20.00 hod. na výletišti pod Obecním domem. Zahraje skupina Kiwi. Vstupné 50 Kč.

  

NEDĚLE | 21. července 2019

 

Dětský den 2019 Hukvaldy

V neděli 21. července od 14.00 hod. na výletišti za bývalým kulturním domem v Rychvalticích se uskuteční den pro všechny malé i velké děti. Těšit se můžete na soutěže pro děti i dospělé, ukázka činnosti mladých hasičů, nafukovací atrakce, pěna na hřišti, malování na obličej, bohaté občerstvení, párky v rohlíku, domácí vafle.

KONCERT: Promenádní koncert Kopřivnice

Další z promenádních koncertů pro zpříjemnění nedělních letních večerů v parku E. Beneše v Kopřivnici. Tentokrát zahraje skupina Akuma s hudební hity 60 a70 let naživo a tak jak je znáte. Akce se uskuteční v neděli 21. července od 18.00 hod.

 

FOTOGALERIE