KONCERT: Michal Pavlíček a trio

Pá 12. 10. 2018

Příbor
Michal Pavlíček

FOTOGALERIE

Info

Info:

Koncert Michala Pavlíčka a tria. 

 

Kulturní dům Příbor

Místo konání:

Kulturní dům Příbor

18.00

Kdy:

18.00

300 Kč

Vstupné:

300 Kč

 

Michal Pavlíček, obdivovaný kytarový mág, skladatel svérázných hříček i autor introvertních rockových opusů, stejně jako melodicky silných působivých balad, skladatel symfonické a scénické hudby se zcela původním rukopisem, vyhledávaný producent i mentor mladých hudebníků, je široce respektovanou individualitou, což konečně dokumentuje i řada vítězství a ocenění v odborných anketách.
Jeho Trio je prvotřídní instrumentální seskupení pro opravdové hudební gurmány. Legendární kytarista Michal Pavlíček (Pražský výběr, Stromboli, BSP), skvělý klávesista a skladatel Michal Nejtek (AGON, Face Of The Bass, David Koller Band), vynikající basák Martin "Maťo" Ivan (Aneta Langerová, Lešek Semelka SLS, Kamil Střihavka a Leaders, M. Imrich Tango, Krucipüsk, B. S. P., Precedens, Mother's Funkers, RockOpera Praha, muzikál Králové Avalonu) a představitel mladé české (nejen) rockové generace bubeníků Michal Daněk alias "Kolouch" (Votchi, Keep Flexi, Dekolt, Friday's Gang).
V podání těchto profesionálních interpretů uslyšíte nejnovější autorské skladby z pera Michala Pavlíčka.
Pestrý repertoár pochází přirozeně z Pavlíčkovy dílny a jak sám říká, jde o skladby "rychlé a dynamické, tajemné a přemýšlivé, odlehčené a provokativní." 

Michal Pavlíček vydává autorské album Pošli to tam a představí ho i na tomto jedinečném koncertu.

Desítky let znají příznivci nejkvalitnější domácí rockové hudby Michala Pavlíčka coby vrcholného kytarového virtuóza. Rovnocenou složkou jeho hudební osobnosti je ovšem i jeho autorský potenciál. A fakt, že se od komponování rockových skladeb a písní postupně dostal až k práci s velkými celky a symfonickými orchestry. Vrcholná a originální Pavlíčkova podvojnost je v domácím, ale i v mezinárodním měřítku zcela unikátní.

Délka akce: 60 minut

Předprodej vstupenek v Turistickém informačním centrum Příbor, v pokladně Kulturního domu Příbor nebo online.

Kontakt

Kontakt:

Kulturní dům Příbor 739 681 287, email: spravcekdpribor@seznam.cz

Nahlásit chybu