LETNÍ KINO: Tiché místo

Pá 10. 8. 2018

Kopřivnice
Tiché místo

FOTOGALERIE

Info

Info:

Horor USA, 2018, titulky, 90 min., 12+

Areál letního koupaliště Kopřivnice

Místo konání:

Areál letního koupaliště Kopřivnice

23.00

Kdy:

23.00

50 Kč

Vstupné:

50 Kč

 

Nejtišší horor!

Obyčejná rodina se snaží přežít ve světě, kde i ten nejtišší zvuk může znamenat rozsudek smrti. Ticho nejen léčí, ale ve filmu Tiché místo je navíc jedinou možností, jak přežít další den. Film žánrově pluje mezi thrillerem, dramatem a hororem a ve všech svých polohách dokazuje, co všechno je člověk schopen vymyslet a obětovat, aby i v nelidských podmínkách zachránil svou rodinu... 

Pouze v případě silného deště a větru bude promítání zrušeno!

Letošní ročník nese název Letní kino BIKINO "na zelené dece", a to proto, že jsme se rozhodli pojmout kino ekologicky. Jsme rádi, že Vám letos představíme naše vlastní vratné kelímky NickNacky s partou RecyKruu. S heslem Staň se součásti Kruu a Recykluj se Vám představí Petboy, Glassgirl, Paperball, Energybaby a Tetraman. (Připravte si zálohu 50 Kč) Zároveň Vás prosíme, abyste spolu s námi na letním kině třídili odpad, k čemuž budou přistavěny popelnice na třízený odpad. V rámci této akce jsme skladbu filmů obohatili také o dokument, tematicky, Planeta Česko. Po skončení tohoto filmu poskytneme tomu, kdo bude mít zájem, tašky na třízený odpad. Doufáme, že se Vám tato ekologická novinka bude líbit a podpoříte nás v ní. Dalším upgradem jsou dvě zvláštní páteční noční projekce hororů od 23.00.

Vstupenky zakoupíte na místě v den konání. Vstupenky není možné zakoupit předem. 
Prosíme, přicházejte do kina s předstihem, areál bude přístupný od 19:00. 
Doporučujeme vzít si s sebou deku, či něco na sezení. Kapacita laviček je omezená.

Žádáme diváky o dodržování zákazu kouření, včetně elektronických cigaret, v prostorách letního kina. Kouření je povoleno pouze ve vyhrazeném prostoru u vstupu.

Kontakt

Kontakt:

Kino Kopřivnice, e-mail: pokladna@kulturakoprivnice.cz, tel.: 774 668 001

Akci pořádá

Akci pořádá:

Kino Kopřivnice

Nahlásit chybu