Setkání kopřivnických sběratelů

So 10. 11. 2018

Kopřivnice
Setkání kopřivnických sběratelů
Info

Info:

Velká prezentace domácích sbírek a zároveň sraz kopřivnických sběratelů.

Katolický dům Kopřivnice

Místo konání:

Katolický dům Kopřivnice

9.00 - 16.00

Kdy:

9.00 - 16.00

20 Kč

Vstupné:

20 Kč

 

„Byli bychom rádi, kdyby se nám do té doby ozvali kopřivničtí sběratelé, kteří by se akce rádi zúčastnili, aby jednak představili svou sbírku veřejnosti, ale zároveň se sešli a poklábosili s dalšími podobně smýšlejícími lidmi. Nemáme žádný velký či specifický cíl, zajímají nás všechny druhy sbírek dětí i dospěláků, objemné i začínající, seriózní i amatérské,“ říká Kryštof Hyvnar, vůdce pořádajícího skautského střediska Kopřivnice. 

Organizátoři akce, kterou finančně podpořilo i město Kopřivnice, vychází z předpokladu, že snad každý člověk se alespoň určitou část svého života věnoval sbírání nějaké věci, ať už známek, pohlednic, obalů od žvýkaček, ale třeba i něčeho daleko netradičnějšího. „Nemalá část lidí se této vášni věnuje po celý život, nejeden sběratel se svou sbírkou rád pochlubí. Občané Kopřivnice v tomto určitě nejsou žádnou výjimkou, věříme, že spíše naopak. Cílem projektu je proto umožnit místním sběratelům veřejné představení jejich sbírek, seznámení veřejnosti s touto vášní, výměna zkušeností mezi sběrateli,“ říká Hyvnar s tím, že novinková akce Setkání sběratelů by měla zapadnout do skupiny již probíhajících akcí, na kterých místní občané představují sami sebe a svou činnost široké veřejnosti. 

Zájemci o účast na sběratelském dni by měli organizátory kontaktovat co nejdříve na e-mailu info@vanaivan.cz a domluvit podrobnosti.

Akci pořádá

Akci pořádá:

Skautské centrum VANAIVAN

Nahlásit chybu