Plochodrážní závěr sezóny

So 4. 11. 2017

Kopřivnice
Plochodrážní závěr sezóny
Info

Info:

Společné rozloučení členů klubu, jezdců a fanoušků s plochodrážní sezónou 2017. Součásti této akce bude i nábor nových plochodrážníků.

Letní stadion

Místo konání:

Letní stadion

10:00

Kdy:

10:00

zdarma

Vstupné:

zdarma

 

Tréninky, jízdy, hodnocení a debaty o sezóně letošní i té nadcházející. Celé vedení kopřivnické ploché dráhy Vám bude k dispozici k zodpovězení vašich otázek. Možnost svezení na plochodrážním speciálu. 

Účast na Plochodrážním závěru sezóny přislíbila celé řada zajímavých lidí. Přijedou jezdci z nedalekého polského Rybniku či Swietochlowic. Jednáme i se slovenskými mladíky a svou účast potvrdili i někteří čeští jezdci Flat Tracku. 

Mimo tyto všechny přijal pozvání do Kopřivnice i trojnásobný letošní Mistr České republiky na ploché dráze (Extraliga družstev, Mistrovství ČR jednotlivců a Mistrovství ČR na dlouhé dráze) a třetí muž na světě v dlouhé ploché dráze Josef „Pepe“ Franc. 

Vzhledem k tomu, že už myslíme i na budoucnost a výchovu mládeže, bude po celý den probíhat nábor nových zájemců o plochodrážní řemeslo, jehož patronem bude právě Josef Franc. Pokud tedy máte zájem o plochou dráhu a chcete se stát jezdcem tohoto krásného sportu, nebo by jste chtěli mít plochodrážníka ze svého dítěte neváhejte a přijďte, veškeré informace získáte právě na této akci.

Kontakt

Kontakt:

Vladimír Kovář, tel: 731 604 030, e-mail: kovar.v@seznam.cz

Odkazy

Odkazy:

http://plochadraha.koprivnice.org/?p=1780#more-1780

Nahlásit chybu