Vánoční jarmark pro dobrou věc 2022 - Hukvaldy - Lašská brána Beskyd - Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Hukvaldy

Vánoční jarmark pro dobrou věc 2022

So 19. 11. 2022

Hukvaldy
Vánoční jarmark pro dobrou věc 2022
Info

Info:

 X. ročník Vánočního jarmarku pro dobrou věc

Horní Sklenov - Hukvaldy

Místo konání:

Horní Sklenov - Hukvaldy

9:00

Kdy:

9:00

Vstupné

Vstupné:

40 Kč/dospělý, 20 Kč/dítě

Info

X. ročník Vánočního jarmarku pro dobrou věc, který se bude konat jak je již zvykem na Horním Sklenově v okolí Penzionu Roubenka v sobotu 19. listopadu 2022 od 9:00 do 16:00 hod. Uspořádání celé této akce zaštiťuje Spolek nezávislých vesnických žen z Hukvald.

Jako každoročně pro Vás přichystáme spoustu stánků s rukodělnými výrobky od keramiky po dekorační textil, najdete zde háčkované ozdoby a hračky, věnce, bižuterii, vánoční ozdoby, kovářské výrobky a jiná překvapení.
Vaše chutě uspokojí toulavá pekárna s plackami přímo z pece, paštiky, domácí bramboráky, zelňačka, hukvaldský guláš a gulášovka, maďarské uzeniny, topinky, vdolky, voňavý svařáček a čaj z Roubenky, domácí zákusky a cukroví od místních hospodyněk, džemy a marmelády, oříšky a sýry...

Na děti čeká velká výtvarná dílna i tvořivá dílna uměleckého kováře Jindřicha Veselého, kde si budou moci vyrobit drobné vánoční dárky, starodávný kolotoč a jízda na koních.

Program doplní hudba kapel ŘEHOLE a RUM Rock.

Děkujeme předem za symbolické VSTUPNÉ 40 Kč/dospělý, 20 Kč/dítě.

Z výtěžku akce podpoříme Základní a mateřskou školu Leoše Janáčka na Hukvaldech a činnost místních dětských spolků.

Změna programu vyhrazena.


PARKOVÁNÍ
Na Horním Sklenově NENÍ větší parkovací plocha, avšak pokud chcete parkovat blízko, je možno zaparkovat na zamluvené louce kousek nad areálem jarmarku - směrem na Golf Hukvaldy (bude upřesněno), odtud vás již navede náš navigátor. Můžete také využít parkoviště na Hukvaldech – naproti hotelu (cca 900 m od areálu), za hukvaldským dvorem (cca 1000 m od areálu) a nebo při točně autobusů u zastávky na Dolním Sklenově-rozcestí (cca 1500 m od areálu).

Z těchto parkovišť si můžete udělat hezkou procházku a na zpáteční cestě se třeba projít oborou, zajít na oběd do některé z restaurací či na kávu do @rajnazemihukvaldy.  Tušíme, že i přesto bude mnoho z vás parkovat okolo cest a rodinných domů. Prosíme vás proto, parkujte mimo zákazy a tak, aby mohla projet další auta a hlavně, aby mohly v případě potřeby projet pohotovostní složky! 

Na Hukvaldech navíc operuje OBECNÍ POLICIE, která bude na akci dohlížet, proto pozor, ať se Vám návštěva u nás neprodraží!

Na přímluvu našich spoluobčanů Vás ještě prosíme, dodržujte nejvyšší povolenou rychlost v celé obci (na Horním Sklenově stále platí 40cítka), neparkujte ve vjezdech rodinných domů či zahrad a snažte se při parkování co nejméně ničit trávníky našich sousedů v blízkosti silnice. Průjezd Horním Sklenovem nebude v sobotu možný od časných ranních hodin až do večera. A chovejte se prosím ohleduplně k sobě navzájem.

Kontakt

Kontakt:

Spolek nezávislých vesnických žen Hukvaldy, email: nezavislezenyhukvaldy@gmail.com

FOTOGALERIE

BLÍZKÉ AKCE

VÝSTAVA: Plátna s příběhem
VÝSTAVA: Plátna s příběhem
Út 2. 1. 2024 - St 28. 2. 2024 | 9:00
HUKVALDY
VÝSTAVA: Krásy přírody
VÝSTAVA: Krásy přírody
Čt 11. 1. 2024 - Čt 29. 2. 2024 | 9:00
HUKVALDY
PŘEDNÁŠKA: SOVY
PŘEDNÁŠKA: SOVY
Pá 1. 3. 2024 - So 2. 3. 2024 | 17:00
HUKVALDY
KNIHOVNA HUKVALDY: Děti a hrozby internetu
KNIHOVNA HUKVALDY: Děti a hrozby internetu
Po 26. 2. 2024 | 17:30
HUKVALDY
 
Zabijačkové hody
GASTRO AKCE: Zabijačkové hody
Pá 1. 3. 2024 - Ne 3. 3. 2024
HUKVALDY
Dětský karneval
PRO DĚTI: Dětský karneval
So 2. 3. 2024 | 15:00
PŘÍBOR