KOPŘIVNICE
4. 1. 2019 Skautský ples, Katolický dům Kopřivnice
18. 1. 2019 (17.30) Baby bál v kopřivnickém tanečním centru, Kulturní dům Kopřivnice
19. 1. 2019 (20.00) Obecní ples, Kulturní dům Kopřivnice
25. 1. 2019 (19.30) Ples denního stacionáře Kopretina, Katolický dům Kopřivnice
26. 1. 2019 (19.30) Swingový ples, Katolický dům Kopřivnice
2. 2. 2019 (19.00) FotBÁL, Katolický dům Kopřivnice
2. 2. 2019 (19.30) Retrobál, Kulturní dům Kopřivnice
8. 2. 2019 (19.00) Country bál, Katolický dům Kopřivnice
9. 2. 2019 (19.30) Rodičovský bál, Kulturní dům Kopřivnice
22. 2. 2019 (19.00) Farní ples, Katolický dům Kopřivnice
3. 3. 2019 (15.00) Dětský maškarní ples, Katolický dům Kopřivnice
9. 3. 2019 (19.30) Házenkářský ples, Katolický dům Kopřivnice
9. 3. 2019 (20.00) Muzikantský ples, Kulturní dům Kopřivnice
23. 3. 2019 (19.00) Kopřivnický PLESK, Kulturní dům Kopřivnice
30. 3. 2019 (15.30) Dětský maškarní karneval, Kulturní dům Kopřivnice
LUBINA
19. 1. 2019 (19.00) Výroční ples KDU-ČSL, Katolický dům Lubina
26. 1. 2019 Hasičský ples (SDH Lubina II – Větřkovice), Katolický dům Lubina
9. 2. 2019 (19.00) Maškarní ples pro dospělé, Katolický dům Lubina
16. 2. 2019 Dětský maškarní ples, Katolický dům Lubina
23. 2. 2019 Hasičský ples (SDH Drnholec I), Katolický dům Lubina
27. 4. 2019 (19.30) Skautský ples, Katolický dům Lubina
VLČOVICE
12. 1. 2019 Tradiční obecní bál, Kulturní dům Vlčovice
26. 1. 2019 (19.00) Hasičský ples (SDH Vlčovice), Kulturní dům Vlčovice
2. 3. 2019 Dětský maškarní ples, Kulturní dům Vlčovice
MNIŠÍ
19. 1. 2019 (19.00) Ples osvětové besedy Mniší, Kulturní dům Mniší
16. 2. 2019 Dětský maškarní ples, Kulturní dům Mniší
2. 3. 2019 (19.00) Hasičský ples a Pochování basy, Kulturní dům Mniší
ŠTRAMBERK
19. 1. 2019 (19.00) Hasičský bál, Kulturní dům Štramberk
30. 1. 2019 Maškarní rej MŠ Bařiny, Kulturní dům Štramberk
1. 2. 2019 (20.00) Sportovní ples, Kulturní dům Štramberk
8. 2. 2019 Divadelní maškarní bál, Kulturní dům Štramberk
15. 2. 2019 Obecní bál, Kulturní dům Štramberk
PŘÍBOR
12. 1. 2019 (19.00) Společenský ples, Kulturní dům Příbor
26. 1. 2019 (20.00) Obecní valentýnský ples města Příbora, Kulturní dům Příbor
8. 2. 2019 (19.30) Děkanátní ples, Kulturní dům Příbor
23. 2. 2019 Ples SDH Příbor, Kulturní dům Příbor
9. 3. 2019 Dětský maškarní ples, Kulturní dům Příbor
ZÁVIŠICE
12. 1. 2019 (19.30) Lidový ples, Pohostinství U Kremlů
18. 1. 2019 (20.00) Horor ples, Pohostinství U Kremlů
1. 2. 2019 Obecní bál, Pohostinství U Kremlů
15. 2. 2019 Rybářský bál, Pohostinství U Kremlů
SEDLNICE
12. 1. 2019 (20.00) Obecní reprezentační ples, KIC Sněženka Sedlnice
25. 1. 2019 (20.00) Myslivecký ples, KIC Sněženka Sedlnice
15. 2. 2019 (20.00) Hasičský ples, KIC Sněženka Sedlnice
16. 3. 2019 (20.00) Mojito párty, KIC Sněženka Sedlnice
22. 3. 2019 (16.00) Dětský maškarní ples, KIC Sněženka Sedlnice
LIBHOŠŤ
12. 1. 2019 Maškarní ples, Na Fojtství
26. 1. 2019 Zahrádkářský ples, Na Fojtství
9. 2. 2019 Maškarní ples pro děti, U Kolářů
9. 2. 2019 Myslivecký ples, Na Fojtství
16. 2. 2019 Podnikatelský ples, U Kolářů
23. 2. 2019 Hasičský ples, Na Fojtství
2. 3. 2019 Pochování basy, Na Fojtství
VEŘOVICE
12. 1. 2019 (19.00) Muzikantský ples, Kulturní dům Veřovice
26. 1. 2019 (19.00) Hasičský ples, Kulturní dům Veřovice
TICHÁ
2. 2. 2019 (19.00) Obecní bál, Kulturní dům Tichá
LICHNOV
19. 1. 2019 (19.00) Rockový karneval, Kulturní dům Lichnov
1. 2. 2019 (20.00) Orelský ples, Kulturní dům Lichnov
NOVÝ JIČÍN
18. 1. 2019 Zahradkářský ples, sál Autopalu
20. 1. 2019 Balónkový karneval, SVČ Fokus
25. 1. 2019 Absolventský ples GNJ, sál Autopalu
8. 2. 2019 Reprezentační ples města Nový Jičín, Hotel Praha
8. 2. 2019 Reprezentační ples SOŠ Educa, sál Autopalu
9. 2. 2019 Společenský večer ZŠ Komenského 66, SVČ Fokus
16. 2. 2019 Valašský bál, SVČ Fokus
17. 2. 2019 Rodinný karneval, SVČ Fokus
15. 3. 2019 Karibský taneční večer, SVČ FOKUS
FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM
5. 1. 2019 (14.00) Dětský valašský bál, aula Gymnázia a SPŠEI
25. 1. 2019 (19.00) Ples Gymnázia, Dům kultury Frenštát p. Radhoštěm
27. 1. 2019 Kouzelný karneval pro děti, Dům kultury Frenštát p. Radhoštěm
KUNÍN
18. 1. 2019 Myslivecký ples, tělocvična ZŠ Kunín
15. 2. 2019 Obecní bál, tělocvična ZŠ Kunín
16. 2. 2019 Maškarní karneval pro děti, tělocvična ZŠ Kunín
MOŘKOV
19. 1. 2019 Hasičský ples, Kulturní dům
26. 1. 2019 Myslivecký ples, Kulturní dům
15. 2. 2019 Školní ples, Kulturní dům
17. 2. 2019 Dětský maškarní ples, Kulturní dům
2. 3. 2019 Pochování basy, Kulturní dům
RYBÍ
12. 1. 2019 Myslivecký ples, sál Besedy
25. 1. 2019 Sportovní ples, sál Besedy
STUDÉNKA
19. 1. 2019 Sportovní ples, Dělnický dům
8. 2. 2019 Městský ples, Dělnický dům
16. 2. 2019 Hasičský ples, Dělnický dům
HODSLAVICE
11. 1. 2019 Velký Palacký ples, Společenský dům
26. 1. 2019 Společenský ples Klubu důchodců, Společenský dům
2. 2. 2019 Salesiánské hnutí mládeže ples, Společenský dům
9. 2. 2019 Společenský ples SDH, Společenský dům
16. 2. 2019 Sportovní ples, Společenský dům
23. 2. 2019 Dětský maškarní ples MŠ, Společenský dům