Setkání se stresíkem ve třech dílech

Út 14. 1. 2020

Příbor
Setkání se stresíkem ve třech dílech
Info

Info:

Setkání se stresíkem ve třech dílech -  s PhDr. Stanislavou Podžornou.

Městská knihovna Příbor

Místo konání:

Městská knihovna Příbor

17.00

Kdy:

17.00

Vstupné

Vstupné:

30 Kč

 

I  V prvním setkání nakoukneme netradiční formou do tématu zátěže v lidském životě, tedy do mechanismu stresu tak, jak funguje nejen v našem těle, ale v celé naší bytosti. Použijeme pouze jednu definici a dále promítneme své zkušenosti do malé dramatizace, která napomůže zbavit stres nepříjemných přívlastků a nabídne jeho přijetí jako přirozenou a potřebnou součást lidského žití. Stresová reakce našeho organismu je dobým sluhou, ale špatným pánem.

Na první setkání navazuje druhé a třetí s cílem zvládnout dané téma komplexně. Lze samozřejmě absolvovat jakoukoli ze tří částí. Lektorka garantuje volnou návaznost s úvodní shrnující částí k obsahu předešlých setkání.

II.   Zaměříme se na to, kam se přemíra stresu hromadí v našem těle a mysli - orientační diagnostika kvalitním dotazníkem. Společně se zamyslíme nad tím, co konkrétně můžeme činit pro znovudosažení rovnováhy v našem životě. Vše bez nutnosti sdělovat cokoliv ke svým osobním výsledkům a s možností sdílet především dobré zkušenosti s návratem do osobní pohody. 

III.  
Zcela praktický seminář s nácvikem základní relaxace. Účastník si osvojí dovednost, která je nám všem vlastní, ale její vědomé používání z ní činí účinný nástroj k nastolení míru v organismu. K dosažení příjemného uvolnění těla i mysli budeme každý potřebovat karimatku, deku, malý polštářek, pohodlné obečení, ponožky a špetku zdravé zvědavosti

Kontakt

Kontakt:

Městská knihovna Příbor tel.: 556 725 037 e-mail: knihovna@knihovna-pribor.cz

Akci pořádá

Akci pořádá:

Městská knihovna Příbor

BLÍZKÉ AKCE

Kinematografie bratří Čadíků - ZRUŠENO
St 1. 7. 2020 - Pá 31. 7. 2020
Město Příbor
PŘÍBOR
Revivalový festiválek - ZRUŠENO
So 1. 8. 2020
Město Příbor
PŘÍBOR
 
Výstava: Příbor vzpomíná
VÝSTAVA: Příbor vzpomíná
Po 18. 5. 2020 - Út 1. 9. 2020
PŘÍBOR
Myslivecký den
So 18. 7. 2020
PŘÍBOR