Koruna Podbeskydí 2022 - Lašská brána Beskyd - Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Hukvaldy - Lašská brána Beskyd - Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Hukvaldy

Koruna Podbeskydí 2022

Koruna Podbeskydí 2022

VÝZVA K 30. ZÁŘÍ 2022 SKONČILA. Děkujeme všem za účast a již dnes se těšíme na další ročník. :-)

Koruna Podbeskydí 2022. Stáhněte si základní informace o této akci včetně mapy.

Chcete přijít na jiné myšlenky, pročistit si hlavu, protáhnout tělo, poznat krásy Lašské brány Beskyd a zároveň si trochu zasoutěžit? Pak právě Vám je určena výzva Koruna Podbeskydí! Navštivte čtrnáct vrcholů a zajímavých míst v našem regionu, vyfoťte se, fotky nám zašlete a pak už si můžete vyzvednout svou odměnu. Abyste letos zdolali Korunu Podbeskydí, je potřeba navštívit Holý vrch, Raškovu vyhlídku, Borovecké rybníky, Peklisko, Hončovu hůrku, Větřkovickou hůrku, Myslíkovské Lurdy, Bačův kopec, Kozlovickou horu, Tábor, Janíčkův vrch, Štramberčík, Fojtův kopec a Váňův kámen. Kdo si na všech čtrnáct destinací netroufá, může si vybrat pouze libovolných sedm a místo Koruny tak zdolat Korunku. Podmínkou je vyfotit se na uvedených místech u označení a poté všechny fotky najednou poslat na adresu koruna.podbeskydi@seznam.cz. Místa lze navštívit v libovolném pořadí, a to až do 30. září. Pro všechny, kdo splní podmínky výzvy, bude v Informačním centru Kopřivnice připravena pěkná odměna.

Organizátoři akce: Dům dětí a mládeže Kopřivnice, Zdravé město Kopřivnice, Kulturní dům Kopřivnice, resp. Informační centrum Kopřivnice, a Lašská brána Beskyd.  

Nahlásit chybu