Cvičení z minulého století

Po 14. 5. 2018

Kopřivnice

FOTOGALERIE

Info

Info:

Pro rodiče, prarodiče s dětmi od 5 do 18 let v rámci akce Týden pro rodinu.

Velká tělocvična, zimní stadión Kopřivnice

Místo konání:

Velká tělocvična, zimní stadión Kopřivnice

18.00 - 19.00

Kdy:

18.00 - 19.00

 

Vyzkoušíte si, jak se cvičilo v tělocvičnách před rokem 1989 (žebřiny, šplh a mnoho dalšího, dnes možná už zapomenutého).

Retro oblečení vítáno (bílé tričko/nátělník, trenýrky a jarmilky).

Vstupné dobrovolné.

Kontakt

Kontakt:

Pavla Zrunková, tel.: 556 879 460, e-mail: pavla.zrunkova@koprivnice.cz

Představení v dalších dnech

Představení v dalších dnech

Novoroční ohňostroj (Pá 1. 1. 2016 16.30)

Škola bruslení (Čt 7. 1. 2016 )

Výstava Sluneční soustava (Čt 7. 1. 2016 )

Skautský ples (Pá 8. 1. 2016 19.30)

Novoroční turnaj neregistrovaných hráčů ve stolním tenise (So 9. 1. 2016 )

Maškarní ples pro dospělé (So 9. 1. 2016 20.00)

O putovní pohár TATRA TRUCKS a. s. (So 9. 1. 2016 8.00-17.00)

Zahájení přihlašování do letního semestru Akademie třetího věku (Po 11. 1. 2016 )

Novoroční koncert Městského dechového orchestru (Pá 15. 1. 2016 19.00)

Novoroční tříkrálový koncert (Ne 3. 1. 2016 16.00)

Den otevřených dveří aneb "získej svého Mimoně" (Čt 14. 1. 2016 14.30 - 17.00)

Jazz U Písařů (Ne 10. 1. 2016 17.00)

Večer šansonů (Pá 15. 1. 2016 19.00)

VÝSTAVA: Fotografie Břetislava Jansy (St 6. 1. 2016 )

Sportovní odpoledne (St 6. 1. 2016 13.30)

Patchworková dílna - zimní semestr (St 6. 1. 2016 16.00)

Příborský filmový klub (Pá 8. 1. 2016 20.00)

Edith a Marlene (So 9. 1. 2016 17.15)

Jak si žijeme v Příboře - téma životní prostředí (Út 12. 1. 2016 17.00)

Patchworková dílna - zimní semestr (St 13. 1. 2016 16.00)

Zdeněk Burian a jeho svět - Cesta do pravěku (Út 5. 1. 2016 )

Novoroční ohňostroj (Ne 1. 1. 2017 )

Myslivecké letní odpoledne a metání metel (So 24. 6. 2017 od 14:00 hodin)

Seniorské odpoledne (St 4. 10. 2017 )

Deštivé dny (Čt 16. 2. 2017 19:00)

Metropolitní opera: G. Verdi | Nabucco (So 7. 1. 2017 18:45)

KINO: Ch. Gounod | Romeo a Julie (So 21. 1. 2017 18:45)

KINO: Vatikánská muzea (Ne 19. 2. 2017 15:30)

KINO: A. Dvořák | Rusalka (So 25. 2. 2017 18:45)

Metropolitní opera: G. Verdi | La Traviata (So 11. 3. 2017 18:45)

KINO: Večer současných choreografií | Bolshoi Theatre (Ne 19. 3. 2017 15:45)

KINO: W. A. Mozart | Idomeneo (So 25. 3. 2017 18:45)

KINO: Hrdina naší doby | Bolshoi Theatre (Ne 9. 4. 2017 16:45)

KINO: P. I. Čajkovskij | Evžen Oněgin (So 22. 4. 2017 18:45)

KINO: Leonardo da Vinci: Génius v Miláně (Ne 30. 4. 2017 15:30)

KINO: R. Strauss | Růžový kavalír (So 13. 5. 2017 18:15)

KINO: Florencie a galerie Uffizi (Ne 21. 5. 2017 15:30)

Divadelní představení: ART - Divadlo Bez zábradlí (Čt 12. 1. 2017 19:00)

Balada pro banditu (Čt 30. 3. 2017 19:00)

William Shakespeare - Něco za něco (Čt 13. 4. 2017 19:00)

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 2. kolo (0. ročník) (So 21. 1. 2017 9.00)

OB LIGA Vlčovice - 3. kolo (So 18. 2. 2017 9.00)

OB LIGA Vlčovice - 4. kolo (So 18. 3. 2017 9.00)

OB LIGA Vlčovice - 5. kolo (So 22. 4. 2017 9.00)

OB LIGA Vlčovice - 6. kolo (So 20. 5. 2017 9.00)

OB LIGA Vlčovice - 7. kolo (So 24. 6. 2017 9.00)

OB LIGA Vlčovice - 8. kolo (So 15. 7. 2017 9.00)

OB LIGA Vlčovice - 9. kolo (So 19. 8. 2017 9.00)

Podzimní pingpongový maraton - OB LIGA Vlčovice - 10. kolo (So 23. 9. 2017 9.00)

KINO: Anděl Páně 2 (Po 2. 1. 2017 15:30)

Hrdý Budžes (St 17. 5. 2017 19:00)

Novoroční ohňostroj (Ne 1. 1. 2017 16.30, ohňostroj v 17.00)

Radůza (So 18. 3. 2017 19:00)

KINO: Rogue One: Star Wars Story (Ne 8. 1. 2017 17:30)

KINO: Rogue One: Star Wars Story (Po 2. 1. 2017 20.00)

KINO: Manžel na hodinu (Po 2. 1. 2017 17.30)

KINO: Anděl Páně 2 (Čt 5. 1. 2017 5. 1. a 6. 1. v 17:30 hod., 7. 1. v 15:30 hod.)

Bennewitzovo kvarteto a Miroslav Sekera (klavír) (St 1. 3. 2017 11:00)

Jiří Suchý, Jitka Molavcová a orchestr divadla Semafor (Út 7. 3. 2017 19:00)

Římské noci (Ne 12. 3. 2017 19:00)

Dny města Štramberka (So 24. 6. 2017 12.00 - 18.00)

Štramberská pouť (Ne 28. 5. 2017 )

Divadelní ples (So 25. 2. 2017 v 19:19 hodin)

Obecní bál (Pá 17. 2. 2017 )

Novoroční tříkrálový koncert (So 7. 1. 2017 16:00)

Hasičský bál (So 21. 1. 2017 od 19.00 hodin)

Nedělní pohádka: Divadlo Silesia: O Koblížkovi (Ne 8. 1. 2017 15:30)

KINO: Rammstein In Amerika (Pá 13. 1. 2017 19:00)

Pankrác 45 - Švandovo divadlo na Smíchově (Čt 9. 2. 2017 19:00)

KINO: Padesát odstínů temnoty (So 1. 4. 2017 17:30)

KINO: Padesát odstínů temnoty (Čt 16. 2. 2017 20:00)

KINO: Padesát odstínů temnoty (Ne 26. 2. 2017 17:30)

Tenerife v pohorkách (Čt 19. 1. 2017 18:00)

Kým jsme byli, jsme a budeme (Út 24. 1. 2017 18:00)

Numerologický rok 2017 (Po 9. 1. 2017 18:00)

Martina Adamovičová: Obrazy (Čt 5. 1. 2017 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Pyreneje (Pá 6. 1. 2017 17.00)

Trabantem napříč kontinenty (St 22. 3. 2017 od 18.00 hodin)

Novoroční koncert (So 7. 1. 2017 od 18.00 hodin)

Obecní ples (So 21. 1. 2017 od 19.00)

Songfest 2017 - Rok kohouta (Čt 26. 1. 2017 od 16.00)

Návštěvy u pana Greena (Pá 17. 3. 2017 19.00)

KINO: Červená želva (Út 3. 1. 2017 19:00)

KINO: V pasti (Čt 5. 1. 2017 20:00)

KINO: Pasažéři (Ne 8. 1. 2017 20:02)

KINO: Paterson (Út 10. 1. 2017 19:00)

KINO: Velká Čínská Zeď (So 14. 1. 2017 20:00)

KINO: La La Land (So 14. 1. 2017 17:30)

KINO: Naše poslední tango (Út 17. 1. 2017 19:00)

KINO: Pod rouškou noci (Čt 19. 1. 2017 20:00)

KINO: Assassin's Creed (Čt 19. 1. 2017 17:30)

KINO: Šíleně šťastná (Út 24. 1. 2017 19:00)

KINO: Rozpolcený (Čt 26. 1. 2017 20:00)

KINO: xXx: Návrat Xandera Cage (Čt 26. 1. 2017 17:30)

KINO: Resident Evil: Poslední kapitola (Ne 29. 1. 2017 20:00)

KINO: Psí poslání (Ne 29. 1. 2017 17:30)

KINO: Trainspotting 2 (Čt 16. 2. 2017 16. 2. a 17. 2. v 17:30, 18. 2., 19. 2. a 20. 2. ve 20:00)

KINO: Anděl Páně 2 (Čt 12. 1. 2017 17:30 a 20:00)

KINO: Manžel na hodinu (Po 2. 1. 2017 17:30)

KINO: Zpívej (So 21. 1. 2017 15:30)

KINO: Zpívej (Ne 29. 1. 2017 15:30)

KINO: Zpívej (Pá 3. 2. 2017 15:30)

KINO: Pod rouškou noci (Po 23. 1. 2017 20:00)

KINO: Assassin's Creed (Po 23. 1. 2017 17:30)

Novoroční koncert Městského dechového orchestru Kopřivnice (Ne 8. 1. 2017 17.00)

Obecní ples (So 28. 1. 2017 od 20.00)

Genesis expo (Út 31. 1. 2017 od 8.00 do 20.00)

Muzikantský ples (So 4. 3. 2017 od 19.00)

Skautský ples (Pá 6. 1. 2017 od 19.30)

Novoroční turnaj ve stolním tenise o pohár starosty města Kopřivnice (So 7. 1. 2017 )

Zahájení přihlašování do letního semestru Akademie třetího věku (Po 9. 1. 2017 )

Tradiční obecní bál (So 14. 1. 2017 )

Závěrečný seminář Virtuální univerzity třetího věku (Út 17. 1. 2017 )

Kultura školám: Tartuffe (St 18. 1. 2017 VIII.30)

Horor ples (Pá 20. 1. 2017 20.00)

Lidový ples (So 21. 1. 2017 19.00)

Balet Bolshoi Theatre: Spící krasavice (Ne 22. 1. 2017 15.45 hodin)

Zahrádkářský ples (So 28. 1. 2017 )

XIII. Swingový ples (So 28. 1. 2017 19.30)

Alfred Krzemieň: Beskydy - fotografie (Út 31. 1. 2017 )

Pololetní příměstský tábor - Maškarní rej (Pá 3. 2. 2017 od 8:00 do 16:00 hodin)

KH Kopřivnice - HCB Karviná (So 4. 2. 2017 18.00)

Hasičský ples (So 4. 2. 2017 )

Dětský maškarní ples (Ne 5. 2. 2017 od 14:00 hodin)

Balet Bolshoi Theatre: Labutí jezero (Ne 5. 2. 2017 15.45)

Den otevřených dveří (St 8. 2. 2017 13.00-18.00)

Rodinný olympijský víceboj (Čt 9. 2. 2017 16.00)

Moravia Silesian Masters Cup  (Pá 10. 2. 2017 16.00)

Moravia Silesian Masters Cup  (So 11. 2. 2017 8.00)

SKI POHÁREK 2017 (So 11. 2. 2017 13.00)

Rybářský ples (So 11. 2. 2017 19.00)

Okresní mládežnická šachová liga (So 11. 2. 2017 9.00)

Jarní příměstský tábor (Po 13. 2. 2017 denně od 8:00 do 16:00 hodin)

Nový Zéland sakra na těžko (Po 13. 2. 2017 18:00)

Zahájení letního semestru Akademie třetího věku (Út 14. 2. 2017 )

KH Kopřivnice - SKKP Handball Brno (So 18. 2. 2017 18.00)

KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí (So 25. 2. 2017 18.00)

Ples farnosti Kopřivnice (So 25. 2. 2017 19.00)

Rodičovský bál (So 25. 2. 2017 od 19:30 hodin)

Končinový hasičský ples (So 25. 2. 2017 )

Hasičský ples Drnholec (So 25. 2. 2017 )

Transsibiřská magistrála (Po 27. 2. 2017 18:00)

Dětský maškarní ples (So 4. 3. 2017 )

Minikoprstar 2017 (St 8. 3. 2017 )

KH Kopřivnice - HC Dukla Praha (So 11. 3. 2017 18.00)

Národní týden trénování paměti (NTTP) (Po 13. 3. 2017 )

Trénování paměti (Út 14. 3. 2017 )

Trénování paměti (St 15. 3. 2017 9:00)

Semifinále Koprstar (St 15. 3. 2017 )

Kultura školám: Svět hraček (Po 20. 3. 2017 VIII.30)

Írán - pohled do zákulisí (Čt 23. 3. 2017 18:00)

Pohádkový maškarní karneval (So 25. 3. 2017 od 15:30 do 17:30 hodin)

Finále Koprstar (Út 28. 3. 2017 )

Jarní koncert MIS music (St 29. 3. 2017 17.30)

Jarní vyjížďka (So 1. 4. 2017 )

Gruzie - napříč svérázným Kavkazem (Čt 6. 4. 2017 18:00)

XXII. ročník Velké ceny města Kopřivnice v plavání (So 8. 4. 2017 )

Velikonoční turnaj dvojic ve stolním tenise (So 8. 4. 2017 )

Jarní koncert ZŠ Emila Zátopka (Po 10. 4. 2017 )

Jarní koncert (sbory ZŠ) a vyhlášení Koprstar 2017 (Út 11. 4. 2017 od 17.00 hodin)

Velikonoční jarmark (St 12. 4. 2017 )

Velikonoční prázdniny (Čt 13. 4. 2017 )

Putování po pramenech v okolí Kopřivnice (So 15. 4. 2017 )

Jarní seniorské odpoledne (Čt 20. 4. 2017 od 17.00 hodin)

Lubinský zpěváček (Čt 20. 4. 2017 )

Den Země v Kopřivnici (Út 16. 5. 2017 od 8.30 do 18.00 hodin)

Přehlídka netradičních divadel Kopřiva 2017 (Pá 21. 4. 2017 )

Dny otevřených dveří MŠ (Po 24. 4. 2017 )

Alexandra Valchářová: obrazy (Út 25. 4. 2017 út: 11.00 až 17.00 hodin, st-ne: 10.00 až 17.00 hodin)

Přehlídka technických profesí (St 26. 4. 2017 9.00-16.00)

Povídání v zahradě III (Čt 27. 4. 2017 15.00)

Brnkačka (So 29. 4. 2017 )

Hasičská soutěž žáků (So 29. 4. 2017 )

Světlo orientu 2017 (So 29. 4. 2017 od 10.00 do 15.00 hodin)

Prvomájové odpoledne (Po 1. 5. 2017 )

Prvomájové balábilé (Po 1. 5. 2017 od 14.00 hodin)

Prvomájová vyjížďka (Po 1. 5. 2017 )

Zápis do MŠ (Čt 4. 5. 2017 08.00-15.00)

Koncert populární hudby (Pá 5. 5. 2017 )

Beskyd Model Kit Show (So 6. 5. 2017 Sobota 6. 5. 2017 | 9.00 – 18.00 hod., neděle 7. 5. 2017 | 9.00 – 12.00 hod.)

May Day (Pá 12. 5. 2017 od 20:00 hodin)

Velká cena Kopřivnice v šachu (Pá 12. 5. 2017 9.00)

Den Fairtrade – Férová snídaně (Týden pro rodinu) (So 13. 5. 2017 9.30 až 11.30 hodin)

Vernisáž absolventů výtvarného oboru (St 17. 5. 2017 17.00)

Kultura školám: Pohádky slovosledí babičky (Čt 18. 5. 2017 VIII.30)

Farmářský trh (Pá 19. 5. 2017 od 9.00 do 16.00 hodin)

Sportovní hry zdravotně handicapovaných - 20. ročník (So 20. 5. 2017 od 8.30 hodin)

Taneční koncerty ZUŠ Zdeňka Buriana (St 24. 5. 2017 )

Šostýnská Venuše - 10. ročník (So 27. 5. 2017 od 14:30 hodin)

Závěrečný koncert MIS music (St 31. 5. 2017 v 17.30 hodin)

Hrajeme si s knihou (St 31. 5. 2017 14.30)

Den dětí (Čt 1. 6. 2017 dopolední program od 8.30 do 11.30 hodin, odpolední program od 14.00 do 17.00 hodin)

Školní akademie (Čt 1. 6. 2017 )

Kopřivnické dny techniky (So 3. 6. 2017 od 9.00 hodin)

BLEŠÁK - Pošli to dál! (So 3. 6. 2017 8.00-16.00)

Pasování předškoláků na školáčky a rozloučení se školním rokem v mateřské škole (Pá 9. 6. 2017 )

Koncert hudebního oboru ZUŠ (St 14. 6. 2017 17.00)

Lubinská střela (Čt 15. 6. 2017 )

Evropský svátek hudby (Pá 23. 6. 2017 9.00, 15.30)

Přivítání prázdnin (So 1. 7. 2017 )

XX. ročník Kopřivnický drtič (So 15. 7. 2017 )

Jiří A. Havlín (obrazy) + Metoděj Beran (dřevořezby) (Út 18. 7. 2017 )

56. ročník mezinárodního turnaje v házené mužů O pohár PV OS KOVO Tatra a.s., Kopřivnice (Pá 25. 8. 2017 )

Závěrečný koncert prázdninového projektu Někdo ven? (Pá 25. 8. 2017 )

Pouťová neděle (Ne 27. 8. 2017 15.00)

Starodávný jarmark (So 26. 8. 2017 10.00)

Bartolomějský večer (So 26. 8. 2017 )

Tradiční projížďky ve veteránech značky Tatra (Ne 27. 8. 2017 )

Větřkovický triatlon VIII. ročník (Ne 27. 8. 2017 10.00)

5. ročník guláš cupu (So 2. 9. 2017 )

Anna Dočkalová: obrazy (Út 5. 9. 2017 )

Den otevřených dveří (St 6. 9. 2017 16.00)

Festival medu a písničky (Čt 7. 9. 2017 10.00-22.00)

Zahájení příhlašování do zimního semestru Akademie třetího věku (Po 11. 9. 2017 )

"12. ročník fotbalového turnaje ""Kopřivnice 2017""" (Čt 14. 9. 2017 )

Hubertova jízda (So 16. 9. 2017 )

Běh rodným krajem Emila Zátopka (So 16. 9. 2017 od 8.00)

Běh dětí Kopřivnicí (So 16. 9. 2017 od 9.15)

Pohár Větřkovické přehrady (So 23. 9. 2017 14.00)

6. ročník soutěže MOUNT EVEREST (So 23. 9. 2017 8.00)

Výstava ovoce, zeleniny, květin a hub (Ne 1. 10. 2017 )

Svatováclavská pouť v Lubině (Ne 1. 10. 2017 )

Týden knihoven (Po 2. 10. 2017 )

Zahájení 16. ročníku Akademie třetího věku (St 4. 10. 2017 )

Farmářský trh (Pá 13. 10. 2017 9.00-16.00)

Drakiáda (So 14. 10. 2017 )

XXI. přehlídka pěveckých sborů (So 14. 10. 2017 15.00)

Ruda Stančík: fotoobrazy (Út 17. 10. 2017 )

Den otevřených dveří - Cvičení rodičů + dětí (SPV) (Po 23. 10. 2017 16.00)

Kopřivnické poháry 2017 (So 28. 10. 2017 )

Podzimní větry (So 28. 10. 2017 )

OB LIGA Vlčovice - 1. kolo (So 28. 10. 2017 9.00)

Hallowen (So 28. 10. 2017 )

Taneční soutěž Tatra (So 4. 11. 2017 od 14.00 hodin)

Motýlek 2017 (Pá 10. 11. 2017 )

Svatomartinská sobota (So 11. 11. 2017 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 2. kolo (So 18. 11. 2017 9.00)

Jarmark naděje (Út 21. 11. 2017 14.00)

Den otevřených dveří (Út 21. 11. 2017 9.00-18.00)

Kateřinský jarmark (Čt 23. 11. 2017 17.00)

BLEŠÁK - Pošli to dál! (So 25. 11. 2017 8.00-15.00)

Tradiční tvarůžkové hody (So 25. 11. 2017 16:00)

Nanako Ishida (St 29. 11. 2017 )

Mikulášský jarmark (St 29. 11. 2017 )

Vázání adventních věnců (Čt 30. 11. 2017 14.00)

Mikulášský běh parkem (So 2. 12. 2017 )

Mikulášská jízda (Út 5. 12. 2017 16.00)

Mikulášská sobota s házenou (So 9. 12. 2017 )

Mikulášská nadílka (So 9. 12. 2017 )

Mistrovství ČR mladšího žactva v plavání (So 9. 12. 2017 )

VC Kopřivnice ve vzpírání juniorů (So 9. 12. 2017 )

Mikulášský dvojboj 2017 (So 9. 12. 2017 )

Přijďte se k nám podívat VII (Út 12. 12. 2017 )

Vánoční koncert a prodejní jarmark (Čt 14. 12. 2017 )

Vánoční koncert pod rozsvíceným stromem (So 16. 12. 2017 17.00)

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 3. kolo (So 16. 12. 2017 9.00 )

Den otevřených dveří a adventní koncert (Ne 17. 12. 2017 14.00)

Předvánoční koncert hudebního a tanečního oboru ZUŠ (St 20. 12. 2017 17.00)

Vánoční jarmark (St 20. 12. 2017 )

Jarmark ve městě - Kytička pro Elišku (St 20. 12. 2017 )

Vánoční velká cena Vlčovic ve stolním tenise (Út 26. 12. 2017 )

Vánoční cena ve stolním tenise (St 27. 12. 2017 9.30)

Silvestrovská vyjížďka (Ne 31. 12. 2017 )

Kopřivnický novoroční ohňostroj (Po 1. 1. 2018 16.30)

Novoroční turnaj ve stolním tenise o pohár starosty města Kopřivnice (So 6. 1. 2018 )

Ples Kopretina (Pá 27. 1. 2017 od 19.30)

Jazz U Písařů (Ne 8. 1. 2017 od 17.00 hodin)

Country bál (Pá 10. 2. 2017 od 19.00 hodin)

Kde ženy vládnou (Pá 13. 1. 2017 od 17.00 hodin)

Sokolský ples (So 14. 1. 2017 od 20.00)

Výstava: Mezi městy (St 4. 1. 2017 )

Harmonika v pivovaru (Pá 13. 1. 2017 )

Posezení u cimbálu (So 14. 1. 2017 )

Odborná přednáška: Nový život mezi námi - Obouvání dětí (St 18. 1. 2017 od 18:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 20. 1. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 21. 1. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 27. 1. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 28. 1. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 3. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 4. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 10. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 11. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 17. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Jazz U Písařů (Pá 17. 2. 2017 od 17:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 18. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 24. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 25. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 3. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Zahájení Štramberské divadelní přehlídky (Pá 3. 3. 2017 )

Posezení u cimbálu (So 4. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 10. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 11. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Jazz U Písařů (Ne 12. 3. 2017 od 17:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 17. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 18. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 24. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 25. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Harmonika v pivovaru (Pá 31. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Posezení u cimbálu (So 1. 4. 2017 od 19:00 hodin)

Jazz U Písařů (Ne 9. 4. 2017 od 17:00 hodin)

Jazz U Písařů (Ne 13. 8. 2017 od 17:00 hodin)

Muzejní noc a setkání s historií (Pá 19. 5. 2017 od 17.00 do 23.00 hodin)

Noc kostelů (Pá 9. 6. 2017 )

Jazz U Písařů (Ne 11. 6. 2017 od 17:00 hodin)

Promenádní koncert (Ne 2. 7. 2017 od 15:30 hodin)

Promenádní koncert (Ne 9. 7. 2017 od 15:30 hodin)

Promenádní koncert (Ne 6. 8. 2017 od 15:30 hodin)

Promenádní koncert (Ne 13. 8. 2017 od 15:30 hodin)

Moderní odpoledne s křesťanskou hudbou (Ne 10. 9. 2017 15.30)

Jazz U Písařů (Ne 8. 10. 2017 od 17:00 hodin)

Jazz U Písařů (Ne 12. 11. 2017 od 17:00 hodin)

Dětský maškarní ples (Pá 24. 2. 2017 )

Divadelní přehlídka (Pá 10. 3. 2017 )

Divadelní přehlídka (Pá 17. 3. 2017 od 19:30 hodin)

Divadelní přehlídka (Pá 24. 3. 2017 )

Divadelní přehlídka (Pá 31. 3. 2017 )

Divadelní přehlídka (Pá 7. 4. 2017 )

Závěr divadelní přehlídky (Pá 21. 4. 2017 )

Výtvarné odpoledne pro děti s rodiči, prarodiči (Út 17. 1. 2017 od 15:00 hodin)

Největší tajemství Třetí říše (Út 24. 1. 2017 od 17:00 hodin)

Veselení a mše o pouti sv. Valentina (Ne 12. 2. 2017 od 9:00 hodin)

Opona nahoru! (So 25. 2. 2017 18:00 hodin)

Manželský čtyřúhelník (Út 21. 3. 2017 od 18:00 hodin)

Jarní jógový víkend s Mirkou a Pavlou (Pá 31. 3. 2017 )

Ledová plochá dráha (Ne 22. 1. 2017 od 13:00 hodin)

VI. Karnevalový rej (Pá 27. 1. 2017 od 19:30 hodin)

Nejchytřejší Kopřivničák (St 22. 2. 2017 od 15:00 hodin)

Univerzita třetího věku (Čt 2. 2. 2017 9:00 hodin)

Obecní bál (So 21. 1. 2017 od 19:00 hodin)

Klokočovský masopust (So 4. 2. 2017 9:00 hodin)

7. dětský maškarní bál (So 18. 3. 2017 od 14:00 do 18:00 hodin)

Týden hokeje (Pá 27. 1. 2017 od 16:30 hodin)

III. Novoroční koncert (So 14. 1. 2017 17.00)

Nová podoba bývalého házenkářského hřiště (St 25. 1. 2017 od 15:30 hodin)

Aktivní senior 2017 - Na kajaku kolem Bajkalu (Út 24. 1. 2017 od 14:00 hodin)

Pohádkový maškarní ples (Pá 24. 2. 2017 od 15:00 do 17:30 hodin)

Bleší trh (Po 13. 2. 2017 denně od 8:30 do 17:00 hodin)

Dětský maškarní ples (So 28. 1. 2017 od 15:00 hodin)

Jarní tábor na Kletné (Ne 12. 2. 2017 )

Hravý den o jarních prázdninách (Út 14. 2. 2017 od 9:00 do 12:00 hodin)

Indiánské dopoledne (Pá 20. 1. 2017 od 10:00 do 11:00 hodin)

Valentýn v Klokanovi (Pá 10. 2. 2017 od 10:00 do 11:00 hodin)

Dětský maškarní karneval (So 4. 3. 2017 od 15:00 hodin)

Podvečer v rytmu bubnů s prvky muzikoterapie (Po 16. 1. 2017 18:30 - 20:00 hodin)

Retrobál (So 4. 2. 2017 od 19:30 hodin)

Klavírní večer (Čt 19. 1. 2017 od 19:00 do 21:00 hodin)

Klavírní večer (Čt 19. 1. 2017 od 19:00 do 21:00 hodin)

Kopřiva - plevel, který šatil (Pá 3. 2. 2017 17:00 hodin)

Knihy z piaristické knihovny VIII (Čt 23. 2. 2017 od 17:00 hodin)

SWING-JAZZ-LATIN (Pá 3. 2. 2017 20:00 hodin)

Dušan Brus (Pá 27. 1. 2017 od 19:30 hodin)

Příborský masopust (Út 28. 2. 2017 od 15:30 hodin)

Hip Hop RnB nigh (Pá 3. 2. 2017 )

KINO: Spojenci (Čt 2. 2. 2017 20:00)

KINO: Miluji tě modře (Čt 2. 2. 2017 17:30)

KINO: Zakladatel (So 4. 2. 2017 17:30)

KINO: Zakladatel (Po 6. 2. 2017 17:30)

KINO: Všechno nebo nic (So 4. 2. 2017 20:00)

KINO: Richard Müller: Nespoznaný (Út 7. 2. 2017 19:00)

KINO: Ovčáček čtveráček (Út 7. 2. 2017 17:15)

KINO: Kruhy (Čt 9. 2. 2017 20:00)

KINO: Místo u moře (So 11. 2. 2017 17:30)

KINO: LEGO Batman film (So 11. 2. 2017 15:30)

KINO: LEGO Batman film (Ne 5. 3. 2017 15:30)

KINO: LEGO Batman film (So 18. 2. 2017 15:30)

KINO: LEGO Batman film (So 25. 2. 2017 15:30)

KINO: Anděl Páně 2 (Po 13. 2. 2017 15:30)

KINO: Anděl Páně 2 (Čt 16. 2. 2017 15:30)

KINO: Bratříček Karel (Út 14. 2. 2017 19:00)

KINO: Zlato (So 18. 2. 2017 17:30)

KINO: Strnadovi (Út 21. 2. 2017 19:00)

KINO: John Wick 2 (Čt 23. 2. 2017 20:00)

KINO: John Wick 2 (Ne 5. 3. 2017 17:30)

KINO: Bába z ledu (Čt 23. 2. 2017 17:30)

KINO: Bába z ledu (Ne 5. 3. 2017 20:00)

KINO: Mlčení (Ne 26. 2. 2017 20:00)

KINO: Divadélko Ententýky: Myška Klárka a Veverka Terka v cukrárně (Ne 26. 2. 2017 15:30)

KINO: Logan (Čt 2. 3. 2017 20:00)

KINO: Divadlo Tramtarie: Terezka a kouzelné autíčko (Ne 12. 3. 2017 15:30)

KINO: Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa (Út 28. 2. 2017 19:00)

Dětský maškarní ples (Ne 5. 2. 2017 od 15:00 hodin)

Patchwork - výstava (Čt 23. 2. 2017 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Na středověké motivy - výstava (Čt 2. 3. 2017 otevřeno v pondělí a čtvrtek 10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00)

Atomový soused (Po 13. 3. 2017 18:00)

Autogramy ze sbírky Jiřího Hanibala (Čt 16. 2. 2017 v době otevírací doby Kavárny Vily)

Vernisáž: Autogramy ze sbírky Jiřího Hanibala (Čt 16. 2. 2017 v 17:00 hodin)

Robert Křesťan & DRUHÁ TRÁVA (Út 14. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Ladislav Zibura - Pěšky mezi buddhisty a komunisty (Pá 17. 2. 2017 18:30 hodin)

Honza Nedvěd (Ne 26. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Turnaj ve stolním tenise (Pá 3. 2. 2017 od 9.00)

Soustředění deskových her (Pá 3. 2. 2017 od 8.00)

Minikarneval (St 8. 2. 2017 od 9.00)

Výstava energetických obrazů Amelie Gabrieli (Čt 9. 2. 2017 )

Odpoledne s pastelkou (Út 14. 2. 2017 od 15:00 hodin)

Předposlední ples (Pá 17. 2. 2017 od 19:30 hodin)

Bowling (Pá 10. 2. 2017 17:30 hodin)

O pohár Luna Příbor 2017 (So 18. 2. 2017 8:00-15:00 hodin)

Školní ples (Pá 24. 2. 2017 od 19:30 hodin)

Bennewitzovo kvarteto (Út 28. 2. 2017 od 18:00 hodin)

Ivančena (So 4. 2. 2017 17:00 hodin)

Radim Ptáček - Vietnam a severní Laos (St 22. 2. 2017 od 18:00 hodin)

Madeira - smaragdový ostrov (Pá 3. 3. 2017 od 18:00 hodin)

Kopřivnikcý PLESK 2017 (So 1. 4. 2017 19.00)

Zabíjačka na Fojtství (So 25. 2. 2017 od 9:00 hodin)

Jazz U Písařů (Ne 12. 2. 2017 od 17:00 hodin)

Divadelní zájezd: Hodina před svatbou (Ne 18. 6. 2017 15:00 hodin)

Lenka Nová (St 5. 4. 2017 od 19:00 hodin)

Včera, dnes a zítra aneb Nové scénky Felixe Holzmanna (Ne 4. 6. 2017 19:00 hodin)

Aktivní senior 2017 - Sejdeme se, zazpíváme, dobrý vtip si k tomu dáme (Út 21. 2. 2017 od 14:00 hodin)

Aktivní senior 2017 - SENIORCOMP (Po 6. 3. 2017 17:00 hodin)

Aktivní senior 2017 - beseda na téma "Jak nevyhořet" (Út 14. 3. 2017 14:00 hodin)

Aktivní senior 2017 - Národní týden trénování paměti (St 15. 3. 2017 9:00 hodin)

Aktivní senior 2017 - Trénování paměti (St 29. 3. 2017 9:00 hodin)

Den sociálních služeb (Aktivní senior 2017) (Pá 19. 5. 2017 od 13.00 do 16.30 hodin)

Aktivní senior 2017 - Pochod všech generací (So 20. 5. 2017 9:00 hodin)

Aktivní senior 2017 - Cyklozájezd - Srdcem Jižní Moravy (St 14. 6. 2017 6:30 hodin)

Aktivní senior 2017 - Od jamky k jamce (St 28. 6. 2017 8:30 hodin)

Aktivní senior 2017 - Outdoorové dopoledne na Vanaivanu (St 6. 9. 2017 8:30 hodin)

Aktivní senior 2017 - Turisticko-poznávací zájezd Kam? To bude překvapení (St 20. 9. 2017 6:00 hodin)

Aktivní senior 2017 - Zábavné soutěžní odpoledne (Út 17. 10. 2017 od 14:00 hodin)

Aktivní senior 2017 - Předvánoční tvoření (Út 28. 11. 2017 8:30 hodin)

Masopustní průvod Štramberkem (So 18. 2. 2017 v 15:00 hodin)

Háčkování a pletení pro miminka v inkubátorech (St 8. 3. 2017 9:00 - 12:00)

Vernisáž výstavy fotografa Karla Kudery (Pá 24. 2. 2017 od 18:00 hodin)

Výstava: Kopřivnice v automobilech Tatra (Pá 24. 2. 2017 v otevírací době muzea)

3x poezie (Pá 10. 3. 2017 od 18:30 hodin)

Pět jazyků lásky (Út 28. 2. 2017 v 17:00 hodin)

Druhově pestré směsi bylinných trávníků a květnatých luk (Po 27. 2. 2017 v 16:00 hodin)

Jak připravit dítě do 1. třídy (Po 20. 2. 2017 15:30-17:30 hodin)

Nejlepší škola pro mé dítě (Čt 9. 3. 2017 16:00-18:00 hodin)

Změna na talíři - jak lákavě upravit zeleninu, luštěniny a obiloviny nejen dětem (Čt 16. 3. 2017 16:00-18:00 hodin)

Školka je tu pro všechny aneb vzdělávání dětí od dvou let (Út 13. 6. 2017 15:30-17:30 hodin)

Nosili jsme do školy koblihy a kofoly aneb Svačinky do školy i do práce (Čt 20. 4. 2017 16:00-18:00 hodin)

Ve školce je každý jiný aneb Společné vzdělávání v MŠ (Po 10. 4. 2017 15:30-17:30 hodin)

MECHANOISE (Pá 3. 3. 2017 ve 20:00 hodin)

Celboss (Út 14. 3. 2017 v 19:00 hodin)

Zahájení hradní sezóny (So 8. 4. 2017 od 10:00 do 17:00 hodin)

Pohádkový maškarní ples (Pá 24. 2. 2017 od 15:00 do 17:30 hodin)

Den dětí na Trúbě (So 3. 6. 2017 od 13:00 do 17.00 hodin)

Hasičský ples 2017 (So 25. 2. 2017 od 19:00 hodin)

Dětský karneval (So 4. 3. 2017 od 14:00 hodin)

Velikonoční hraní (Ne 23. 4. 2017 v 15:00 hodin)

Badmintonový turnaj (So 4. 3. 2017 od 14:00 do 19:00 hodin)

Výstava: Výlet do renesance (St 1. 3. 2017 v otevírací době muzea)

Martin Galia + hosté (So 11. 3. 2017 ve 20:00 hodin)

Camillie - Jarní originál (So 25. 3. 2017 od 9:00 do 17:00 hodin)

Žamboši (Út 28. 3. 2017 od 19:200 hodin)

Radim Ptáček - Namibie (St 5. 4. 2017 v 18:00 hodin)

Jitka Šuranská - houslistka (Út 11. 4. 2017 v 19:00 hodin)

JAZZEVČIK (Út 25. 4. 2017 v 19:00 hodin)

Slavnostní otevírání hradu Hukvaldy v nové sezóně (So 1. 4. 2017 od 9:00 do 16:00 hodin)

Velikonoce na hradě Hukvaldy (Ne 16. 4. 2017 od 9.00 hodin)

Slet čarodějnic na hukvaldský hrad (So 29. 4. 2017 )

Máj lásky čas (So 6. 5. 2017 od 9.00 do 15.00 hodin)

Komedianti a blázni na hradě (So 13. 5. 2017 od 9.00 do 18.00 hodin)

Písně hukvaldských Beskyd (So 20. 5. 2017 od 9.00 do 18.00 hodin)

Řemesla na hradě - historie a současnost (So 27. 5. 2017 )

Dětský den (So 3. 6. 2017 od 9.00 do 18.00 hodin)

Grilování na hradě (So 10. 6. 2017 )

Ladná Čeladná 2017 (Pá 4. 8. 2017 )

Vernisáž: Jana Segeťová - Mé cesty uměním (St 15. 3. 2017 v 18:00 hodin)

Výstava: Jana Segeťová - Mé cesty uměním (St 15. 3. 2017 v době otevírací doby K-Galerie)

Výlet do středověku (So 11. 3. 2017 od 15:00 hodin)

Hudební večer (So 8. 4. 2017 17:00)

Znáte svoje předky? (St 17. 5. 2017 18:00)

Velikáni světového umění (St 5. 4. 2017 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Tatínkové a dědečkové čtou (Út 14. 3. 2017 od 16:00 hodin)

Odpoledne s pastelkou (Út 21. 3. 2017 od 15:00 hodin)

Jižní Afrika - cestopis s Petrem Nazarovem (Čt 30. 3. 2017 od 17:00 hodin)

Enkaustika na Fojtství (So 1. 4. 2017 od 8 do 16 hodin)

Vítání jara (So 25. 3. 2017 od 16:00 hodin)

Burza knih (Pá 24. 3. 2017 od 9 do 18 hodin)

Madeira - ostrov věčného jara (St 29. 3. 2017 v 17:00 hodin)

DNA ve službách lidstva a kriminalistiky (Čt 16. 3. 2017 17:00 hodin)

Vítání jara (Ne 19. 3. 2017 od 15:00 hodin)

Příborské deskohraní (Pá 31. 3. 2017 od 19:00 hodin)

Velikonoční jarmark (So 8. 4. 2017 od 8 do 12 hodin)

Otevření piaristických zahrad + slavnostní otevření propojení zahrad (So 1. 4. 2017 od 9:00 hodin)

Flora 2017 (So 22. 4. 2017 7:00 hodin)

Mezinárodní den památek a sídel (So 22. 4. 2017 od 15:00 hodin)

Velryba Lízinka aneb dobrodružství v českých řekách (Ne 23. 4. 2017 od 15:00 hodin)

Slet čarodějnic (Pá 28. 4. 2017 17:00 hodin)

Autokolektiv Zdeněk Izer (So 29. 4. 2017 v 18:30 hodin)

KINO: Ghost in the Shell (So 1. 4. 2017 20:05)

KINO: Rolling Stones Olé! Olé! Olé! (Čt 16. 3. 2017 17:30)

KINO: Kráska a zvíře (Pá 17. 3. 2017 17:30)

KINO: Kráska a zvíře (Po 20. 3. 2017 17:30)

KINO: Masaryk (Pá 17. 3. 2017 17:30)

KINO: Masaryk (Po 20. 3. 2017 17:30)

KINO: Balerína (So 25. 3. 2017 15:30)

KINO: Balerína (So 18. 3. 2017 15:30)

KINO: Moonlight (Út 21. 3. 2017 19:00)

KINO: Rande naslepo (Čt 23. 3. 2017 17:30)

KINO: Skryté zlo (Čt 23. 3. 2017 20:00)

KINO: Pes Ro(c)ku (Ne 26. 3. 2017 17:30)

KINO: Úkryt v zoo (Čt 30. 3. 2017 20:00)

KINO: Kong: Ostrov lebek (Ne 26. 3. 2017 20:00)

KINO: Volání netvora: Příběh života (Čt 30. 3. 2017 17:30)

KINO: Šmoulové: Zapomenutá vesnice (So 27. 5. 2017 15:30)

KINO: Divadlo Vytřeštěný oko: Až na dno mamuta (Ne 16. 4. 2017 15:30)

Tady jsme doma (Ne 30. 4. 2017 od 16:00 hodin)

KINO: Nezávislá divadelní scéna SemTamFór: Povídání o pejskovi a kočičce (Ne 11. 6. 2017 15:30)

KINO: Divadlo dětského diváka: Boty dělaj kocoura (Ne 14. 5. 2017 15:30)

Jarní drátovaný zápich (Ne 19. 3. 2017 od 10:30 hodin )

Korálkování: Náušnice Candy (St 22. 3. 2017 od 16:30 hodin )

Jarní věnec (So 25. 3. 2017 od 9:00 hodin )

Když originální šperk není frází aneb zázraky s křišťálovou pryskyřicí (So 8. 4. 2017 od 9:00 hodin )

Decoupage - květináč s podmiskou (Ne 9. 4. 2017 od 10:30 hodin )

Odrátkované vajíčko (Ne 9. 4. 2017 od 13:30 hodin)

Korálkování: náramek (St 12. 4. 2017 od 16:30 hodin)

The tree (So 15. 4. 2017 v 18:00 hodin)

Dušan Brus - klavírní večer (So 1. 4. 2017 v 19:30 hodin)

Kinokavárna Vila - Doba ledová: Mamutí drcnutí (Ne 21. 5. 2017 ve 14:00 a v 16:00 hodin)

Kinokavárna Vila - Kubo a kouzelný meč (Ne 9. 4. 2017 ve 14:00 a v 16:00 hodin)

Kinokavárna Vila - Zootropolis: Město zvířat (Ne 28. 5. 2017 ve 14:00 a v 16:00 hodin)

Kinokavárna Vila - Kniha džunglí (Ne 14. 5. 2017 ve 14:00 a v 16:00 hodin)

Kinokavárna Vila - Příchozí (So 29. 4. 2017 v 16:00 a v 19:00 hodin)

Kinokavárna Vila - Kolonie (So 20. 5. 2017 v 16:00 a v 19:00 hodin)

Likvidace autovraků (So 29. 4. 2017 8:00 až 12:00 hodin)

Valašská rally 2017 - rychlostní zkoušky (So 25. 3. 2017 10:50 až 18:45 hodin)

Nezapomenutelný zážitek při Janča - 36. Valašská rally Valmez (So 25. 3. 2017 )

Kurz pletení z pedigu (Čt 30. 3. 2017 od 16:30 hodin)

Desatero pro Dagmar (Pá 24. 3. 2017 ve 20:00 hodin)

420 let od vysvěcení kostela Všech svatých ve Vlčovicích (So 29. 7. 2017 od 9:00 hodin)

Milan Cyrus a jeho hosté (Pá 7. 4. 2017 ve 20:00 hodin)

Prvomájový koncert (Po 1. 5. 2017 od 10:00 hodin)

Bazar (Út 18. 4. 2017 od 14:00 do 19:00 hodin)

Jarní dílničky (Čt 13. 4. 2017 od 9:00 do 11:00 hodin)

3. narozeniny Obecní hospůdky (So 8. 4. 2017 od 19:30 hodin)

Kola pro Afriku (Čt 20. 4. 2017 od 9:00 do 18:00 hodin)

KINO: Divadlo Kapsa: O Budulínkovi (Ne 22. 10. 2017 15:30)

KINO: Divadlo Scéna: Pohádky z pařezové chaloupky (Ne 12. 11. 2017 15:30)

Jan Burian - Ekologie duše aneb jak se nezbláznit v současné společnosti (Pá 19. 5. 2017 od 19:00 hodin)

Deštivé dny (Pá 6. 10. 2017 19:00)

Kopřivnický chyták (So 6. 5. 2017 od 9.00 hodin (registrace))

Jarní jarmark v Měrkovicích (Ne 2. 4. 2017 9.00-16.00)

Guerilla Knitting neboli ženy ženám (Út 11. 4. 2017 od 11.00 do 17.00 hodin)

KINO: Nejšťastnější den v životě Olliho Mäkiho (Út 4. 4. 2017 19:00)

KINO: Kráska a zvíře (Čt 6. 4. 2017 17:30)

KINO: Kráska a zvíře (Čt 13. 4. 2017 17:30)

KINO: Popírání Holocaustu (Čt 6. 4. 2017 20:00)

KINO: Power Rangers: Strážci vesmíru (So 8. 4. 2017 17:30)

KINO: Power Rangers: Strážci vesmíru (Po 10. 4. 2017 17:30)

KINO: Power Rangers: Strážci vesmíru (Čt 13. 4. 2017 20:00)

KINO: Život (So 8. 4. 2017 20:00)

KINO: Putování tučňáků:Volání oceánu (Čt 13. 4. 2017 17:30)

KINO: Špunti na vodě (So 15. 4. 2017 17:30)

KINO: Špunti na vodě (Ne 23. 4. 2017 20:00)

KINO: Rychle a zběsile 8 (Ne 14. 5. 2017 17:30)

KINO: Přes kosti mrtvých (Čt 20. 4. 2017 20:00)

KINO: Lion (Út 18. 4. 2017 19:00)

KINO: Ztracené město Z (Čt 20. 4. 2017 17:30)

KINO: Mimi šéf (So 6. 5. 2017 15:30)

KINO: Mimi šéf (So 29. 4. 2017 15:30)

KINO: Proti vlastní krvi (Ne 23. 4. 2017 17:30)

KINO: Já, Daniel Blake (Út 25. 4. 2017 19:00)

KINO: Zahradnictví: Rodinný přítel (Čt 27. 4. 2017 20:00)

KINO: Zahradnictví: Rodinný přítel (So 29. 4. 2017 17:30)

KINO: Zahradnictví: Rodinný přítel (Čt 11. 5. 2017 11. 5. - 17:30 a 20:00 hod., 12. 5. - 17:30 hod.)

KINO: The Circle (So 29. 4. 2017 20:00)

KINO: Šmoulové: Zapomenutá vesnice (So 15. 4. 2017 15:30)

KINO: Šmoulové: Zapomenutá vesnice (Po 17. 4. 2017 15:30)

Košt vín (So 22. 4. 2017 od 13:00 do 22:00)

Otvírání sezóny 2017 - lanové centrum VANAIVAN (So 6. 5. 2017 od 13.00 hodin)

Letní tábor VANAIVAN (Ne 6. 8. 2017 )

Ukliďme svět - Ukliďme Česko - Ukliďme Hukvaldy (So 8. 4. 2017 9:00 hodin)

S lidovou hudbou na kraj světa! (Ne 9. 4. 2017 od 16:00 hodin)

Architektura převážně nevážně (Čt 11. 5. 2017 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Prvomájová Hukvaldská desítka (Po 1. 5. 2017 od 8.30 registrace)

MEZINÁRODNÍ DEN TANCE v Kopřivnici (So 29. 4. 2017 od 14.00 hodin)

PePa Lichnovský běh - 3. ročník běhu jednotlivců (So 1. 7. 2017 od 8.00 hodin)

Výstava: Od Präsidenta do 21. století (Čt 13. 4. 2017 v otevírací době muzea)

Vernisáž výstavy: Od Präsidenta do 21. století (Čt 13. 4. 2017 v 17:00 hodin)

Tančírna (Ne 30. 4. 2017 od 17.00 do 20.00 hodin)

Velikonoční odpoledne s pastelkou (Út 11. 4. 2017 od 15:00 hodin)

Veselé zpívání (Čt 20. 4. 2017 od 16:00 hodin)

Výstava: Muzeum očima dětí (So 22. 4. 2017 v otevírací době muzea)

Přáníčka (Čt 4. 5. 2017 13:00 - 17:00)

Štramberský Jasoň (So 20. 5. 2017 od 8.00 (prezentace) na každém stanovišti)

SOS tlačítka (St 19. 4. 2017 v 15.30 hodin)

BD STRINGS (So 22. 4. 2017 od 16.00 hodin)

Salon kuřpivnických fotografů (Pá 21. 4. 2017 každý den, mimo pondělí, od 9.00 do 16.00 hodin)

Jarek Nohavica (Ne 7. 5. 2017 od 20.00 hodin)

Cizí světy ve vesmíru (Pá 5. 5. 2017 v 18.00 hodin)

Cestou necestou s Miroslavem Donutilem (Po 13. 11. 2017 od 19.00 hodin)

Jan Spousta (Út 18. 4. 2017 v 19.00 hodin)

Výstava: Gábina Fárová (Čt 4. 5. 2017 v otevírací době muzea)

Vernisáž výstavy - Alexandra Valchářová: obrazy (Út 25. 4. 2017 v 17.00 hodin)

Pohádkový les (Po 1. 5. 2017 Start: 10:00 - 12:00)

KINO: Agnus Dei (Út 2. 5. 2017 19:00)

KINO: Noční směna (St 3. 5. 2017 17:30)

KINO: Loupež ve velkém stylu (Čt 4. 5. 2017 17:30)

KINO: Depeche Mode: Live in Berlin (Čt 4. 5. 2017 20:00)

KINO: Strážci Galaxie Vol. 2 (Pá 5. 5. 2017 20:00)

KINO: Strážci Galaxie Vol. 2 (So 6. 5. 2017 17:30)

KINO: Uteč (Ne 7. 5. 2017 20:00)

KINO: Moje dcery krávy (Út 9. 5. 2017 19:00)

KINO: Zahajovací koncert Pražského jara 2017 (Pá 12. 5. 2017 20:00)

KINO: Král Artuš: Legenda o meči (Ne 14. 5. 2017 20:00)

KINO: Král Artuš: Legenda o meči (So 20. 5. 2017 17:30)

KINO: Poslední rodina (Út 16. 5. 2017 19:00)

KINO: Rocco (Čt 18. 5. 2017 20:00)

KINO: Ministerstvo lásky (Čt 18. 5. 2017 17:30)

KINO: Vetřelec: Covenant (So 20. 5. 2017 20:00)

KINO: Vetřelec: Covenant (Čt 25. 5. 2017 20:00)

KINO: Spojené státy lásky (Út 23. 5. 2017 19:00)

KINO: Špína (Čt 25. 5. 2017 20:00)

KINO: Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (So 27. 5. 2017 20:00)

KINO: Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (Čt 1. 6. 2017 17:30)

KINO: Lady Macbeth (So 27. 5. 2017 17:30)

KINO: Mžitky (Út 30. 5. 2017 19:00)

KINO: Mimi šéf (So 13. 5. 2017 15:30)

KINO: Mimi šéf (So 20. 5. 2017 15:30)

Plánujme společně (St 3. 5. 2017 od 17.00 hodin)

Týden pro rodinu v Kopřivnici (So 13. 5. 2017 )

Island - země ohně a ledu (St 26. 4. 2017 od 18.00 hodin)

LAM TRIO (Pá 5. 5. 2017 od 20.00 hodin)

Hlavolamy a hry pro celou rodinu (Čt 18. 5. 2017 13:00 - 18:00)

Fotoklub Art Collegium (St 3. 5. 2017 )

Vernisáž výstavy: Fotoklub Art Collegium (St 3. 5. 2017 17.00)

Vernisáž výstavy: Gábina Fárová (Čt 4. 5. 2017 17.00)

72. výročí osvobození Příbora (Pá 5. 5. 2017 16.00)

Závišický pedál (So 27. 5. 2017 start od 9.00 do 13.00 hodin)

Kinokavárna Vila - Den nezávislosti: Nový útok (So 6. 5. 2017 v 16:00 a v 19:00 hodin)

Kinokavárna Vila - Pojar dětem (Ne 7. 5. 2017 ve 14:00 a v 16:00 hodin)

Benefice pro Mandalu (Pá 5. 5. 2017 od 17.00 hodin)

+-0+ Nekola (Pá 19. 5. 2017 ve 20.00 hodin)

Kirov (RU) + Neurit (Čt 11. 5. 2017 ve 20.00 hodin)

Pohádka: Dva tovaryši (So 20. 5. 2017 ve 14.00 hodin)

Země na talíři: Festival dokumentárních filmů o jídle (So 20. 5. 2017 v 18.00 hodin)

Posezení s Irenou Štrbovou: Sebepoznání (St 24. 5. 2017 ve 20.00 hodin)

ROLE + Bad Karma Boy (So 27. 5. 2017 ve 20.00 hodin)

Národní festival neprofesionálních komorních a symfonických těles, I. etapa Příbor (So 13. 5. 2017 vždy od 18.00 hodin)

Maria, znamení na cestě (Ne 14. 5. 2017 v 17.00 hodin)

Quasi improvvisato? (Ne 14. 5. 2017 od 16.00 hodin)

Ochutnávka rostlinných jídel (Čt 11. 5. 2017 od 16.00 hodin)

Božena Němcová jak ji znáte a neznáte (St 24. 5. 2017 v 18.00 hodin)

Za přírodními poklady tropických moří (Pá 19. 5. 2017 v 18.00 hodin)

Křížem krážem domečkem (Út 9. 5. 2017 )

Volné hraní deskových her (Pá 19. 5. 2017 od 17.00 do 24.00 hodin)

MHF Janáčkovy Hukvaldy (Pá 23. 6. 2017 )

Škola čar a kouzel s Harry Potterem (So 1. 7. 2017 )

Cimbálem k dobré náladě (So 8. 7. 2017 11.00)

Sokolnický den (So 15. 7. 2017 )

Putování za pokladem do dračí sluje (So 22. 7. 2017 10.00)

Šermířské Hukvaldy (So 29. 7. 2017 10.00 - 17.30)

Hudba starých mistrů (So 5. 8. 2017 11.00 - 16.00)

Ohňovka a rytířské souboje (So 12. 8. 2017 )

Hvězdy srpnové noci - pozorování noční oblohy (So 19. 8. 2017 20.00)

Strašidla přicházejí - večerní prohlídka (So 26. 8. 2017 )

Vinobraní s cimbálem (So 16. 9. 2017 11.00)

Ať žijí duchové - muzikál (So 9. 9. 2017 14.00)

Hukvaldské hradní grilování (So 23. 9. 2017 )

Šermířské odpoledne (So 30. 9. 2017 )

Ondřejská pouť na hradě Hukvaldy (Ne 3. 12. 2017 9.00)

Po zarostlém chodníčku (So 13. 5. 2017 Start od 7.30 do 10.00 hodin, konec pochodu v 16.00 hodin)

Chovatelská přehlídka trofejí (So 27. 5. 2017 od 9.00 do 18.00 hodin)

Dva tovaryši (So 13. 5. 2017 v 15.00 hodin)

Tuning show 2017 (So 27. 5. 2017 od 7.00 do 18.00 hodin)

Slavnostní otevření parkoviště na ulici Husova (Pá 9. 6. 2017 od 13.30 hodin)

Rallye Dakar a 24h Le Mans (Út 16. 5. 2017 v 17.00 hodin)

Piknik jazykové školy a jejich přátel (So 27. 5. 2017 od 9.00 hodin)

Plstění víl z ovčího rouna (Po 15. 5. 2017 od 16.00 hodin)

Scrapbooking: Svatební přání (So 20. 5. 2017 od 8.30 do 12.30 hodin)

Decoupage: Skleněná lahev (So 20. 5. 2017 od 14.00 hodin)

Pájení andílci (Ne 21. 5. 2017 od 10.30 hodin)

Pár slov o výchově (Po 15. 5. 2017 od 17.00 hodin)

Veteran Rallye Ostrava 2017 (So 27. 5. 2017 od 13.30 do 15.15 hodin)

Farmářské trhy (Pá 19. 5. 2017 od 8.00 do 16.00hodin)

Tančírna - Lam Trio (Ne 21. 5. 2017 od 18.00 hodin)

Den dětí s knihovnou (Út 30. 5. 2017 v 16.00 hodin)

Běh dětí Národním sadem (So 20. 5. 2017 od 8.00 (prezentace))

Den otevřených dveří - Kovok Kopřivnice (So 17. 6. 2017 od 9.00 do 22.00 hodin)

Kremlfest (So 10. 6. 2017 )

Mistrovství České republiky ve vzpírání (So 3. 6. 2017 od 10.00 hodin)

Štramberská desítka - 37. ročník silničního běhu (Ne 21. 5. 2017 od 9.45 hod. (prezentace), závod od 11.00 hodin)

Kopřivnická bedna (Pá 26. 5. 2017 )

KÁCENÍ MÁJE (So 27. 5. 2017 od 13.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 29. 5. 2017 v 17.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 5. 6. 2017 v 09.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 19. 6. 2017 v 09.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 12. 6. 2017 v 17.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 31. 7. 2017 v 09.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 26. 6. 2017 v 17.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 10. 7. 2017 v 17.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 3. 7. 2017 v 09.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 24. 7. 2017 v 17.00 hodin)

Parky v pohybu (Po 17. 7. 2017 v 09.00 hodin)

Fotografické techniky 19. století (St 7. 6. 2017 v 16.00 hodin)

MDL FEST 2017 (So 3. 6. 2017 )

Komunikace těla skrze výživu (Čt 8. 6. 2017 v 18.00 hodin)

Martin Galia a jeho hosté (Pá 9. 6. 2017 ve 20.00 hodin)

5. motosraz (So 17. 6. 2017 11.00)

Letní den pro Kopřivnici (Ne 18. 6. 2017 od 14.00)

Miloš Šimurda: Valašsko a Evangelia (Út 6. 6. 2017 út: 11.00 až 17.00 hodin, st-ne: 10.00 až 17.00 hodin)

Smítko mezi loupežníky (So 17. 6. 2017 v 15.00 hodin)

O5 a Radeček (Čt 4. 5. 2017 od 16.00 hodin)

Víkend otevřených zahrad (So 10. 6. 2017 )

Veřejné jednání pracovní skupiny senioři (St 7. 6. 2017 15.00)

Youtuber show (Pá 16. 6. 2017 v 17.00 hodin)

Kopřivnické mecheche (Ne 11. 6. 2017 od 10.00 hodin)

Folkování na Dallase (So 17. 6. 2017 v 17:00 hodin)

Den dětí a rodiny (Ne 4. 6. 2017 od 10.00 hodin)

Přednáška Mgr. Ladislava Cvíčka (St 21. 6. 2017 18:00)

Beseda s Gábinou Fárovou (Čt 8. 6. 2017 v 17.00 hodin)

Vernisáž výstavy: Miloš Šimurda (Út 6. 6. 2017 17.00)

Deskové hry v Mandale (Út 6. 6. 2017 16.00)

Deskové hry v Mandale (Út 13. 6. 2017 16.00)

KineDok: FC Roma (filmový klub) (St 14. 6. 2017 18.00)

Deskové hry v Mandale (Út 20. 6. 2017 16.00)

Okýbachi - prožitkový koncert (Čt 22. 6. 2017 19.00)

Pohádka: Dva tovaryši (Ne 25. 6. 2017 15.00)

Moin Moin (Open Air koncert) (Pá 23. 6. 2017 20.00)

Deskové hry v Mandale (Út 27. 6. 2017 16.00)

Posezení s Irenou Štrbovou: Sebepoznání (St 28. 6. 2017 17.00)

Nedělní salónek (Pá 30. 6. 2017 18.00)

KARNEVAL aneb v Kopřivnici jako v RIU (Pá 16. 6. 2017 od 17. 00)

Veřejné jednání pracovní skupiny osoby se zdravotním postižením (St 14. 6. 2017 15.30)

KINO: Cuky Luky Film (So 3. 6. 2017 17:30)

KINO: Příšerky pod hladinou (So 3. 6. 2017 15:30)

KINO: Wonder Woman (Po 5. 6. 2017 20:00)

KINO: Wonder Woman (Čt 8. 6. 2017 17:30)

KINO: Wonder Woman (Ne 11. 6. 2017 20:00)

KINO: Jeden německý život (Út 6. 6. 2017 19:00)

KINO: Mumie (Čt 8. 6. 2017 20:15)

KINO: Mumie (Čt 15. 6. 2017 v 17.30 hodin)

KINO: Smrtihlav (Ne 11. 6. 2017 17:30)

KINO: Psi Páně aneb Sněz ten film (Út 13. 6. 2017 v 19:00 hodin)

KINO: Pobřežní hlídka (Čt 15. 6. 2017 ve 20:00 hodin)

KINO: Pobřežní hlídka (Čt 22. 6. 2017 v 17.30 hodin)

KINO: Auta 3 (Čt 15. 6. 2017 v 15:30 hodin)

KINO: Auta 3 (So 24. 6. 2017 v 15:30 hodin)

KINO: Extrémní rychlost (So 17. 6. 2017 20:00)

KINO: Koudelka fotografuje Svatou zemi (Út 20. 6. 2017 v 19:00 hodin)

KINO: Transformers: Poslední rytíř (Čt 22. 6. 2017 ve 20:00 hodin)

KINO: Transformers: Poslední rytíř (So 24. 6. 2017 v 17:30 hodin)

KINO: Transformers: Poslední rytíř (So 1. 7. 2017 v 17:30 hodin)

KINO: Holky na tahu (So 24. 6. 2017 ve 20:15 hodin)

KINO: Pozvánka na 43. LFŠ s filmem Cooltura (Út 27. 6. 2017 v 19:00 hodin)

KINO: Polina (Čt 29. 6. 2017 ve 20:00 hodin)

KINO: Já, padouch 3 (Čt 29. 6. 2017 v 15:30 hodin)

KINO: Já, padouch 3 (Čt 29. 6. 2017 v 17:30 hodin)

Jedeme k Vám! (St 14. 6. 2017 10.00 - 17.00)

KINO: Já, padouch 3 (So 8. 7. 2017 v 15:30 hodin)

KINO: Zabijáci z maloměsta (So 1. 7. 2017 ve 20:15 hodin)

KINO: André Rieu - koncert z Maastrichtu 2017 (So 22. 7. 2017 ve 20:00 hodin)

Víš přece, že neslyším, když teče voda (So 16. 9. 2017 v 19:00 hodin)

Stopa (So 10. 6. 2017 21.00)

Farmářský trh (Pá 16. 6. 2017 od 9.00 do 16.00 hodin)

Plochá dráha (Ne 25. 6. 2017 od 15:00 hodin)

Noc s hvězdářem - letní obloha (Pá 30. 6. 2017 21.30)

Dětský den (So 10. 6. 2017 od 15:00 hodin)

Jazz U Písařů (Ne 9. 7. 2017 od 17:00 hodin)

Mimořádný historický vlak "Ondrášek" (So 10. 6. 2017 od 09:05 hodin)

Výstava: Mauric Remeš – příběh lékaře a významného moravského paleontologa (Út 13. 6. 2017 )

Výstava: Léčivá síla a moc rostlin v tradiční kultuře Novojičínska (Út 20. 6. 2017 )

Letní hudební odpoledne v piaristických zahradách (Pá 23. 6. 2017 v 18:00 hodin)

Myslivecké letní odpoledne a metání metel (So 24. 6. 2017 14:00)

Zahrady v tanci 1 (Pá 30. 6. 2017 v 17:00 hodin)

Příborský Sokolšlap (So 1. 7. 2017 od 8.00 do 10.00 hodin)

Memoriál Filipa Juříka - hasičská soutěž (So 10. 6. 2017 13.00)

Kinematograf bratří Čadíků (Čt 6. 7. 2017 ve 21.00 hodin)

Putování na kole Podkrkonoším (St 21. 6. 2017 5.00)

IV. ročník příborské lávky (Ne 23. 7. 2017 od 13:00 hodin)

Revivalový minifestival (So 12. 8. 2017 od 19:00 hodin)

Příborská pouť (Ne 10. 9. 2017 )

Dny evropského dědictví (Pá 15. 9. 2017 18.00)

PŘÍ-BĚH (So 23. 9. 2017 od 14:00 hodin)

Sněhová královna (So 30. 9. 2017 v 15:00 hodin)

MHF Janáčkovy Hukvaldy (Pá 30. 6. 2017 )

MHF Janáčkovy Hukvaldy (Pá 7. 7. 2017 )

MHF Janáčkovy Hukvaldy - zahájení a zahajovací koncert (Pá 23. 6. 2017 18.00)

MHF Janáčkovy Hukvaldy - houslový recitál (So 24. 6. 2017 17.00)

MHF Janáčkovy Hukvaldy - barokní opera (Ne 25. 6. 2017 17.00)

MHF Janáčkovy Hukvaldy - muzikál na lidovou notu (So 1. 7. 2017 18.00)

MHF Janáčkovy Hukvaldy - varhanní koncert s hostem (So 1. 7. 2017 15.00)

Koncert Věry Martinové (Pá 6. 10. 2017 v 18.00 hodin)

MHF Janáčkovy Hukvaldy - rodinné odpoledne (Ne 2. 7. 2017 15.00)

MHF Janáčkovy Hukvaldy - komorní koncert české hudby (Pá 7. 7. 2017 17.00)

MHF Janáčkovy Hukvaldy - závěrečný koncert (So 8. 7. 2017 17.00)

Farmářské trhy (Pá 20. 10. 2017 8.00-16.00)

MHF Janáčkovy Hukvaldy - hudební nocturno (Pá 30. 6. 2017 20.00)

Mezinárodní den jógy (Po 19. 6. 2017 )

Mezinárodní den jógy (St 21. 6. 2017 17.45)

Mezinárodní den jógy (St 21. 6. 2017 18.30-20.00)

Fashion show (Čt 15. 6. 2017 19.00)

Taneční pro dospělé - začátečníky aneb Hobby pro dva (Čt 14. 9. 2017 19.30)

Taneční pro mládež (Ne 17. 9. 2017 16.30)

FC Kopřivnice vs. TJ Sokol Kateřinice (So 17. 6. 2017 17.00)

Pohlednice ze sbírky Ivana Bartoně (Čt 22. 6. 2017 )

Selský rozum (Út 27. 6. 2017 18.30)

Papaya open air (Pá 28. 7. 2017 )

Letní večer (Pá 30. 6. 2017 20.00)

Taneční kurzy pro studenty (Ne 10. 9. 2017 16.30)

TATRA VETERAN RALLYE (So 24. 6. 2017 10.00)

Fotografie 1967 - 2017 aneb od analogu po digi (St 28. 6. 2017 )

Fotografie 1967 - 2017 aneb od analogu po digi (St 28. 6. 2017 17.00)

Sportovní tábor (Pá 11. 8. 2017 )

Vytvarná soutěž Präsident 2017 (So 1. 7. 2017 )

Někdo ven: Warn up (Čt 6. 7. 2017 16.00)

Někdo ven: Street basketball (Čt 13. 7. 2017 17.00)

Někdo ven: Jdeme ven! Dodgeball (Čt 20. 7. 2017 16.00)

Někdo ven: Alcatraz (Čt 10. 8. 2017 15.00)

Někdo ven: Street day (Čt 3. 8. 2017 16.00)

Někdo ven: Discgolfoný dýchánek s míchanými drinky (Čt 27. 7. 2017 15.00)

Někdo ven: Lentilkový pětiboj (Čt 17. 8. 2017 15.00)

Někdo ven: Super den u vody s námi se v létě nenudíte (Čt 24. 8. 2017 9.00)

Dny otevřených dveří jazykové školy GEE! School (Po 28. 8. 2017 9.00-19.00)

Tančírna (Ne 16. 7. 2017 18.00)

Záviš (Pá 28. 7. 2017 20.00)

Pod dobrodružnou vlajkou (Pá 30. 6. 2017 Úterý a čtvrtek 8.00-12.00, 13.00-16.00; sobota 09.00-17.00)

Slavnosti Štramberských uší (So 8. 7. 2017 od 10.00)

Hanzelka a Zikmund - Fotografie (So 10. 6. 2017 )

60 let od založení spolku ZO ČZS Hájov (So 8. 7. 2017 15.00)

Myslivecký večer (So 15. 7. 2017 16.00)

Zahrady v tanci 2 (Pá 28. 7. 2017 17.00)

2. Benátská noc (So 29. 7. 2017 )

Sobotní odpoledne u hasičů a 3. Benátská noc (So 26. 8. 2017 19.00)

Vysoké Tatry (Pá 11. 8. 2017 5.00)

Výstava fotografií (St 6. 9. 2017 Po, st: 8.00-17.00, út, čt, pá: 8.00-14.00)

Hradišťan (Ne 10. 9. 2017 16.00)

Hrátky s Tomem (Út 1. 8. 2017 17.00)

Možnosti čerpání Kotlíkových dotací - 2. výzva (St 9. 8. 2017 16.00)

Kosmonautika a kosmické technologie (Čt 5. 10. 2017 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Má vlast cestami proměn (Po 14. 8. 2017 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00 (v srpnu vždy pouze do 17:00!))

Jedna hudba, jedna mysl (Ne 16. 7. 2017 17.00)

Promenádní koncert - Frajárečka (So 15. 7. 2017 18.00)

Promenádní koncert - K. I. S. (So 22. 7. 2017 18.00)

Promenádní koncert - Silesian Dixie Band (So 29. 7. 2017 18.00)

Malované písničky (Pá 18. 8. 2017 16.00)

Charitativní varhanní koncert (Ne 27. 8. 2017 15.30)

Mírový pochod Padajátra (St 9. 8. 2017 18.00)

Drtík (So 15. 7. 2017 13.00)

Our Atlantic + Outsider, Stay On Course (So 15. 7. 2017 20.00)

Vernisáž: Heartbeat Art (Pá 14. 7. 2017 19.00)

Posezení s Irenou Štrbovou: Sebepoznání (St 26. 7. 2017 17.00)

Oslava jednoho manželství - Otevřená společnost (So 19. 8. 2017 16.00)

Příběh Lišky Bystoušky (Po 17. 7. 2017 9.00 - 17.00)

Patrik Kačo JAZZ (Pá 28. 7. 2017 18.00)

Letní slavnosti Mniší (So 19. 8. 2017 od 10.00)

MEZINÁRODNÍ MČR (So 29. 7. 2017 13.00)

Ženklava Open 2017 - kuličkový turnaj (Ne 6. 8. 2017 neděle, 6. 8. 2017 (od 11:00 hod.))

Výstava CITES (Út 1. 8. 2017 út-ne: 9.00-17.00 )

GRAND GALA CONCERT (Po 24. 7. 2017 18.00)

Fandíme rodině (So 23. 9. 2017 14.00)

Rybářské odpoledne (So 5. 8. 2017 14.00)

Harmonie bydlení - byt (So 29. 7. 2017 14.00)

Grónsko - Arctic Circle Trail (Po 25. 9. 2017 18:00)

Štramberský pohár (So 26. 8. 2017 9.00)

Shakespeare: Sonety - jakou podobu má láska? (So 12. 8. 2017 19.00)

Zahrady v tanci 3 (Pá 25. 8. 2017 17.00)

Setkání abiturientů Masarykova gymnázia (So 9. 9. 2017 8.00)

KINO: Baby Driver (Čt 27. 7. 2017 20:00)

KINO: Křižáček (Čt 3. 8. 2017 17:30)

KINO: Křižáček (Pá 4. 8. 2017 17:30)

KINO: Křižáček (So 5. 8. 2017 17:30)

KINO: Srdečně vás vítáme (Ne 30. 7. 2017 17:30)

LETNÍ KINO: Po strništi bos (Čt 17. 8. 2017 20:45)

KINO: Po strništi bos (Po 21. 8. 2017 17:30, 20:00)

KINO: Po strništi bos (Čt 24. 8. 2017 17:30)

KINO: Po strništi bos (So 26. 8. 2017 17:30)

KINO: Po strništi bos (Čt 31. 8. 2017 20:00)

KINO: Po strništi bos (Pá 25. 8. 2017 17:30)

KINO: Po strništi bos (Pá 1. 9. 2017 20:00)

KINO: Dunkerk (Čt 3. 8. 2017 20:00)

KINO: Dunkerk (Pá 4. 8. 2017 20:00)

KINO: Dunkerk (So 5. 8. 2017 20:00)

KINO: Dunkerk (Čt 20. 7. 2017 17:30)

KINO: V utajení (Čt 6. 7. 2017 20:00)

KINO: Mimi šéf (So 5. 8. 2017 15:30)

KINO: Mimi šéf (Ne 6. 8. 2017 15:30)

KINO: Valerian a město tisíce planet (Ne 6. 8. 2017 17:30)

KINO: Valerian a město tisíce planet (Po 7. 8. 2017 17:30)

MIMIKINO: Všechno úplně všechno (Út 17. 10. 2017 16:00)

KINO: Zabiják & bodyguard (Ne 27. 8. 2017 17:30)

KINO: Zabiják & bodyguard (Po 28. 8. 2017 17:30)

KINO: Annabelle 2: Zrození zla (Ne 27. 8. 2017 20:00)

KINO: Annabelle 2: Zrození zla (Po 28. 8. 2017 20:00)

KINO: Emoji ve filmu (So 26. 8. 2017 15:30)

KINO: Emoji ve filmu (Ne 27. 8. 2017 15:30)

KINO: Válka o planetu opic (Ne 6. 8. 2017 20:00)

KINO: Válka o planetu opic (Po 7. 8. 2017 20:00)

KINO: Temná věž (Čt 31. 8. 2017 17:30)

KINO: Temná věž (Pá 1. 9. 2017 17:30)

LETNÍ KINO: Kráska a zvíře (Čt 10. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Masaryk (Út 15. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Zahradnictví: Rodinný přítel (Po 14. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Špunti na vodě (St 16. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Já, padouch 3 (Pá 18. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Všechno nebo nic (Ne 13. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Bezva ženská na krku (So 19. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Anthropoid (Pá 11. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Fantastická zvířata a kde je najít (Ne 20. 8. 2017 20:45)

LETNÍ KINO: Anděl Páně 2 (So 12. 8. 2017 20:45)

Roztančená výstava (Út 1. 8. 2017 )

Běh oborou (So 19. 8. 2017 od 10.00 hodin)

FC Kopřivnice - TJ Sokol Hukvaldy (So 12. 8. 2017 17.00)

FC Vlčovice - TJ Sokol Fryčovice (So 19. 8. 2017 17.00)

Letní odpoledne. (So 19. 8. 2017 13.00)

Odpoledne pro rodinu s KDU-ČSL. (Pá 25. 8. 2017 14.00)

Vycházka kolem Příbora (So 26. 8. 2017 14.00)

Tančírna (Ne 3. 9. 2017 18.00)

Divadelní představení Howie a Rookie (Čt 17. 8. 2017 19.00)

Výstava králíků, drůbeže, holubů a okrasného ptactva (So 9. 9. 2017 8.00)

Předpouťová zábava (So 9. 9. 2017 20.00)

Koncert skupiny NEBE (Ne 17. 9. 2017 16.00)

Javornický výšlap (So 30. 9. 2017 8.00)

Mystické housle (So 9. 9. 2017 20.00)

Náda jóga (Ne 10. 9. 2017 9.30)

Rock Bike Fest 2017 (So 19. 8. 2017 10.00 )

Divoké KOČKY - travesti show (Pá 25. 8. 2017 19.00)

Outdoorové odpoledne na Vanaivanu (St 6. 9. 2017 8.30)

Zájezd: Bánovce nad bebravou a zámek Bojnice (St 20. 9. 2017 6.30)

Sedmdesát (Čt 24. 8. 2017 17.00)

Pavol Seriš: Zo ZOO (Pá 13. 10. 2017 19.00)

Slovenské Javorníky (So 2. 9. 2017 6.30)

Příborská muzejní škola (nejen) pro seniory VII (Po 25. 9. 2017 8.00)

Netradiční stezka (So 9. 9. 2017 15.00 - 17.00)

Tuning Drift show 2017 (So 9. 9. 2017 od 7.00 do 18.00 hodin)

Jan Neruda (St 13. 9. 2017 18.00)

Výstava: Má vlast cestami proměn (Pá 1. 9. 2017 )

Kopřivnice - Trabantem napříč Jižní Amerikou s Danem ŽIVĚ (Út 3. 10. 2017 19.00)

Rickolus (USA) + Palma (Ne 3. 9. 2017 20.00)

Radvanické štoly (So 9. 9. 2017 9.00)

Šermířské klání s dobovým jarmarkem (So 9. 9. 2017 10.00)

Den sportu (Ne 10. 9. 2017 13.00)

Dny evropského dědictví ve Štramberku (So 16. 9. 2017 )

Večer s cimbálovou muzikou (So 16. 9. 2017 19.00)

Svatováclavská pouť (Út 22. 8. 2017 8.30)

Gulášové hody aneb Štramberský PsožroutFest (So 30. 9. 2017 9.00)

Sbírkové dny pro Světlušku (Po 11. 9. 2017 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Háčkování chobotniček pro předčasně narozená miminka (St 4. 10. 2017 9:00 - 12:00)

Na mámině kole napříč Balkánem (Út 17. 10. 2017 18:00)

10 miliard - co máte na talíři? (Po 30. 10. 2017 18:00)

Pivní a Gulášové Slavnosti Pod Šostýnem (So 26. 8. 2017 11.00)

KARNEVAL aneb v Kopřivnici jako v Riu (Pá 22. 9. 2017 22.9.2017 od 17.hodin)

Helax party (So 2. 9. 2017 20.00)

Mezinárodní závod jednotlivců (So 9. 9. 2017 15.00)

Štramberská Trúba 2017 (So 16. 9. 2017 9.00)

Janáčkovy chodníčky (So 16. 9. 2017 6.30)

Atletika pro děti (Po 4. 9. 2017 16.00)

O pohár města Kopřivnice (So 2. 9. 2017 9.00)

Týden hokeje (Pá 22. 9. 2017 15.00)

Jarda Svoboda (Pá 1. 9. 2017 19.30)

Divadlo Loutkový svět: Strašfuňákovo cestování (Ne 10. 9. 2017 15.30)

ČECHOMOR KOOPERATIVA TOUR 2017 (Út 12. 12. 2017 19.00)

SVATOVÁCLAVSKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL Vivaldi, Piazzolla – Osm ročních období (Ne 24. 9. 2017 17.00)

Pohádka: Dva tovaryši (So 16. 9. 2017 15.00)

Malování na sklo (Pá 22. 9. 2017 10.00 a 15.00)

Do hrobky tanečním krokem (Pá 22. 9. 2017 19.30)

Svatováclavská pouť (Čt 28. 9. 2017 8.30)

KINO: Barry Seal: Nebeský gauner (So 2. 9. 2017 20:00)

KINO: Loganovi parťáci (So 2. 9. 2017 17:30)

KINO: Hurvínek a kouzelné muzeum (So 2. 9. 2017 15:30)

KINO: Hurvínek a kouzelné muzeum (So 9. 9. 2017 15:30)

KINO: Hurvínek a kouzelné muzeum (So 16. 9. 2017 15:30)

KINO: Druhá strana naděje (Út 5. 9. 2017 19:00)

KINO: To (Čt 7. 9. 2017 20:00)

KINO: To (Ne 24. 9. 2017 20:00)

KINO: Atomic Blonde: Bez lítosti (Čt 7. 9. 2017 17:30)

KINO: Vážený občan (Ne 10. 9. 2017 17:30)

KINO: Cesta času (Út 12. 9. 2017 19:00)

KINO: Víno nás spojuje (Čt 14. 9. 2017 20:00)

KINO: Americký zabiják (So 16. 9. 2017 20:00)

KINO: Který je ten pravý? (So 16. 9. 2017 17:30)

KINO: Goya: Obraz masa a krve (Ne 17. 9. 2017 15:30)

KINO: Kingsman: Zlatý kruh (Ne 1. 10. 2017 17:30)

KINO: Dobrý časy (Čt 21. 9. 2017 17:30)

KINO: LEGO® Ninjago® film (So 23. 9. 2017 15:30)

KINO: LEGO® Ninjago® film (So 30. 9. 2017 15:30)

KINO: Tulipánová horečka (Ne 24. 9. 2017 17:30)

KINO: Červená (Út 26. 9. 2017 19:00)

KINO: Zahradnictví: Dezertér (Čt 28. 9. 2017 17:30)

KINO: Zahradnictví: Dezertér (Čt 28. 9. 2017 20:00)

KINO: Zahradnictví: Dezertér (Ne 1. 10. 2017 20:00)

KINO: Black Sabbath: The End of The End (Čt 28. 9. 2017 20:00)

KINO: G. Verdi: Trubadúr (So 30. 9. 2017 17:30)

KINO: Renoir: Uctívaný a zatracovaný (Ne 8. 10. 2017 15:30)

KINO: G. Puccini: Turandot (So 14. 10. 2017 19:30)

KINO: Korzár: Bolšoj Těatr (Ne 22. 10. 2017 16:45)

PopFolklorTour: Voxel s Cimbálovkou (Pá 27. 10. 2017 20:00)

KINO: Michelangelo: Láska a smrt (Ne 5. 11. 2017 15:30)

KINO: Sen noci svatojánské: Národní opera Paříž (Ne 10. 12. 2017 15:30)

KINO: J. Strauss: Netopýr (So 16. 12. 2017 17:30)

KINO: J. Kern: Loď komediantů (Út 26. 12. 2017 17:30)

KINO: Zahrady v umění: Americký impresionismus (So 30. 12. 2017 15:30)

OPERA V KINĚ: G. Puccini: Tosca (So 6. 1. 2018 17:30)

Balet: Romeo a Julie: Bolšoj Těatr (Ne 21. 1. 2018 15:45)

Opera: G. Verdi: Aida (So 27. 1. 2018 17:30)

Umění v kině: Botticelli: Inferno (Ne 11. 2. 2018 15:30)

Opera: G. Verdi: Don Carlos (So 17. 2. 2018 17:30)

Balet: Plameny Paříže: Bolšoj Těatr (Ne 4. 3. 2018 15:45)

Umění v kině: Bosch: Zahrada pozemských rozkoší (Ne 18. 3. 2018 15:30)

Opera: G. Verdi: Maškarní ples (So 24. 3. 2018 17:30)

Opera: P. I. Čajkovskij: Piková dáma (So 14. 4. 2018 17:30)

Umění v kině: Caravaggio: Perfektní výstava (Ne 29. 4. 2018 15:30)

Umění v kině: Raffaello: Lord umění 3D (Ne 27. 5. 2018 15:30)

Balet: Coppélia: Bolšoj Těatr (Ne 10. 6. 2018 16:45)

Opera: M. P. Musorgskij: Boris Godunov (So 16. 6. 2018 17:30)

Den bez aut (So 7. 10. 2017 13.30)

O hájovský pohár (So 9. 9. 2017 19.30)

Klokočovský Krmáš (Po 11. 9. 2017 12.00)

Tradiční krmáš (Po 11. 9. 2017 11.00)

Šatník (Po 18. 9. 2017 8.00)

Nábor nových tanečníků (Út 5. 9. 2017 14.00)

Ladislav Klíma - LIDSKÁ TRAGIKOMEDIE (Čt 21. 9. 2017 18.00)

Cesta do Compostely (So 30. 9. 2017 17.00)

Lidový běh (So 16. 9. 2017 9.00)

FC Kopřivnice vs. TJ Sokol (So 9. 9. 2017 16.00)

Struktury světla (Čt 14. 9. 2017 9.00 - 17.00)

DEN BERNARDA (St 4. 10. 2017 17.00)

Farmářský trh (Pá 15. 9. 2017 9.00 - 16.00)

Cyklohrátky (St 4. 10. 2017 15.30)

Relax day (Čt 14. 9. 2017 9.00)

Minizátopek (Čt 14. 9. 2017 9.00)

Zátopková pětka a Zátopková desítka (Pá 15. 9. 2017 9.00)

Parky v pohybu (Po 18. 9. 2017 sudý týden v 17.00 hod., lichý týden 10.00 hod. )

Koloběžkové závody (Čt 21. 9. 2017 Dopravní hřiště u MŠ I. Šustaly)

Soutěž doborovolných hasičů (So 9. 9. 2017 8.30)

Šatník (Po 11. 9. 2017 8.00)

KH Kopřivnice - HC Robe Zubří (So 16. 9. 2017 18.00)

Na cestě světem (Pá 22. 9. 2017 )

Na cestě světem - vernisáž (Pá 22. 9. 2017 )

Malovaní balvani (Út 3. 10. 2017 14:00 - 17:00)

Kurzy pro rodiče - Motivované dítě, sport a vhodný jídelníček (St 8. 11. 2017 16.00-18.30)

Kurzy pro rodiče - Nechte děti číst (St 22. 11. 2017 15.30-18.00)

Kurzy pro rodiče - Mami, tati, víš, co potřebuji? (Čt 5. 10. 2017 16.30-18.30)

Kurzy pro rodiče - Kariérové poradenství (Út 7. 11. 2017 16.00-19.00)

Kurzy pro rodiče - První pomoc (St 27. 9. 2017 16.00-19.00)

Kurzy pro rodiče - Řeč dětí a škola (Út 14. 11. 2017 16.00-17.30)

Hledám děvče na Boogie Woogie (So 23. 9. 2017 18.00)

Pohledy do nebe (So 7. 10. 2017 17.00)

Rozlišování duchů Reiki (St 18. 10. 2017 17.00)

Taneční retrovečer (Pá 6. 10. 2017 20.00)

Přednáška: Japonsko (Út 3. 10. 2017 17.30)

10. sběratelská burza (Ne 29. 10. 2017 8.00)

HITY z kazeťáku (So 14. 10. 2017 20.00)

Z koncertních síní do filmu (Pá 15. 9. 2017 18.00)

Vernisáž výstavy fotografií Stanislavy Slovákové (So 16. 9. 2017 9.30)

Sedmé příborské ráno (So 16. 9. 2017 8.00)

HITY z kazeťáku (So 21. 10. 2017 20.00)

Cold Cold Nights (Pá 13. 10. 2017 20.00)

Den s pejsky pro děti (Pá 29. 9. 2017 15.00)

KH Kopřivnice - Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň (So 23. 9. 2017 13.00)

Léčivá síla koření a bylinek (Po 9. 10. 2017 18:00)

Zabíjačkové hody (So 30. 9. 2017 )

Výročí vzniku samostatného československého státu (Pá 27. 10. 2017 17.00)

Oslava Dne seniorů (Ne 1. 10. 2017 16.00-19.00)

Seniorské odpoledne (Po 2. 10. 2017 10.00)

Strašidlení na Kotouči (Pá 6. 10. 2017 19.00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 14. 10. 2017 19.00)

Otevření workoutového hřiště (So 21. 10. 2017 13.00)

Zvukově tvůrčí odpoledne (Ne 29. 10. 2017 14.00)

Zvěřinové hody (Pá 27. 10. 2017 )

Noční volejbalový turnaj smíšených družstev (Pá 27. 10. 2017 18.00)

Noc s hvězdářem (Pá 27. 10. 2017 19.00)

Příběh ženy, která přežila gulag (Út 10. 10. 2017 18.00)

Dny otevřených dveří Tanečního centra Kopřivnice (Po 25. 9. 2017 18.00-20.00)

Odpoledne s pastelkou (Út 3. 10. 2017 15.00)

SRI LANKA (Pá 22. 9. 2017 17.00)

Týden knihoven (Po 2. 10. 2017 Pondělí a pátek 8.00-18.00, středa zavřeno)

Večer filmové a populární hudby (Pá 22. 9. 2017 )

Obhajoba (Po 16. 10. 2017 14.00)

Koncert ke Dni vzniku samostatného československého státu (So 28. 10. 2017 16.00)

VEČER FILMOVÉ A POPULÁRNÍ HUDBY (So 7. 10. 2017 17.00)

KH Kopřivnice - HBC Strakonice 1921 (So 30. 9. 2017 13.00)

BUBU stezka (Pá 27. 10. 2017 18:00)

Seniorské odpoledne (St 4. 10. 2017 15.00)

Triky podvodníků při podomních prodejích (Po 2. 10. 2017 10.00)

Křest nové knihy spisovatelky Ireny Kopecké (Pá 13. 10. 2017 18.00)

KINO: Cesta na Měsíc, Podivuhodná cesta (Út 3. 10. 2017 19:00)

KINO: Blade Runner 2049 (Čt 5. 10. 2017 17:00)

KINO: Blade Runner 2049 (Ne 8. 10. 2017 20:00)

KINO: Blade Runner 2049 (Čt 12. 10. 2017 20:00)

KINO: Blade Runner 2049 (Ne 15. 10. 2017 20:00)

Podzimní pohádkové putování (Pá 20. 10. 2017 15.00)

TVOŘIVÁ SOBOTNÍ DÍLNA (So 21. 10. 2017 14.00)

Frank Sinatra and Count Basie Meet Again (So 21. 10. 2017 19.00)

Zavírání zahrady (Út 31. 10. 2017 17.00)

KINO: LEGO® Ninjago® film (So 21. 10. 2017 15:30)

KINO: LEGO® Ninjago® film (So 28. 10. 2017 15:30)

KINO: Zahradnictví: Dezertér (Čt 19. 10. 2017 17:30)

KINO: Slipknot: Day Of The Gusano (Čt 5. 10. 2017 20:00)

KINO: Wind River (Pá 6. 10. 2017 20:00)

KINO: Hurvínek a kouzelné muzeum (So 7. 10. 2017 15:00)

KINO: Hurvínek a kouzelné muzeum (Ne 15. 10. 2017 15:30)

KINO: Hora mezi námi (Ne 8. 10. 2017 17:30)

KINO: Alibi na míru (Čt 12. 10. 2017 17:30)

KINO: To (Ne 15. 10. 2017 17:30)

KINO: Scorpions Forever (Po 16. 10. 2017 20:00)

KINO: Planeta opic (Út 17. 10. 2017 19:00)

KINO: Matka! (Čt 19. 10. 2017 20:00)

KINO: Bajkeři (So 21. 10. 2017 17:30)

KINO: Bajkeři (Po 23. 10. 2017 17:30)

KINO: Bajkeři (Ne 29. 10. 2017 20:00)

KINO: Geostorm: Globální nebezpečí (So 21. 10. 2017 20:00)

KINO: Brazil (Út 24. 10. 2017 19:00)

KINO: Čára (Čt 26. 10. 2017 17:30)

KINO: Thor: Ragnarok (Čt 26. 10. 2017 20:00)

KINO: Thor: Ragnarok (Ne 29. 10. 2017 17:30)

KINO: Matrix (Út 31. 10. 2017 19:00)

Central Park West (Čt 19. 10. 2017 19:00)

Výtvarky (So 30. 9. 2017 15.00)

Dlouhá plochá dráha (Ne 8. 10. 2017 13.00)

Tančírna (Pá 20. 10. 2017 19.00)

Výstava fotografií Mojmíra Klímka (St 1. 11. 2017 )

Malované na skle (Pá 3. 11. 2017 19.00)

Biostory (St 8. 11. 2017 19.00)

1. vánoční koncert (Ne 26. 11. 2017 17.00)

2. vánoční koncert (Ne 3. 12. 2017 17.00)

3. vánoční koncert (Ne 10. 12. 2017 17.00)

4. vánoční koncert (Ne 17. 12. 2017 17.00)

Podzimní vítr (So 14. 10. 2017 13.30)

SRI LANKA (Čt 5. 10. 2017 17.00)

Kurz masáže dětí a kojenců (Pá 6. 10. 2017 15.00)

Kurz masáže dětí a kojenců (Pá 13. 10. 2017 15.00)

Vánoční jarmark (So 9. 12. 2017 8.00 - 12.00)

Mikulášská jízda (Po 4. 12. 2017 16.00)

Česko zpívá koledy (St 13. 12. 2017 17.30)

Živý Betlém (So 23. 12. 2017 15.00)

Příborský novoroční ohňostroj (Ne 31. 12. 2017 24.00)

Svět kostiček (Pá 13. 10. 2017 )

Svět kostiček - vernisáž (Pá 13. 10. 2017 16.00)

Výstava fotografií Mojmíra Klímka - vernisáž (St 1. 11. 2017 17.00)

Alois Jirásek (St 11. 10. 2017 18.00)

CDT 2016 (Čt 9. 11. 2017 18.00)

Tenerife (Pá 27. 10. 2017 18.00)

Honza Hanibal (Čt 26. 10. 2017 19.00)

Afrika na pionieri (Út 31. 10. 2017 18.00)

Veselení a mše o pouti sv. Valentina (Ne 11. 2. 2018 9.00)

Obecní valentýnský ples města Příbora (So 17. 2. 2018 20.00)

Turnaj ve stolním tenise (Pá 27. 10. 2017 8.30)

Zabijačkové hody (Pá 27. 10. 2017 11.00)

Poštovní známka (Ne 29. 10. 2017 10.00)

Vyrobeno v Tatře, ale tatrovka to není! (St 8. 11. 2017 )

Vyrobeno v Tatře, ale tatrovka to není! - vernisáž (St 8. 11. 2017 17.00)

Skalka, rozhledna Tetřev (So 14. 10. 2017 )

Zvěřinové hody (Čt 19. 10. 2017 )

Krmášová zábava (So 14. 10. 2017 20.00)

Nadační den (So 7. 10. 2017 13.30)

Láska brány otevřela - a zrodilo se divadlo (So 14. 10. 2017 19.00)

Čertovská show (Ne 3. 12. 2017 )

Hrajeme si s počítačem (St 18. 10. 2017 9.00)

Drakiáda (So 14. 10. 2017 14.30)

Koncert: ZAhRADKAři , 12:Piet, Karel Polách, Srneček a Jelínek (So 25. 11. 2017 20.00)

KH Kopřivnice - HC Dukla Praha (So 14. 10. 2017 od 13.00)

Tancem kolem světa (So 14. 10. 2017 18.00)

Ernest Bryll - MALOVANÉ NA SKLE (So 25. 11. 2017 19.00)

Divadelní představení: Divadlo A. Dvořáka Příbram - Hrdý Budžes (Čt 1. 2. 2018 19.00)

Tracy Letts - SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ (Čt 15. 2. 2018 19.00)

LAM TRIO (Pá 3. 11. 2017 20.00)

Barma & Vietnam (Út 21. 11. 2017 18:00)

Záhady na dosah ruky (Po 27. 11. 2017 18:00)

Veřejné jednání pracovních skupin senioři a osoby se zdravotním postižením (St 25. 10. 2017 15.00)

Veřejné jednání pracovní skupiny osoby v tíživé životní situaci (Po 6. 11. 2017 15.00)

Bazar (Po 30. 10. 2017 14.00)

Likvidace autovraků (So 4. 11. 2017 8.00-12.00)

O tatrováckou brusli (So 21. 10. 2017 )

Odpoledne s pastelkou (Út 7. 11. 2017 15.00)

Austrálie (Út 14. 11. 2017 17.00)

Energie srdce (Út 21. 11. 2017 17.00)

Mezinárodní den válečných veteránů (Pá 10. 11. 2017 17.00)

Devil hates Heroes (So 14. 10. 2017 20.00)

Pingpongová OB LIGA Vlčovice- 4. kolo (So 17. 2. 2018 9.00 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 5. kolo (So 17. 3. 2018 9.00 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 6. kolo (So 21. 4. 2018 9.00 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 7. kolo (So 19. 5. 2018 9.00 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 8. kolo (So 16. 6. 2018 9.00 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 9. kolo (So 14. 7. 2018 9.00 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice - 10. kolo (So 11. 8. 2018 9.00 )

Podzimní pingpongový maraton (OB Liga 11. kolo) (So 22. 9. 2018 9.00 )

Piper Records Night (Pá 10. 11. 2017 19.00)

Barvy Jižní Ameriky (Čt 2. 11. 2017 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Slavnostní otevření ulice Štramberské (Út 24. 10. 2017 16.00)

Klystýr fest vol.2 (So 11. 11. 2017 19.00)

Strašidla na Šostýně (So 28. 10. 2017 13.00)

Podzimní košík nápadů (Čt 26. 10. 2017 9.00)

Malířské improvizace - vernisáž (Pá 27. 10. 2017 17.00)

Malířské improvizace (So 28. 10. 2017 úterý až neděle od 9.00 - 16.00)

Fjordwalker (So 18. 11. 2017 20.00)

Plochodrážní závěr sezóny (So 4. 11. 2017 10:00)

Pionýrský sedmikvítek (So 18. 11. 2017 )

Podzimní koncert (Pá 17. 11. 2017 18.00)

Na stojáka (So 28. 10. 2017 20.00)

Perfect Days (Pá 24. 11. 2017 18.00)

Beseda o Eduardu Ingrišovi (St 1. 11. 2017 17.00)

Myšlenky TGM a současnost (Čt 16. 11. 2017 17.00)

Oslavy Dne boje za svobodu a demokracii (Pá 17. 11. 2017 17.00)

Podzimní seniorské odpoledne (Čt 23. 11. 2017 17.00)

Recitál STK (Út 28. 11. 2017 19.00)

Slavnostní zahájení adventu (Ne 3. 12. 2017 15.00)

První pomoc s klaunem, aneb ať nejsme za klauny (Čt 14. 12. 2017 17.00)

Olympic – PERMANENTNÍ TOUR 2018 (Po 23. 4. 2018 19.00)

Zvěřinové hody (Pá 27. 10. 2017 )

Koncert Pěveckého sdružení Kopřivnice (So 11. 11. 2017 17.00)

Šostýnská Venuše (So 2. 6. 2018 14.00)

KINO: Všechno nejhorší (Čt 2. 11. 2017 17:30)

KINO: Jigsaw (Čt 2. 11. 2017 20:00)

KINO: Jigsaw (Ne 3. 12. 2017 20:00)

KINO: Příšerákovi (So 4. 11. 2017 15:30)

KINO: Příšerákovi (Ne 12. 11. 2017 17:30)

KINO: Příšerákovi (Ne 19. 11. 2017 15:30)

KINO: Milada (So 4. 11. 2017 17:30)

KINO: Milada (Čt 23. 11. 2017 20:00)

KINO: Sněhulák (So 4. 11. 2017 20:00)

KINO: O těle a duši (Út 7. 11. 2017 19:00)

KINO: Lajka (Čt 9. 11. 2017 17:30)

KINO: Vražda v Orient expresu (Čt 9. 11. 2017 20:00)

KINO: Suburbicon: Temné předměstí (Ne 12. 11. 2017 20:00)

KINO: Suburbicon: Temné předměstí (Čt 23. 11. 2017 17:30)

KINO: Krotká (Út 14. 11. 2017 19:00)

KINO: Zahradnictví: Nápadník (Čt 16. 11. 2017 17:30)

KINO: Zahradnictví: Nápadník (Ne 19. 11. 2017 17:30)

KINO: Zahradnictví: Nápadník (Čt 30. 11. 2017 20:00)

KINO: Zahradnictví: Nápadník (So 2. 12. 2017 20:00)

KINO: Liga spravedlnosti (Čt 16. 11. 2017 20:00)

KINO: Liga spravedlnosti (Ne 19. 11. 2017 20:00)

KINO: Liga spravedlnosti (So 25. 11. 2017 17:30)

KINO: Čtverec (Út 21. 11. 2017 19:00)

KINO: My Little Pony Film (So 25. 11. 2017 15:30)

KINO: Hráči se smrtí (So 25. 11. 2017 20:00)

KINO: Po bouři (Út 28. 11. 2017 19:00)

KINO: Paddington 2 (Čt 30. 11. 2017 17:30)

Vernisáž fotosoutěže: Rozmarné kopřivnické léto (St 8. 11. 2017 18.00)

Kateřina Lachmanová: Usmíření až za hranice smrti (Ne 5. 11. 2017 15.00)

Billow + Pacino (Pá 15. 12. 2017 20.00)

Sportovní odpoledne (St 1. 11. 2017 13.30)

Sportovní odpoledne (St 8. 11. 2017 13.30)

Sportovní odpoledne (St 15. 11. 2017 13.30)

Sportovní odpoledne (St 22. 11. 2017 13.30)

Advent v Luně (St 29. 11. 2017 9.00-12.00; 14.00-18.00)

Sobotní tvořivá dílna (So 11. 11. 2017 14.00)

Víkend bojových umění (Pá 24. 11. 2017 )

Česko - Finsko (Pá 10. 11. 2017 17.00)

500 let evropské reformace (Ne 5. 11. 2017 15.00)

Volejbalový turnaj smíšených čtveřic (Pá 17. 11. 2017 8.00)

Aktivní noha, vbočený palec (Po 20. 11. 2017 18.00)

Svatomartinské mladé víno (Pá 10. 11. 2017 18.00 - 24.00)

ŽENA - nejen jedna báseň aneb Život není náhoda (Čt 23. 11. 2017 18.00)

Předvánoční jarmark (Čt 30. 11. 2017 15.00, 17.00)

Hrajeme si s počítačem (St 8. 11. 2017 9.00 - 10.30)

Hrajeme si s počítačem (St 22. 11. 2017 9.00 - 10.30)

Večer s cimbálovou muzikou (So 18. 11. 2017 19.00 - 23.00)

Fík jde do světa (Ne 19. 11. 2017 15.00)

Country Vánoce (Ne 10. 12. 2017 18.00)

Život začíná po stovce (Čt 7. 12. 2017 18:00)

Kouzlo kávy (St 8. 11. 2017 18.00)

Nové pohádky pro unavené rodiče (Pá 17. 11. 2017 20.00)

Karel Čapek (St 15. 11. 2017 18.00)

Kyrgyzstán: V zemi nomádů a nebeských hor (Út 28. 11. 2017 18.00)

KH Kopřivnice - SKKP Handball Brno (So 11. 11. 2017 18.00)

Vánoční jarmark (So 18. 11. 2017 9.00-16.00)

Výstava 120. výročí Místní organizace Českého rybářského svazu v Příboře - vernisáž (St 15. 11. 2017 17:00)

Tančírna (Čt 30. 11. 2017 18:00)

Muzejní adventní podvečer (Pá 8. 12. 2017 17.00)

Setkání betlémářů v Příboře IV. (So 9. 12. 2017 9.00 - 13.00)

Tulemy se, tulemy (St 20. 12. 2017 17:30)

Lampa svaté Cecílie (Út 21. 11. 2017 16.00)

Bowling (Pá 10. 11. 2017 17.00)

Česko, země příběhů aneb pravdy a mýty o pěstounské péči (Út 14. 11. 2017 17.00 - 19.00)

Nový Zéland očima turistů promítání (St 15. 11. 2017 17.00)

Svíce pro 17. listopad (Pá 17. 11. 2017 16.00)

Podvečer v rytmu bubnů (Po 20. 11. 2017 18:30)

Možná přijde i Mikuláš (So 2. 12. 2017 15.30)

O zlatý pohár BAV klubu (So 14. 4. 2018 11.30)

Zvěřinové hody (Pá 24. 11. 2017 11.00)

Retro kroužek (Po 13. 11. 2017 15.00)

Den rodiny (So 25. 11. 2017 15.00)

Husí hody (Pá 10. 11. 2017 )

Svatomartinské hody (Ne 5. 11. 2017 )

Made in Příbor (So 2. 12. 2017 10.00 - 14.00)

Mikulášský večírek (Pá 1. 12. 2017 19.30)

Antonín Kroča (St 8. 11. 2017 )

Hukvaldy Krampuslauf (Út 5. 12. 2017 17.00)

Mikuláš rally Kopřivnice (Pá 17. 11. 2017 9.00)

Předvánoční tvoření (Út 28. 11. 2017 8.30)

Retro zábava (Pá 17. 11. 2017 20.00)

Večírek nejen pro starší (Pá 24. 11. 2017 17.00)

Běh kolem koupaliště (Pá 17. 11. 2017 10.00 hod. )

V. Mikulášská besídka (So 25. 11. 2017 15.30)

Běh do vrchu Ráztoka - Pustevny (So 2. 12. 2017 2.12.2017)

Vánoční enkaustika na Fojtství (So 2. 12. 2017 10.00)

20. výročí založení Regionálního muzea v Kopřivnici (Pá 1. 12. 2017 15.30)

Grilovaná žebra (Pá 17. 11. 2017 )

Má vlast cestami proměn (St 1. 11. 2017 )

Divadlo: Kdes to byl(a) v noci? (Pá 23. 3. 2018 19.00)

Nanako Ishida - vernisáž (Út 28. 11. 2017 17.00)

Předvánoční rukodělný jarmark a tvořivá vánoční dílna (Ne 26. 11. 2017 15.00 - 18.00)

Memoriál Milana Strakoše (So 9. 12. 2017 8.00)

Barmanská show (So 25. 11. 2017 )

Beseda s Ninou Ingrisovou (So 25. 11. 2017 14.30)

Koncert duchovní hudby (Ne 26. 11. 2017 16.00)

Monte rosa (Čt 7. 12. 2017 18.00)

II. Vánoční originál (Ne 3. 12. 2017 9.00 - 17.00)

Světelné obrazy (Ne 3. 12. 2017 16.00)

Vánoční stromek (Ne 3. 12. 2017 15.30)

Fit děti (So 25. 11. 2017 14.00)

Istanbul - Brána do Orientu (Út 9. 1. 2018 18:00)

Rok 2018 z pohledu numerologie (Čt 11. 1. 2018 18:00)

Mikulášský běh (Ne 3. 12. 2017 9.00)

Vánoční halový víceboj (Ne 10. 12. 2017 9.00)

Koprcon 2017 (Pá 24. 11. 2017 )

Vánoční dílna v knihovně (Út 12. 12. 2017 15.00)

Půlnoční mše (Ne 24. 12. 2017 22.00)

Česká še vánoční Jakuba Jana Ryby "Hej mistře" (Po 25. 12. 2017 16.00)

Vánoční koncert v Příboře (So 30. 12. 2017 16.00)

ZDENĚK BURIAN A JEHO SVĚT / CESTA DO PRAVĚKU A DOBRODRUŽSTVÍ (Čt 9. 11. 2017 9.00-12.00; 13.00-16.00)

Divadelní přehlídka (Pá 15. 12. 2017 16.00)

Kopřivnická deska (Pá 8. 12. 2017 17.00)

Dobrodružná cesta za záchranu Vánoc (So 2. 12. 2017 15.30)

Rozsvícení vánočního stromu (Po 27. 11. 2017 16.00)

Mikuláš v Luně (St 6. 12. 2017 10.00)

Sportovní odpoledne (St 6. 12. 2017 13.30)

Sportovní odpoledne (St 13. 12. 2017 13.30)

Sobotní tvořivá dílna (So 16. 12. 2017 14.00)

Miniturnaj ve florbalu (St 20. 12. 2017 16.00)

Hledání nového roku aneb Putování za neandrtálcem (St 27. 12. 2017 9.00)

Jak to bylo s Růženkou (So 2. 12. 2017 16.30)

Večer s cimbálovou muzikou (So 2. 12. 2017 19.00)

Vánoční malování (Ne 3. 12. 2017 10.00)

Mikulášská nadílka (Ne 3. 12. 2017 16.30)

Vánoční dárková dílna (Čt 7. 12. 2017 15:00)

Vojtěch Petráš - vzpomínkové setkání (So 9. 12. 2017 16:00)

Vánoční komentovaná prohlídka Štramberka (So 16. 12. 2017 15:45)

Živý betlém se štramberskými koledami (Út 26. 12. 2017 15:00)

Vánoční kloboukový volejbalový turnaj (Út 26. 12. 2017 09:00)

Vánoční turnaj Veterans teamu (Pá 29. 12. 2017 09:00)

Rybova Česká mše vánoční (Pá 29. 12. 2017 16:00)

Vánoční komentovaná prohlídka Štramberka (Pá 29. 12. 2017 15:45)

Florbalový turnaj neregistrovaných hráčů (So 30. 12. 2017 09:00)

Vánoční komentovaná prohlídka Štramberka (So 30. 12. 2017 15:45)

Silvestr v hotelu Gong (Ne 31. 12. 2017 19:00)

Vietnam – 1.část (Pá 8. 12. 2017 17.00)

Tu slyšána byla nebeská muzika a svatí anjelé tu veselou novou píseň začali zpívati! (Pá 15. 12. 2017 17.00)

Vánoční show s Elvisem (Út 26. 12. 2017 19.00)

Archiv lesa (Pá 8. 12. 2017 )

Camerata (Čt 14. 12. 2017 17.00)

Předvánoční koncert ZUŠ Zdeňka Buriana (Čt 14. 12. 2017 16.30)

Vánoční kloboukový turnaj v metané (So 30. 12. 2017 10.00)

KINO: Maxinožka (So 2. 12. 2017 15:30)

KINO: Paddington 2 (Út 21. 11. 2017 17:30)

KINO: Kvarteto (Ne 3. 12. 2017 17:30)

KINO: Kvarteto (Čt 7. 12. 2017 20:00)

KINO: Rock’n Roll (Út 5. 12. 2017 19:00)

KINO: Thor: Ragnarok (Čt 7. 12. 2017 17:30)

KINO: Můj život cuketky (So 9. 12. 2017 15:30)

KINO: Můj život cuketky (So 16. 12. 2017 15:30)

KINO: Můj život cuketky (Ne 17. 12. 2017 15:30)

KINO: Motorband: Restart (So 9. 12. 2017 17:30)

KINO: Motorband: Restart (Po 11. 12. 2017 17:30)

KINO: Tom of Finland (Út 12. 12. 2017 19:00)

KINO: Star Wars: Poslední z Jediů (Ne 17. 12. 2017 20:00)

KINO: Star Wars: Poslední z Jediů (Čt 14. 12. 2017 15:00)

KINO: Star Wars: Poslední z Jediů (Čt 14. 12. 2017 17:30)

KINO: Star Wars: Poslední z Jediů (Pá 29. 12. 2017 17:30)

KINO: Star Wars: Poslední z Jediů (Čt 14. 12. 2017 00:05)

KINO: Přání k mání (Ne 17. 12. 2017 17:30)

KINO: Přání k mání (St 27. 12. 2017 17:30)

KINO: Ladíme 3 (Čt 21. 12. 2017 20:00)

KINO: Táta je doma 2 (Čt 21. 12. 2017 17:30)

KINO: Ferdinand (Út 26. 12. 2017 15:30)

KINO: Špindl (Út 26. 12. 2017 20:00)

KINO: Největší showman (Pá 29. 12. 2017 20:00)

DIVADLO: Korespondence V + W (Čt 11. 1. 2018 19:00)

Nedělní pohádka: CziDivadlo: O křišťálovém srdci (Ne 28. 1. 2018 15:30)

Divadelní představení: Šárka Vaculíková - Milena má problém (St 7. 2. 2018 19:00)

Koncert: DUO JAMAHA (Út 30. 1. 2018 18.00)

Cesty Ivo Šmoldase (So 13. 1. 2018 19.00)

Minipárty s Karlem Šípem, host: J. A. Náhlovský (Čt 8. 3. 2018 19:00)

Vánoční koncert MIS MUSIC (St 13. 12. 2017 17.30)

Vánoční čekání (Út 19. 12. 2017 17.00)

Dobročinný vánoční jarmark (St 20. 12. 2017 9.00 - 16.00)

Kopřivnický obecní ples (So 20. 1. 2018 20.00)

Wallingerovo kvarteto (Ne 10. 12. 2017 17.00)

Mikulášská rocková noc (So 9. 12. 2017 21.00)

Promítání fotek z turistických akcí (St 6. 12. 2017 18.00)

Zabijačkové hody (Pá 15. 12. 2017 11.00)

Poslední pochod roku (So 30. 12. 2017 8.00)

Novoroční pochod "Čtyřlístek" (Po 1. 1. 2018 13.00)

Společenský ples (So 3. 2. 2018 19.00)

Vánoční badmintonový turnaj (Čt 28. 12. 2017 09:00)

Španělsko & Portugalsko (Po 29. 1. 2018 18:00)

Výstava betlémů v Katolickém domě (Pá 8. 12. 2017 8.00-17.00)

XIV. Swingový ples (So 20. 1. 2018 19.30)

Farní ples (Pá 2. 2. 2018 19.00)

Albánie očima vodáka (Út 6. 3. 2018 18:00)

Austrálie s dítky v zádech (Po 1. 10. 2018 18:00)

Vánoční koncert (Čt 28. 12. 2017 19.00)

Štěpánská zábava (Út 26. 12. 2017 20.00)

Vánoční koncert v Kopřivnici (So 30. 12. 2017 17.00)

Dobročinná kavárna (Ne 17. 12. 2017 8.00 - 12.00)

Přehlídka netradičních divadel Kopřiva (Pá 27. 4. 2018 10.30 - 22.30)

XXVI. ročník velké ceny ve vzpírání juniorů (So 16. 12. 2017 10.00)

Vánoční šachový turnaj (So 23. 12. 2017 8.30)

XVII. ročník turnaje ve futsalu (So 6. 1. 2018 8.00 - 17.00)

Menuet (Po 25. 12. 2017 21.00)

KINO: Star Wars: Poslední z Jediů (Pá 15. 12. 2017 20:15)

Divadlo: Manželský čtyřúhelník (Pá 23. 2. 2018 19:00)

Vladimír Helis (St 3. 1. 2018 )

Vladimír Helis (St 3. 1. 2018 17.00)

Betlémské světlo (So 23. 12. 2017 )

Novoroční koncert (Ne 14. 1. 2018 18.00)

Jak Anička o masopustu ke štěstí přišla (Čt 8. 2. 2018 17.00)

Divadlo: Hledám milence, zn: spěchá!! (St 7. 3. 2018 18.00)

Divadlo: Frankie&Johnny (Po 28. 5. 2018 19.00)

Divadlo: Tchyně na zabití (St 11. 4. 2018 18.00)

Den otevřených dveří VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice (Čt 4. 1. 2018 13.00-18.00)

2. Hasičský ples (Pá 5. 1. 2018 19.00)

Skautský ples (Pá 5. 1. 2018 19.30)

Zahájení přihlašování do letního semestru Akademie třetího věku (Po 15. 1. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Horor ples (Pá 19. 1. 2018 20:00)

Lidový ples (So 20. 1. 2018 19.00)

Tradiční obecní bál ve Vlčovicích (So 20. 1. 2018 )

Hasičský ples (So 27. 1. 2018 19.00)

Maškarní ples pro dospělé (So 3. 2. 2018 19.00)

Country bál (Pá 9. 2. 2018 19.00)

Okresní šachová liga mládeže (So 10. 2. 2018 9.00)

Končinový maškarní ples (So 10. 2. 2018 19.00)

Hasičský ples (So 10. 2. 2018 )

Rodičovský bál (So 10. 2. 2018 19:30)

Dětský maškarní ples (Ne 11. 2. 2018 14.00)

Rybářský ples (So 3. 2. 2018 )

Pěšky přes Karpatský oblouk (Po 12. 2. 2018 18:00)

Minikoprstar (St 14. 2. 2018 15.00-17.00)

KH Kopřivnice - HCB Karviná (So 17. 2. 2018 18.00)

Karneval MŠ Polárka (Čt 22. 2. 2018 16.00-20.00)

Nedělní pohádka: Divadlo Studna - Pyšná princezna (Ne 25. 2. 2018 15.30)

Semifinále Koprstar (St 28. 2. 2018 15.00-18.30)

KH Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice (So 3. 3. 2018 18.00)

Muzikantský ples (So 3. 3. 2018 20.00)

Dětský maškarní ples (So 3. 3. 2018 )

Trénování paměti v Mniší (Út 13. 3. 2018 )

Finále Koprstar (Út 13. 3. 2018 15.30-17.30)

Nedovolte mozku stárnout (St 14. 3. 2018 9:00)

Pohádkový maškarní karneval (So 17. 3. 2018 15.30 - 17.30)

KH Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek (So 17. 3. 2018 18.00)

Jarní koncert MIS music (St 4. 4. 2018 17:30)

Pěšky okolo Československa (Čt 22. 3. 2018 18:00)

Velikonoční turnaj dvojic ve stolním tenise (So 24. 3. 2018 )

Nedělní pohádka: Divadlo eMILLIon - Zlatovláska (Ne 25. 3. 2018 15.30)

Jarní koncert (Út 27. 3. 2018 17.00)

Velikonoční jarmark (Po 27. 3. 2017 )

KH Kopřivnice - HBC Ronal Jičín (Pá 30. 3. 2018 18.00)

Vietnam - Z Hanoje až do delty Mekongu (Út 10. 4. 2018 18:00)

Zápis dětí do ZŠ pro školní rok 2018/2019 (Čt 12. 4. 2018 )

Oblastní kolo boxu (So 14. 4. 2018 )

Nedělní pohádka: Divadlo Silesia - Byla jednou koťata (Ne 15. 4. 2018 15.30)

Divadelní představení: Bill C. Davis - Odvolání (Čt 19. 4. 2018 19.00)

Lubinský zpěváček (Čt 19. 4. 2018 8.00)

Den Země v Kopřivnici (Čt 19. 4. 2018 9.00 - 18.00)

Pohádkový les (So 21. 4. 2018 13.00 - 16.00)

Přehlídka technických profesí (St 25. 4. 2018 9.00 - 16.00)

Přehlídka technických profesí (Čt 26. 4. 2018 9.00 - 15.00)

Hasičská soutěž žáků a dorostu (So 28. 4. 2018 9.00)

Prvomájové balábilé (Út 1. 5. 2018 14.00)

Pohádkový les (Út 1. 5. 2018 10.00)

Prvomájová vyjížďka (Út 1. 5. 2018 9.00)

Zápis dětí do MŠ pro školní rok 2018/2019 (Čt 3. 5. 2018 )

Beskyd Model Kit Show (So 5. 5. 2018 )

Sportovní hry zdravotně handicapovaných (So 12. 5. 2018 8.30)

Jarní koncert u příležitosti 70. výročí povýšení Kopřivnice na město (So 12. 5. 2018 18.00)

Rodinný olympijský víceboj (Út 15. 5. 2018 15.00 - 18.00)

Školní akademie ZŠ sv. Zdislavy (Čt 17. 5. 2018 16.00)

Farmářský trh (Pá 18. 5. 2018 9.00 - 16.00)

Velká cena Kopřivnice v šachu (Pá 18. 5. 2018 )

Štramberský Jasoň 2018 (So 19. 5. 2018 )

Opera: G. Bizet - Carmen (So 19. 5. 2018 17.30)

Taneční koncerty ZUŠ Zdeňka Buriana (St 23. 5. 2018 17.00)

Lubinská střela (Čt 24. 5. 2018 )

Blešák - POŠLI TO DÁL! (So 26. 5. 2018 8.00-15.00)

May Day (So 26. 5. 2018 19.00)

Závěrečný koncert první SZUŠ MIS music (St 30. 5. 2018 17.30)

Fórum zdravého města Kopřivnice (St 30. 5. 2018 16.30)

Školní akademie (Čt 31. 5. 2018 )

Pohádková první pomoc (Pá 1. 6. 2018 8.30)

Koncert pro naše město (St 6. 6. 2018 17.00)

Pasování předškoláků na školáčky a rozloučení se školním rokem v mateřské škole (Pá 8. 6. 2018 16.00-20.00)

Noční Javorníkování (So 9. 6. 2018 )

Kopřivnické dny techniky (So 9. 6. 2018 9.00 - 17.00)

Farmářský trh (Pá 15. 6. 2018 9.00 - 16.00)

Evropský svátek hudby (Pá 22. 6. 2018 9.00 - 23.00)

Kopřivnice slaví v rytmu swingu (So 23. 6. 2018 15.00)

Umění v kině: Já, Claude Monet (Ne 24. 6. 2018 15.30)

Letní mistrovství České republiky (So 30. 6. 2018 )

Koncert městského dechového orchestru (So 30. 6. 2018 17.00)

Warm up! (Čt 5. 7. 2018 16.00 - 19.00)

Jdeme ven! Dodgeball (Čt 12. 7. 2018 Centrum města)

XXI. ročník Kopřivnický drtič (So 14. 7. 2018 9.00)

DRTÍK 2018 (So 14. 7. 2018 13.00)

Street basketball (Pá 20. 7. 2018 Centrum města)

Super den u vody, s námi se v létě nenudíte (Čt 26. 7. 2018 15.00 - 19.00)

Color day (Čt 2. 8. 2018 16.00 - 19.00)

Kopřivnické osmičky (Út 7. 8. 2018 15.00)

Lentilkový pětiboj (Čt 9. 8. 2018 Hřiště ZŠ Alšova)

Discgolfový dýchanek (Čt 16. 8. 2018 15.00 - 19.00)

Saturninovo odpoledne (Čt 23. 8. 2018 15.00 - 18.00)

Starodávný jarmark (So 25. 8. 2018 10.00 - 16.00)

Bartolomějský večer (So 25. 8. 2018 )

Zábavné odpoledne k ukončení prázdnin (So 25. 8. 2018 )

Pouťová neděle (Ne 26. 8. 2018 15.00 - 18.00)

Tradiční projížďky ve veteránech značky Tatra (Ne 26. 8. 2018 9.00-18.00)

Větřkovický triatlon IX. Ročník (Ne 26. 8. 2018 10.00)

Mezinárodní Tatra veteran rallye (Pá 31. 8. 2018 )

Festival medu a písničky (Čt 6. 9. 2018 )

Den otevřených dveří Pionýr Kopřivnice (Pá 7. 9. 2018 )

Zahájení přihlašování do zimního semestru Akademie třetího věku (Po 10. 9. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Farmářský trh (Pá 14. 9. 2018 9.00 - 16.00)

Oslavy 60. výročí založení ZŠ Emila Zátopka (Čt 20. 9. 2018 15.00 - 18.00)

Běh rodným krajem Emila Zátopka (So 22. 9. 2018 9.00)

SOUTĚŽ: O putovní pohár větřkovské přehrady (So 22. 9. 2018 14.00)

Slavnostní večer k 70. výročí povýšení Kopřivnice na město (Pá 28. 9. 2018 18.00)

VÝSTAVA: Pěstitelská výstava (Ne 30. 9. 2018 8.00-18.00)

Zahájení 17. ročníku Akademie třetího věku (Út 2. 10. 2018 )

Začátek tréninků sportovní přípravky (St 3. 10. 2018 15.30-16.45)

XXIII. VELKÁ CENA KOPŘIVNICE (So 6. 10. 2018 )

Výstup na Mount Everest (So 6. 10. 2018 10.00)

Farmářský trh (Pá 12. 10. 2018 9.00 - 16.00)

PRO DĚTI: Bubu stezka (Pá 19. 10. 2018 17.30)

Pingpongová OB LIGA Vlčovice (1. kolo / II. ročník) (So 20. 10. 2018 VIII.30)

PŘEHLÍDKA: XXII. přehlídka pěveckých sborů (So 20. 10. 2018 15.00)

Podzimní větry (So 27. 10. 2018 )

Den otevřených dveří - Cvičení Rodičů + Dětí (SPV) (Po 29. 10. 2018 16.00)

SOUTĚŽ: Taneční soutěž Tatra 2018 (So 3. 11. 2018 14.00, 19.00)

PŘEHLÍDKA: Taneční Motýlek (Pá 9. 11. 2018 14.00)

Sedmikvítek (So 24. 11. 2018 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice (2. kolo / II. ročník) (So 17. 11. 2018 VIII.30)

Den otevřených dveří VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice (Út 20. 11. 2018 13.00-18.00)

Jarmark naděje (Út 20. 11. 2018 14.00)

Den technické kariéry (St 21. 11. 2018 13.00 - 18.00)

Podzimní seniorské odpoledne (Čt 22. 11. 2018 17.00)

Kateřinský jarmark (Čt 22. 11. 2018 17.00)

Blešák - POŠLI TO DÁL! (So 24. 11. 2018 8.00 - 14.00)

Tradiční tvarůžkové hody (So 24. 11. 2018 16:00)

Vázání adventních věnců (Čt 29. 11. 2018 14.00)

Mikulášská nadílka (So 1. 12. 2018 )

Kopřivnický mikulášský jarmark (St 5. 12. 2018 )

Mikulášská jízda (St 5. 12. 2018 16.00)

Přijďte se k nám podívat VIII. (Út 11. 12. 2018 14.30-17.00)

Vánoční koncert a prodejní jarmark ZŠ Emila Zátopka (Čt 13. 12. 2018 )

XXVII. ročník VC města Kopřivnice juniorů ve vzpírání (So 15. 12. 2018 )

Pingpongová OB LIGA Vlčovice (3. kolo / II. ročník) (So 15. 12. 2018 )

Den otevřených dveří ZŠ Svaté Zdislavy a adventní koncert (Ne 16. 12. 2018 14.00)

Vánoční čekání (Út 18. 12. 2018 )

Kopřivnický vánoční jarmark (St 19. 12. 2018 )

Vánoční koncert pod rozsvíceným stromem v Mniší (So 22. 12. 2018 17:00)

Vánoční velka cena Vlčovic ve stolním tenise (St 26. 12. 2018 )

Vánoční turnaj ve stolním tenise (Čt 27. 12. 2018 )

Vánoční koncert PSK (Pá 28. 12. 2018 19.00)

Silvestrovská vyjížďka na Velký Javorník (Po 31. 12. 2018 )

Novoroční ohňostroj (Út 1. 1. 2019 )

Novoroční turnaj ve stolním tenise o pohár starosty města Kopřivnice (So 5. 1. 2019 )

EVAMORE & COMAR (So 30. 12. 2017 17.00)

KINO: Sama (Út 2. 1. 2018 19:00)

KINO: Jumanji: Vítejte v džungli! (Čt 4. 1. 2018 17:30)

KINO: Star Wars: Poslední z Jediů (Čt 4. 1. 2018 20:00)

KINO: Čertoviny (So 6. 1. 2018 15:30)

KINO: Čertoviny (So 13. 1. 2018 15:30)

KINO: Vražda v Orient expresu (Ne 7. 1. 2018 17:30)

KINO: Velká hra (Ne 7. 1. 2018 20:00)

KINO: Tovaryšstvo Ježíšovo (Út 9. 1. 2018 19:00)

KINO: Ztracen v džungli (Čt 11. 1. 2018 17:30)

KINO: Insidious: Poslední klíč (Čt 11. 1. 2018 20:00)

KINO: Kolo zázraků (So 13. 1. 2018 17:30)

KINO: 7 životů (So 13. 1. 2018 20:00)

KINO: Z temnoty duše... světlo (Út 16. 1. 2018 19:00)

KINO: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (Čt 18. 1. 2018 17:30)

KINO: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (Po 22. 1. 2018 17:30)

KINO: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (Ne 28. 1. 2018 20:00)

KINO: Nejtemnější hodina (Čt 18. 1. 2018 20:00)

KINO: Cizinec ve vlaku (Ne 21. 1. 2018 20:00)

KINO: Nemilovaní (Út 23. 1. 2018 19:00)

KINO: S láskou Vincent (Čt 25. 1. 2018 17:30)

KINO: Tři billboardy kousek za Ebbingem (Čt 25. 1. 2018 20:00)

KINO: Coco (So 27. 1. 2018 15:30)

KINO: Všechny prachy světa (Ne 28. 1. 2018 17:30)

KINO: Matka! (Út 30. 1. 2018 19:00)

Tříkrálový koncert (So 6. 1. 2018 15:30)

Večer s cimbálovou muzikou (So 6. 1. 2018 19:00)

Příběhy ze země cedrů (So 13. 1. 2018 17:00)

Štramberské pyré (So 13. 1. 2018 18:00)

Hrajeme si s počítačem (St 17. 1. 2018 09:00)

Volejbal muži (So 20. 1. 2018 10:00)

Hasičský ples (So 20. 1. 2018 19:00)

Volejbal ženy (So 27. 1. 2018 10:00)

Tkaní na kolíkovém stávku (Ne 28. 1. 2018 15:00)

Hrajeme si s počítačem (St 31. 1. 2018 09:00)

Obecní bál Štramberk (Pá 16. 2. 2018 19.30)

Divadelní maškarní ples (So 10. 2. 2018 19.00)

Šarivary (So 3. 2. 2018 17.00)

Masopust (So 3. 2. 2018 14.00)

Knihy z muzejních sbírek (Čt 11. 1. 2018 )

Kosmetická poradna (St 17. 1. 2018 17.30)

Knihy z piaristické knihovny (St 31. 1. 2018 17.00)

Vítězslav Nezval (St 17. 1. 2018 18.00)

Klavírní večer (So 6. 1. 2018 17.30)

Vnitřní uzdravení (St 24. 1. 2018 18.00)

Novoroční setkání s Pavlem Fischerem (Ne 7. 1. 2018 14:45)

Maškarní ples (So 27. 1. 2018 19.00)

Podoby času (Čt 11. 1. 2018 )

Podoby času - vernisáž (Čt 11. 1. 2018 17.00)

Sportovní odpoledne (St 8. 11. 2017 13.30)

Sportovní odpoledne (St 10. 1. 2018 13.30)

Podvečer v rytmu bubnů (Po 15. 1. 2018 18:30)

Sportovní odpoledne (St 17. 1. 2018 13.30)

Sportovní odpoledne (St 24. 1. 2018 13.30)

Sportovní odpoledne (St 31. 1. 2018 13.30)

Odpoledne s pastelkou (Út 16. 1. 2018 15.00)

Sobotní tvořivá dílna (So 20. 1. 2018 14.00)

Zabijačkové hody (Pá 26. 1. 2018 11.00)

Zvěrolékařka v knihovně (Út 30. 1. 2018 17.00)

Dětský maškarní karneval (So 10. 2. 2018 15:00)

LAM TRIO (Pá 19. 1. 2018 20.00)

Jazz sesion (Pá 12. 1. 2018 20.00)

Alkohol - věrný přítel či zabiják? (Čt 18. 1. 2018 18.00)

Rusko a Mongolsko (Čt 25. 1. 2018 18.00)

Klavírní večer (So 27. 1. 2018 17.30)

Karel IV. - známý i neznámý (Út 30. 1. 2018 18.00)

KUF (St 31. 1. 2018 20.00)

Rumunsko 3x jinak (Čt 8. 2. 2018 18.00)

Řízená degustace rumů (Čt 22. 2. 2018 18.00)

Velikonoční jarmark (Ne 1. 4. 2018 10.00-15.00)

Jan Blažej Santini (St 7. 2. 2018 18.00)

Fotbalový ples (So 20. 1. 2018 19.00)

Zabijačkové hody (So 17. 2. 2018 11.00)

Slavnostní otevření K2 (Čt 1. 2. 2018 17.00)

Děkanátní ples (Pá 19. 1. 2018 19.00)

Steaky (So 13. 1. 2018 11.00)

Steaky, víno, sommelier (Čt 11. 1. 2018 19.00)

Stopařem na této zemi (Pá 6. 4. 2018 16.00)

Retrobál (So 3. 2. 2018 19.30)

Kávový kurz pro veřejnost (So 20. 1. 2018 9.00 - 14.00)

Sushi - all inclusive (So 27. 1. 2018 19.00)

Poslechový večer (St 17. 1. 2018 19.00)

Výchova chlapců v Čechách (Út 16. 1. 2018 18.00)

Maškarní rej MŠ Bařiny (Út 13. 2. 2018 16.00)

Lidový ples (So 13. 1. 2018 19.30)

Obecní bál Závišice (Pá 2. 2. 2018 20.00)

Hasičský končinový ples (Pá 9. 2. 2018 20.00)

Maškarní bál ZŠ a MŠ Závišice (Ne 11. 2. 2018 15.00)

Rybářský večer (Pá 16. 2. 2018 19.00)

Myslivecký ples (So 17. 2. 2018 19.00)

Lidový ples (So 3. 2. 2018 20.00)

Dětský maškarní karneval (So 10. 2. 2018 15.00)

Slyšet očima - Promítej i ty! (Út 6. 2. 2018 18:00)

Slavnostní otevření hradu (So 31. 3. 2018 11.00-15.00)

Hradní slet čarodějnic (So 28. 4. 2018 10.00 - 15.00)

Mezinárodní den muzeí (So 19. 5. 2018 10.00 - 17.00)

Pastuškové na hradě (So 26. 5. 2018 10.00 - 17.00)

Pizza víkend (So 27. 1. 2018 11.00)

Prokletí milenci (Pá 1. 6. 2018 18.00)

Den dětí na hradě (So 2. 6. 2018 10.00 - 17.00)

Operní představení (So 2. 6. 2018 18.00)

Sborový koncert (Pá 8. 6. 2018 18.00)

Italské hudební nokturno (So 9. 6. 2018 20.00)

Janáčkův rodný kraj (Ne 17. 6. 2018 10.00 - 17.00)

Symfonický koncert (So 16. 6. 2018 17.00)

Varhanní recitál s hostem (St 20. 6. 2018 18.00)

Hukvaldská svatojánská noc (So 23. 6. 2018 18.00 - 24.00)

Symfonický koncert (So 23. 6. 2018 18.00)

Balada pro banditu (Ne 24. 6. 2018 17.00)

Operní gala (So 30. 6. 2018 18.00)

Festivalový epilog na počest 164. výročí narození Leoše Janáčka (Ne 1. 7. 2018 15.00)

Dravci přilétají (So 14. 7. 2018 10.30)

Obléhaní nedobytné pevnosti (So 21. 7. 2018 10.30)

Pravěká osada na Hukvaldech (So 28. 7. 2018 10.00)

Hasičský ples (So 24. 2. 2018 19.00)

Z pohádky do pohádky (So 4. 8. 2018 10.00 - 17.00)

Probuď Šípkovou Růženku (So 11. 8. 2018 10.00 - 17.00)

Strašidelný hrad Hukvaldy (So 25. 8. 2018 20.00 - 23.00)

Týden pro rodinu v Kopřivnici (So 12. 5. 2018 )

Výročí k založení 1. republiky (So 1. 9. 2018 )

Dny evropského dědictví (Ne 9. 9. 2018 )

Ondřejská pouť (Ne 2. 12. 2018 8:30 - 13:30)

Předjarní koncert (Ne 25. 2. 2018 19.00)

Joys, Teralodon, Lepší stavy (So 20. 1. 2018 19.00)

Pět jazyků lásky (St 24. 1. 2018 15.00)

Gala koncert (Pá 26. 1. 2018 19.00)

Dětský karneval (So 20. 1. 2018 15.00)

Jarní příměstský tábor (St 17. 1. 2018 8.00 - 16.00)

Maškarní rej (Pá 2. 2. 2018 8.00 - 16.00)

Kopřivnická deska (Pá 19. 1. 2018 17.00)

Maškarní ples pro děti (Ne 11. 2. 2018 14.00)

Benefiční koncert (St 14. 2. 2018 18.00)

Ples osvětové besedy Mniší (So 20. 1. 2018 19.00)

Dětský maškarní ples (Ne 28. 1. 2018 15.00)

Ples denního stacionáře Kopretina (Pá 23. 2. 2018 19.30)

Kopřivnický Plesk (So 31. 3. 2018 19:00)

Ámos Cup 2018 (So 27. 1. 2018 8.00)

Maškarní karneval s pejskem a kočičkou (Ne 21. 1. 2018 15.00)

Dílna tradičních technologií (Ne 11. 2. 2018 9.00)

Knihy z piaristické knihovny (St 28. 2. 2018 )

Den se starými technologiemi VII. (So 19. 5. 2018 9.00 - 13.00 )

Výstava: Dámou v každé době (Čt 21. 6. 2018 )

Vernisáž: Dámou v každé době (St 20. 6. 2018 17.00)

VÝSTAVA: Zboží ukryté v roce 1938 (Po 12. 11. 2018 )

VERNISÁŽ : Zboží ukryté v roce 1938 (Po 12. 11. 2018 17.00)

Odpoledne s pastelkou (Út 13. 2. 2018 15.00)

Příborský Masopust (Út 13. 2. 2018 15.30)

Expediční jachting (Út 20. 2. 2018 17.00)

Cesta skutků - vernisáž (St 7. 3. 2018 17.00)

Bazar oblečení (Út 13. 3. 2018 14.00-19.00)

Velikonoční jarmark (So 24. 3. 2018 8.00-12.00)

Otevření piaristických zahrad (Ne 1. 4. 2018 9.00)

Koncert nevidomých (Pá 20. 4. 2018 17.00)

Mezinárodní den památek a sídel (So 21. 4. 2018 13.00)

Slet čarodějnic (Po 30. 4. 2018 16.00)

Prvomájový koncert (Út 1. 5. 2018 10.00)

Krajina Jizerských hor (St 2. 5. 2018 17.00)

Divoké kočky (Pá 4. 5. 2018 19.00)

73. osvobození města Příbora (Čt 3. 5. 2018 16.00)

Josef Fousek (St 16. 5. 2018 17.00)

Festival dechových hudeb (So 26. 5. 2018 10.00)

Den dětí a rodiny (Ne 3. 6. 2018 10.00)

Školní ples (Pá 2. 3. 2018 20.00)

23. ples Masarykova gymnázia v Příboře (So 3. 3. 2018 19.30)

Den otevřených dveří (St 7. 2. 2018 14.00 - 18.00)

Jižní ostrov Nového Zélandu (Pá 26. 1. 2018 17.00)

Tváře úmluvy CITES (Po 5. 2. 2018 Každé pondělí a středu 13.00 - 17.00 )

Čiperkové (Ne 22. 4. 2018 15.00)

Myslivecké letní odpoledne a metání metel (So 23. 6. 2018 )

Den pro maminky (St 14. 2. 2018 10.00)

Kreativní rodinná dílna č.1 (Čt 8. 2. 2018 15.30)

Turnaj ve stolním tenise (Pá 2. 2. 2018 9.00)

Minikarneval ve Zvonečku (St 7. 2. 2018 9.00)

Sobotní tvořivá dílna (So 10. 2. 2018 14.00)

Sportovní odpoledne (St 14. 2. 2018 13.30)

Sportovní odpoledne (St 28. 2. 2018 13.30)

O poháry LUNA Příbor 2018 (So 17. 2. 2018 8.00)

Jarní příměstský tábor (Po 19. 2. 2018 )

Pohádka „O víle Vitamínce“ (St 28. 2. 2018 10.00)

Valentinské srdce z keramiky (Pá 26. 1. 2018 10.00)

Barvení keramiky (Pá 2. 2. 2018 10.00)

Papírový sněhulák z proužků (Pá 9. 2. 2018 10.00)

Papírové srdce, koláž (Pá 16. 2. 2018 10.00)

Tučňáci, kombinovaná technika (Pá 23. 2. 2018 10.00)

Zvěrolékařka v knihovně II. (Út 27. 2. 2018 17.00)

Zajímavé druhy rostlin a živočichů Novojičínska (Po 5. 2. 2018 17.00)

Potřebujeme biodiverzitu? (Čt 22. 2. 2018 16.00)

Dětský karneval (So 27. 1. 2018 14.00)

Karibská noc (So 3. 2. 2018 19.30)

Freud Dance Cup (Ne 3. 6. 2018 10.00)

Na kafíčko (Čt 15. 2. 2018 17.00)

Volejbal ženy (So 17. 2. 2018 10:00)

Písničky naší babičky (Čt 22. 2. 2018 17.00)

Hrajeme si s počítačem (St 28. 2. 2018 09:00)

Hrajeme si s počítačem (St 14. 2. 2018 09:00)

Mezinárodní koncert (Ne 28. 1. 2018 17.00)

16. ročník nočního pochodu do Štramberku (So 10. 2. 2018 17.00)

Zuzana Lančiová (Po 1. 1. 2018 )

Eva More (So 10. 2. 2018 18.00)

Valentýnský klavírní večer (St 14. 2. 2018 19.00)

Minya Konka (Čt 15. 2. 2018 18.00)

Zabíjačka na Fojtství (So 17. 2. 2018 9.00 - 16.00)

Cvičení QI GONG (Čt 1. 2. 2018 9.00)

Sejdeme se, zazpíváme, dobrý vtip si k tomu dáme (Út 6. 2. 2018 14.00)

Senior v dopravě (školení řidičů i neřidičů) (St 21. 2. 2018 15.00)

Turnaj v bowlingu (Út 6. 3. 2018 10.00-12.00)

Trénování paměti (St 14. 3. 2018 9.00)

SENIORCOMP (Po 19. 3. 2018 17.00)

Outdoorové dopoledne na Vanaivanu (Čt 17. 5. 2018 8.30 - 12.00)

Velikonoční tvoření (Út 27. 3. 2018 8.30-11.30)

Změna na talíři (St 25. 4. 2018 15.00)

Jarní seniorské odpoledne (Čt 12. 4. 2018 17.00)

Víkend otevřených zahrad, Farmářský trh (Pá 8. 6. 2018 9.00)

Cyklovýlet (St 6. 6. 2018 )

Od jamky k jamce (Út 26. 6. 2018 8.30)

Youtuberská show (Pá 15. 6. 2018 16.00)

Turisticko-poznávací zájezd (St 5. 9. 2018 6.30)

Vítání prázdnin (Pá 29. 6. 2018 13.00)

Výstava fotografií: Ohlédnutí (St 4. 7. 2018 17.00)

V. ročník příborské lávky (Ne 29. 7. 2018 13.00)

Podvody a jiná trestná činnost na seniorech (Út 9. 10. 2018 10.00)

Revivalový minifestival (So 4. 8. 2018 18.00)

Zábavné soutěžní odpoledne (Čt 25. 10. 2018 14.00)

VERNISÁŽ : Z první řady - nejen sportovní fotografie (St 5. 9. 2018 17.00)

Předvánoční tvoření (Út 27. 11. 2018 8.30)

KONCERT: Říkej mi to, prosím, potichoučku (Pá 14. 9. 2018 18.00)

Dny evropského dědictví (So 15. 9. 2018 )

Bazar oblečení (St 19. 9. 2018 14.00)

Seniorské odpoledne (Po 1. 10. 2018 15.00)

KONCERT: Baroque Trio (So 6. 10. 2018 17.00)

Farmářské trhy (So 20. 10. 2018 8.00 - 12.00)

Výročí vzniku samostatného československého státu (Pá 26. 10. 2018 17.00)

KONCERT: Julie Svěcená + Václav Mácha (Pá 26. 10. 2018 18.00)

Zavírání piaristických zahrad (St 31. 10. 2018 17.00 - 19.00)

KONCERT: Jablkoň (Pá 2. 11. 2018 19.00)

VERNISÁŽ : Mapový okruh Vysočiny (St 7. 11. 2018 17.00)

Mezinárodní den válečných veteránů (Po 12. 11. 2018 17.00)

Tor des geants 2017 (Út 20. 2. 2018 18.00)

Divadelní představení: Hledám děvče na Boogie Woogie (Ne 25. 11. 2018 18.00)

Vánoční rukodělný jarmark (So 1. 12. 2018 8.00)

Mikulášská jízda (Út 4. 12. 2018 16.00)

Koncert: Duo Jamaha (St 5. 12. 2018 18.00)

Vánoční jarmark (So 8. 12. 2018 9.00)

KONCERT: II. adventní koncert (Ne 9. 12. 2018 17.00)

Česko zpívá koledy (St 12. 12. 2018 17.30)

KONCERT: III. adventní koncert (Ne 16. 12. 2018 17.00)

KONCERT: IV. adventní koncert (Ne 23. 12. 2018 17.00)

Půlnoční ohňostroj (Po 31. 12. 2018 23.59)

Disko rej masek (Pá 2. 3. 2018 15.00 - 17.30)

Večer s cimbálovou muzikou (So 10. 2. 2018 19:00)

Divadelní přehlídka (Pá 9. 3. 2018 )

Multižánrový večer - Rock and roll (So 17. 3. 2018 19.00 - 22.00)

Setkání betlemářů v Příboře V (So 8. 12. 2018 9.00-13.00)

Adventní podvečer: O zlatém kolovrátku (So 8. 12. 2018 17.00)

Vzpomínky na starý Příbor - Zimní čas (Pá 14. 12. 2018 17.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 24. 9. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 1. 10. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 8. 10. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 15. 10. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 22. 10. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 29. 10. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 5. 11. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 12. 11. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 19. 11. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 26. 11. 2018 9.00-11.00)

Příborská muzejní škola pro seniory VII. (Po 3. 12. 2018 9.00-11.00)

Se sudkem za zády (Čt 1. 2. 2018 )

Dětský maškarní ples (Ne 4. 2. 2018 15.00)

Bramborákové hody (So 3. 2. 2018 )

Hasičský ples - Pochování basy (So 10. 2. 2018 19.00)

Veřejné jednání všech pracovních skupin (St 14. 2. 2018 15.00)

XXI. štramberská divadelní přehlídka (Pá 9. 3. 2018 19.30)

XXI. štramberská divadelní přehlídka (Pá 16. 3. 2018 19.30)

XXI. štramberská divadelní přehlídka (Pá 23. 3. 2018 19.30)

Otevírání hradu (So 7. 4. 2018 14.00)

Hormonální jógová terapie (St 7. 2. 2018 17.30)

Kopřivnice za první republiky (Čt 1. 2. 2018 )

Rande naslepo s knihou (Po 12. 2. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Poplavání (Pá 2. 2. 2018 )

KINO: Coco (Pá 2. 2. 2018 15.30)

KINO: Labyrint: Vražedná léčba (Pá 2. 2. 2018 17.30)

KINO: Prezident Blaník (So 3. 2. 2018 20.00)

KINO: Prezident Blaník (So 24. 2. 2018 17.30)

KINO: Liga spravedlnosti (Ne 4. 2. 2018 17.30)

KINO: S láskou Vincent (Ne 4. 2. 2018 20.00)

KINO: Na konci světa (Út 6. 2. 2018 19.00)

KINO: Zmenšování (Čt 8. 2. 2018 17.30)

KINO: Padesát odstínů svobody (Čt 8. 2. 2018 20.00)

KINO: Padesát odstínů svobody (Ne 11. 2. 2018 17.30)

KINO: Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu (So 10. 2. 2018 15.30)

KINO: Sněhová královna: Tajemství ohně a ledu (So 17. 2. 2018 15.30)

KINO: Špindl (Ne 11. 2. 2018 20:00)

KINO: Cukrář (Út 13. 2. 2018 19.00)

KINO: Ewa Farna 10: Neznámá známá (Čt 15. 2. 2018 17.30)

KINO: Black Panther (Čt 15. 2. 2018 20.00)

KINO: Black Panther (Ne 18. 2. 2018 17.30)

KINO: Tvář vody (Ne 18. 2. 2018 20.00)

KINO: Chlapi nepláčou (Út 20. 2. 2018 19.00)

KINO: Pračlovek (Čt 22. 2. 2018 15.30)

KINO: Hmyz (Čt 22. 2. 2018 17.30)

KINO: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (Út 27. 2. 2018 16.00)

KINO: Thelma (Út 27. 2. 2018 19.00)

Komentovaná únorová prohlídka Štramberkem (Ne 4. 2. 2018 Sraz 13.45)

Rockový házenkářský ples (So 3. 3. 2018 20.00)

Sen o Dakaru (Po 26. 3. 2018 18:00)

Sedmikvítek výtvarná a rukodělná činnost (So 17. 2. 2018 13.00)

Dny evropského dědictví (So 8. 9. 2018 )

Gulášové hody aneb Štramberský PsožroutFest (So 29. 9. 2018 )

Zavírání hradu Trúba (So 27. 10. 2018 13.30)

Předvánoční jarmark (Čt 29. 11. 2018 16:00, 17:00)

KINO: Věčně tvá nevěrná (So 24. 2. 2018 20.00)

KINO: Věčně tvá nevěrná (Čt 1. 3. 2018 17.30)

Opravník nejkřiklavějších biologických omylů I. - zoologie (Čt 15. 2. 2018 17.00)

Jak zůstat v manželství a nikoho nezabít (Čt 15. 2. 2018 18.00)

Cesta kolem světa (So 17. 2. 2018 15.00)

Sokolský ples (So 17. 2. 2018 20.00)

Beer & Burger (So 24. 2. 2018 )

Degustace Whisk(e)y (St 21. 2. 2018 19.00)

Valentýnské hraní (St 14. 2. 2018 19.00)

Klavírní večer (Čt 22. 2. 2018 19.00)

Kytarové duo (Pá 23. 2. 2018 20.00)

František Hrubín (St 28. 2. 2018 18.00)

Gruzie: Tajemné království ve stínu Kavkazu (Čt 1. 3. 2018 18.00)

Dagmar Voňková + EvaMore (Čt 22. 3. 2018 20.00)

Expediční kamera - Kopřivnice 2018 (Pá 16. 3. 2018 18.00)

Dobrý táta (Čt 15. 2. 2018 17.00)

Loono: Žiješ srdcem (Út 20. 2. 2018 17.00)

Jarní inspirace (Ne 18. 3. 2018 15.00 - 18.00)

Burza dětského oblečení (Pá 9. 3. 2018 15.00 - 18.00)

Burza dětského oblečení (So 10. 3. 2018 9.00 - 12.00)

Karnevalový rej masek (Ne 4. 3. 2018 15.00)

Komentovaná březnová prohlídka Štramberkem (Ne 25. 3. 2018 Sraz 14.00)

Sushi - all inclusive 2 (So 10. 3. 2018 19.00)

Mučedník z Příbora (Út 27. 2. 2018 18.00)

37. KOWAX Valašské rally ValMez 2018 (Pá 23. 3. 2018 )

Prázdniny s pohádkou (Čt 22. 2. 2018 9:00 - 11:00 a 13:00 – 18:00)

Sen o Dakaru - výstava fotografií (Út 27. 3. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Mámo, táto, babi, dědo: Pojď se mnou tvořit do knihovny! (Čt 22. 3. 2018 13:00 – 17:00)

Martin Galia zpívá Karla Kryla (So 17. 2. 2018 19.00)

Olympijské dny dětí a mládeže (Po 19. 2. 2018 9.00)

Country večer (So 24. 2. 2018 20.00)

Dětský maškarní bál (So 17. 3. 2018 14.00 - 18.00)

Mozek a koncentrace (Út 13. 3. 2018 17.00)

Koncert ke Dni matek (Čt 10. 5. 2018 )

MIKINO: Věčně tvá nevěrná (Út 20. 3. 2018 16.00)

KINO: Rudá volavka (Čt 1. 3. 2018 20.00)

KINO: Sherlock Koumes (So 31. 3. 2018 15:30)

KINO: Sex Pistols: Anglie tu bude navždy (Ne 4. 3. 2018 20.00)

KINO: Noční hra (Po 5. 3. 2018 17.30)

KINO: Noční hra (Čt 8. 3. 2018 17.30)

KINO: Cesta za králem trollů (So 31. 3. 2018 17:30)

KINO: Nikdys nebyl (Po 5. 3. 2018 20.00)

KINO: Nikdys nebyl (Čt 8. 3. 2018 20.00)

KINO: Ready Player One: Hra začíná (So 31. 3. 2018 20:00)

KINO: The Florida Project (St 7. 3. 2018 19.00)

KINO: Akta Pentagon: Skrytá válka (So 10. 3. 2018 17.30)

KINO: Včelka Mája: Medové hry (Pá 16. 3. 2018 15:30)

KINO: Tátova volha (So 10. 3. 2018 20.00)

KINO: Tátova volha (Čt 15. 3. 2018 17.30)

KINO: Včelka Mája: Medové hry (Čt 29. 3. 2018 15:30)

Vlasta Redl (Pá 13. 4. 2018 19:00)

Hans Ledwinka (Čt 8. 3. 2018 18.00)

KINO: Padesát odstínů svobody (Čt 22. 2. 2018 20.00)

KINO: Padesát odstínů svobody (Čt 29. 3. 2018 17.30)

KINO: Pacific Rim: Povstání (Čt 29. 3. 2018 20.00)

KINO: Odnikud (Út 27. 3. 2018 19.00)

KINO: Já, Tonya (Ne 25. 3. 2018 17:30)

KINO: Máří Magdaléna (Ne 25. 3. 2018 20.00)

KINO: Králíček Petr (Čt 22. 3. 2018 17.30)

KINO: Minya Konka (Pá 23. 3. 2018 20.00)

KINO: No Manifesto: Manic Street Preachers (Čt 22. 3. 2018 20.00)

KINO: Alenka v zemi zázraků (Ne 18. 3. 2018 17:30)

KINO: Tlumočník (Ne 18. 3. 2018 20.00)

KINO: Happy End (Út 20. 3. 2018 19.00)

KINO: Mečiar + beseda (St 14. 3. 2018 19.00)

KINO: Tomb Raider (Čt 15. 3. 2018 20.00)

Právní minirádce pro život (Po 12. 3. 2018 18:00)

Moje trdlování (So 10. 3. 2018 15:00)

Den otevřených dveří ZŠ Mniší (Út 27. 2. 2018 9.00 - 17.00)

Filmografie KINOKO (So 10. 3. 2018 9.00 - 17.00)

Komorní orchestr Kopřivnice (St 28. 3. 2018 19.00)

Divadlo: Bez předsudků (Po 11. 6. 2018 19:00)

Hradní fotograf 1918-1933 (Čt 1. 3. 2018 )

Írán: Dvě tváře Persie (Út 13. 3. 2018 18.00)

Hudební večer (Pá 23. 2. 2018 17.00)

Čtyřchodové rybí degustační menu (St 7. 3. 2018 11:15)

Randal Jungle (Pá 2. 3. 2018 21.00)

Devil Hates Sekacz (So 24. 2. 2018 19.00)

Hradní fotograf 1918-1933 - vernisáž (Čt 1. 3. 2018 17.00)

Kopřivnice sedmdesátiletá - literární soutěž (Čt 1. 3. 2018 )

Sauna Burger Weekend (Pá 2. 3. 2018 17:00-23:00)

Arnošt Vašíček: Labyrint záhad - největší tajemství Čech, Moravy a Slezska (Čt 15. 3. 2018 17.00)

Hasičský ples SDH Hukvaldy (Pá 9. 3. 2018 19.30)

Ledová plochá dráha (So 10. 3. 2018 13.00)

Velikonoční enkaustika na Fojtství (So 24. 3. 2018 10.00)

Volejbal muži (So 3. 3. 2018 10.00)

Hrajeme si s počítačem (Út 20. 3. 2018 9:00-10:30)

Hrajeme si s počítačem (Út 13. 3. 2018 9:00-10:30)

Hrajeme si s počítačem (Út 6. 3. 2018 9:00-10:30)

Písničky naší babičky (St 21. 3. 2018 17.00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 24. 3. 2018 19:00 - 23:00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 10. 3. 2018 19:00 - 23:00)

Noc s andersenem (Pá 23. 3. 2018 17:00)

Celý svět je jeviště (Ne 25. 3. 2018 15:00)

Já ilustrátorem (Út 27. 3. 2018 17:00)

Jarní dílničky (Čt 29. 3. 2018 9:00 - 11:00)

Míčové hry (Po 5. 3. 2018 17.00-18.00)

Překážky trvalého vztahu (Čt 15. 3. 2018 18.00)

Den pro ženy (Ne 4. 3. 2018 14.00)

Hledání vlastní identity (Ne 22. 4. 2018 15.00)

Kubánský večer s výukou tanců (Ne 4. 3. 2018 17.00)

Knězem na komunistické Kubě (Ne 13. 5. 2018 15.00)

Jarní věnec (So 17. 3. 2018 9.00)

Tradiční malování kraslic (So 17. 3. 2018 13.00)

Scrapbooking (So 24. 3. 2018 8.30 - 12.00)

Základy krasopisu (So 24. 3. 2018 12.30)

Odrátkované dřevěné vajíčko (Ne 25. 3. 2018 10.30)

Decoupage - krabička na čaj (Ne 25. 3. 2018 13.30)

Tuning Drift Show Kopřivnice (So 25. 8. 2018 7.00-18.00)

Školka dokořán (St 4. 4. 2018 14.30-16.00)

Cesta skutků (St 7. 3. 2018 )

Tvořivá sobotní dílna (So 3. 3. 2018 14.00-18.00)

Sportovní odpoledne (St 14. 3. 2018 13.30)

Zabijačkové hody (Pá 16. 3. 2018 11.00)

Vítání jara (Ne 18. 3. 2018 15.00)

Sportovní odpoledne (St 21. 3. 2018 13.30)

Rukodělný jarmark (So 24. 3. 2018 10.00-14.00)

Sportovní odpoledne (St 28. 3. 2018 13.30)

Velikonoční prázdniny (Čt 29. 3. 2018 8.00-12.00)

Recitační soutěž (St 7. 3. 2018 13.30)

Celonárodní čtení Bible (Út 27. 3. 2018 15.00-17.00)

Povídání o zvířecích maminkách (St 7. 3. 2018 10.00-11.00)

Básničky, říkadla, písničky a hry (St 14. 3. 2018 10.00-11.00)

Pohádka "O Koblížkovi" (St 21. 3. 2018 10.00-11.00)

Básničky, říkadla, písničky a hry (St 28. 3. 2018 10.00-11.00)

Překvapení pro maminky - přání (Pá 2. 3. 2018 10.00-11.00)

Velikonoční ozdoby a zápichy (Pá 9. 3. 2018 10.00-11.00)

Velikonoční osení s ozdobou (Pá 16. 3. 2018 10.00-11.00)

Velikonoční recepty (Pá 23. 3. 2018 10.00-11.00)

Bigbítový miniples (So 3. 3. 2018 20.00)

Zajímavosti a souvislosti roku 1948 (Čt 15. 3. 2018 18:00)

Zajímavosti a souvislosti roku 1968 (Čt 26. 4. 2018 18:00)

Ples TJ Příbor (Pá 16. 3. 2018 19.00)

Společenský večer (Pá 2. 3. 2018 20.00)

DIVADLO: S tvojí dcerou ne (Po 18. 2. 2019 19.00)

Divadlo: Operetní skříňka s líčidly (Ne 8. 4. 2018 17.00)

Vítání jara (So 24. 3. 2018 16.00)

Keltský telegraf (So 24. 3. 2018 20.00)

Velikonoční barevný den pro děti (Čt 29. 3. 2018 )

Klavírní večer (So 10. 3. 2018 17.30)

Slavné vily Moravskoslezského kraje (Čt 15. 3. 2018 18.00)

Cupping (St 14. 3. 2018 18.00)

Básnický večer (Pá 16. 3. 2018 18.30)

Hrajeme si s počítačem (Út 3. 4. 2018 9:00-10:30)

XXI. štramberská divadelní přehlídka (Pá 6. 4. 2018 19.30)

XXI. štramberská divadelní přehlídka (Pá 13. 4. 2018 19.30)

XXI. štramberská divadelní přehlídka (Pá 27. 4. 2018 19.00)

XXI. štramberská divadelní přehlídka (Pá 20. 4. 2018 19.30)

Mezinárodní turnaj o Štramberský pohár (So 25. 8. 2018 )

Vánoční klobůkový turnaj dvojic (Ne 30. 12. 2018 )

Den otevřených dveří ZŠ Štramberk (Pá 16. 3. 2018 7.40-9.20)

Den otevřených dveří ZŠ Štramberk (Čt 15. 3. 2018 15.00-17.00)

Závod Slezské zimní ligy v orientačním běhu (So 10. 3. 2018 8.30)

Písničky naší babičky (St 18. 4. 2018 17.00)

Štramberský den zdraví (Čt 5. 4. 2018 9.00-17.00)

Velikonoční jarmark (Čt 29. 3. 2018 9.00)

Workshop "prsakoule" (Čt 15. 3. 2018 18.00)

Dobročinná Kavárna (Ne 25. 3. 2018 10.45)

Koncert Ensemble Hilaris (Ne 25. 3. 2018 18.00)

Velikonoční dílna (Út 20. 3. 2018 15.00)

Společně bezpečně (Pá 6. 4. 2018 9.00)

Den otevřených dveří ZŠ Floriána Bayera (Út 13. 3. 2018 8.00)

Nordic Walking tréning na Štramberského Jasoně (Ne 22. 4. 2018 10.00)

Etcimex - second hand (St 4. 4. 2018 9.00-17.00)

A saving whisper (Pá 9. 3. 2018 19.00)

Prago Union (So 28. 4. 2018 21.00)

Turistický turnaj v bowlingu (Ne 25. 3. 2018 14.00-16.00)

Krasobruslení (So 17. 3. 2018 10.00-19.00)

Velikonoční menu (Čt 29. 3. 2018 11:00)

Jaroslav Seifert (St 21. 3. 2018 18.00)

Proměny (So 24. 3. 2018 19.00)

Lamačské chvály (Ne 18. 3. 2018 18.00)

Dny města Štramberk (So 15. 9. 2018 10.30)

Šermířské klání (So 1. 9. 2018 10.00)

Po zarostlém chodníčku (So 12. 5. 2018 7.30)

Po zarostlém chodníčku - spadaným listím (So 20. 10. 2018 9.30)

Multižánrový večer - Devětsil (So 19. 5. 2018 19.00 - 22.00)

Multižánrový večer - LAM Trio (So 22. 9. 2018 19.00 - 22.00)

Multižánrový večer - Soláň (Pá 9. 11. 2018 19.00 - 22.00)

Pohádková ulička aneb Den štramberských dětí (Pá 1. 6. 2018 )

Slavnosti Štramberských uší (So 2. 6. 2018 )

Živý Betlém (St 26. 12. 2018 )

Čertovská show (Čt 6. 12. 2018 )

Mikulášská pohádka (So 1. 12. 2018 )

Oslava 100. výročí vzniku Československa (Ne 28. 10. 2018 )

Den seniorů (St 3. 10. 2018 16.00 - 19.00)

Velikonoční jarmark (St 28. 3. 2018 )

Ukliďme svět (So 7. 4. 2018 9.00)

Likvidace autovraků (So 28. 4. 2018 8.00-12.00)

Jarní koncert + velikonoční výstavka (Po 26. 3. 2018 16.00)

Drnholecký železný hasič (So 17. 3. 2018 10.00)

Velikonoční šachový turnaj (So 24. 3. 2018 8.30)

Hity z kazeťáku (So 21. 4. 2018 19.30)

Velikonoční příměstský tábor (Ne 29. 4. 2018 8.00 - 16.00)

Deskovky v DDM (Po 23. 4. 2018 17.00)

Ukliďme Hukvaldy (So 7. 4. 2018 9.00)

Čistý Libotín (So 7. 4. 2018 10.00)

Hudební večer - Barbora Mirgová a Miroslav Orság (So 14. 4. 2018 16:00)

Ergoterapeutické pomůcky - dobrovolnická dílna (Čt 12. 4. 2018 8:00 - 14:00)

Téměř na odchodu (Út 27. 3. 2018 17.00)

Téměř na odchodu (Po 16. 4. 2018 17.00)

Velikonoční klub výtvarných činohrátek (Čt 29. 3. 2018 14.00)

MAYDAY (So 21. 4. 2018 17.00)

Velikonoční turnaj fotbalových přípravek (Pá 30. 3. 2018 9.00)

Ájurvéda - Oheň v nás (Po 16. 4. 2018 18:00)

Není hlava jako hlava (Út 15. 5. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Kola pro Afriku (Čt 19. 4. 2018 9.00-18.00)

Velikonoční koncert duchovní hudby (Ne 8. 4. 2018 18.00)

Děti mezi reprákama (Ne 29. 4. 2018 16.00-18.00)

Minisonda do Ománu (Ne 15. 4. 2018 16.00)

Život a léčení zvířat z celostního pohledu (St 2. 5. 2018 17.00)

Jarní léčivé byliny pro naše zdraví (St 11. 4. 2018 17.00)

Léčení klidem a frekvencemi (Čt 26. 4. 2018 17.00)

Rodinné systémy a dynamika vztahů (So 12. 5. 2018 14.00-18.00)

Transformace vědomí (Čt 17. 5. 2018 17.00)

Enjoying - Nekompromisní štěstí v životě (So 26. 5. 2018 10.15-17.00)

Vědomý život v radosti (převážně) (Čt 31. 5. 2018 18.00)

Buď tichý a vědoucí (Pá 8. 6. 2018 17.30, 20.00)

Sebeláska, Vnitřní rodina, Vztah k rodině (St 13. 6. 2018 20.00)

Slavnostní otevření Divotvůrny + Sebeuzdravování pomocí léčivé energie (So 7. 4. 2018 15.00)

KOPŘIVA - Velká cirkusová pohádka (Pá 27. 4. 2018 13:30)

KOPŘIVA - Reynek / Slova a obrazy z Petrkova (Pá 27. 4. 2018 15:30)

KOPŘIVA - Mesiac a magnólie (Pá 27. 4. 2018 21:00)

KOPŘIVA - Celine Bossu (Pá 27. 4. 2018 22:00)

KOPŘIVA - Pinocchio (So 28. 4. 2018 10:30)

KOPŘIVA - Gender teror (So 28. 4. 2018 15:45)

KOPŘIVA - Letět / Groteska o lásce (So 28. 4. 2018 21:00)

KOPŘIVA - Kráska z Leenane (So 28. 4. 2018 17:45)

KOPŘIVA - Sólo (Pá 27. 4. 2018 18:30)

Velikonoční bruslení (Ne 1. 4. 2018 17.30)

Běh na Červený kámen (St 4. 4. 2018 17.30)

Běh na rozhlednu Bílá hora (St 25. 4. 2018 16.30)

Štramberská desítka (Ne 20. 5. 2018 9.45)

Běh oborou (So 18. 8. 2018 10.00)

Světlo Orientu 2018 (Ne 29. 4. 2018 10.00)

Dance Fest Kopr 2018 (Ne 29. 4. 2018 12.00)

Mezinárodní den tance (Ne 29. 4. 2018 10.00)

DIVADLO: S pydlou v zádech (Po 10. 12. 2018 19.00)

Odpoledne s Pastelkou (Út 17. 4. 2018 15.00)

KINO: Sherlock Koumes (So 14. 4. 2018 15:30)

KINO: Sherlock Koumes (So 21. 4. 2018 15:30)

KINO: Cesta za králem trollů (Ne 1. 4. 2018 17:30)

KINO: Ready Player One: Hra začíná (Ne 1. 4. 2018 20:00)

KINO: Ready Player One: Hra začíná (Ne 15. 4. 2018 20:00)

KINO: Tři billboardy kousek za Ebbingem (Út 3. 4. 2018 19.00)

KINO: Do větru (Čt 5. 4. 2018 17:30)

KINO: Králíček Petr (So 7. 4. 2018 17.30)

KINO: Ztratili jsme Stalina (Čt 5. 4. 2018 20:00)

KINO: Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času (So 7. 4. 2018 15:30)

KINO: Jo Nesbø: Doktor Proktor a vana času (So 28. 4. 2018 15:30)

KINO: Tátova volha (So 7. 4. 2018 20.00)

KINO: Planeta Česko (Út 10. 4. 2018 19:00)

KINO: Fakjů pane učiteli 3 (Čt 12. 4. 2018 17:30)

KINO: Pepa (Čt 12. 4. 2018 20:00)

KINO: Foxtrot (Ne 15. 4. 2018 17:30)

KINO: Nico, 1988 (Út 17. 4. 2018 19:00)

MIKINO: Padesát odstínů svobody (Út 17. 4. 2018 16.00)

KINO: Black Panther (Čt 19. 4. 2018 17.30)

KINO: Hastrman (Čt 19. 4. 2018 20:00)

KINO: Hastrman (Ne 29. 4. 2018 17:30)

KINO: Dej mi své jméno (Ne 22. 4. 2018 17:30)

KINO: Rampage: Ničitelé (Ne 22. 4. 2018 20:00)

KINO: Hora (Út 24. 4. 2018 19:00)

KINO: Až na dno (Ne 29. 4. 2018 20:00)

KINO: Avengers: Infinity War (Čt 26. 4. 2018 17:30)

KINO: Avengers: Infinity War (Čt 26. 4. 2018 20:15)

KINO: Avengers: Infinity War (Čt 3. 5. 2018 17:30)

Velikonoční kalba (So 31. 3. 2018 19.00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 7. 4. 2018 19:00 - 23:00)

Hrajeme si s počítačem (Út 10. 4. 2018 8:30-10:00)

Hrajeme si s počítačem (Út 17. 4. 2018 8:30-10:00)

4. narozeniny Obecní hospůdky (So 7. 4. 2018 19.30)

Večer s cimbálovou muzikou (So 21. 4. 2018 19:00 - 23:00)

Kniha ti sluší (St 25. 4. 2018 17.00)

Štramberská pouť (So 12. 5. 2018 )

Noční florbalový turnaj (So 28. 4. 2018 17:30-1:00)

Zápis dětí do první třídy ZŠ (Čt 5. 4. 2018 12.30-17.00)

Komentovaná aprílová prohlídka Štramberkem (Ne 8. 4. 2018 Sraz 14.00)

Komentovaná pouťová prohlídka Štramberkem (Út 8. 5. 2018 Sraz 14.00)

Komentovaná prohlídka Štramberkem ke dni dětí (Ne 10. 6. 2018 Sraz 14.00)

Komentovaná prázdninová prohlídka Štramberkem (Ne 8. 7. 2018 Sraz 14.00)

Komentovaná prázdninová prohlídka Štramberkem (Ne 5. 8. 2018 Sraz 14.00)

Komentovaná prohlídka Štramberkem (Ne 9. 9. 2018 Sraz 14.00)

Komentovaná prohlídka Štramberkem (Ne 7. 10. 2018 Sraz 14.00)

Komentovaná prohlídka Štramberkem (Ne 4. 11. 2018 Sraz 14.00)

Komentovaná prohlídka Štramberkem (So 22. 12. 2018 Sraz 14.00)

Velikonoční menu (Pá 30. 3. 2018 )

Burza dámského a pánského oblečení (Pá 6. 4. 2018 14.00 - 18.00)

Burza dámského a pánského oblečení (So 7. 4. 2018 9.00 - 12.00)

Kreativní rodinná dílna (Čt 5. 4. 2018 15.30)

Dopoledne s jógou a živou stravou (So 14. 4. 2018 8.00-11.30)

Mezinárodní koncert (So 14. 4. 2018 19.00)

Předsezónní test (So 31. 3. 2018 9.00)

Putování po Palestině (St 11. 4. 2018 18.00)

Indie - divoká a nespoutaná (Út 3. 4. 2018 18.00)

Jan Werich (St 4. 4. 2018 18.00)

CelBoss (Pá 6. 4. 2018 20.00)

DNA ve službách lidstva a kriminalistiky (Út 10. 4. 2018 18.00)

Vnitřní uzdravení (St 18. 4. 2018 18.00)

Košt vín (So 28. 4. 2018 14.00 - 22.30)

Fichtl day 2018 (So 31. 3. 2018 9.00 (registrace)/ 10.00 (start))

Den otevřených dveří NDC Racek (Čt 5. 4. 2018 13.00-15.30)

Aj, co to je za slaviček (Ne 8. 4. 2018 15.00)

Skautský ples (So 7. 4. 2018 19:30)

Velikonoční hraní (Ne 8. 4. 2018 15.00)

Veřejné setkání místní části Lubina (St 18. 4. 2018 17.00)

O Lubinského pěšáka (So 22. 12. 2018 )

Pletení adventních věnců (So 1. 12. 2018 )

Poděkování za úrodu a Vlast (Ne 28. 10. 2018 )

Svatováclavská réva (So 13. 10. 2018 )

Kavárna (Ne 3. 6. 2018 )

Leo Židek (Ne 29. 4. 2018 )

Jan Larisch (Ne 22. 4. 2018 15.00)

All you can eat (Út 17. 4. 2018 17.00)

Vše o pečivu - aneb co se v obchodech nedozvíte (Čt 19. 4. 2018 18.00)

LAM Trio (Pá 20. 4. 2018 20.00)

Orientace v mapě a v terénu (Pá 20. 4. 2018 17.15)

Turnaj v minigolfu nebo discgolfu (Ne 23. 9. 2018 )

Ukliďme Štramberk (St 11. 4. 2018 16:00)

Veřejné setkání místní části Vlčovice (Po 16. 4. 2018 17.00)

Veřejné setkání místní části Mniší (Čt 19. 4. 2018 17.00)

Klavírní večer (Čt 12. 4. 2018 19.00)

Rudé řeky (Čt 26. 4. 2018 18.00)

Bohumil Hrabal (St 2. 5. 2018 18.00)

Rudy Horvat & Radim Přidal (Pá 11. 5. 2018 20.00)

KOPŘIVA - Seminář (Pá 27. 4. 2018 22:00)

Open weekend (Pá 13. 4. 2018 20.00)

Sushi - all inclusive 3 (So 28. 4. 2018 19.00)

Tatarák & Carpaccio menu (So 7. 4. 2018 19.00)

S Italem ve Fifty (So 14. 4. 2018 18.00)

Randal - Jungle / ARIES (So 21. 4. 2018 20.00)

LadyzzBass vs FutuRetro / One Way & Double You (Pá 4. 5. 2018 20.00)

Férová snídaně v Kopřivnici (So 12. 5. 2018 9.30 - 12.00)

Tréninkový workshop - Advanced flips #02 (Po 16. 4. 2018 19.00)

Tréninkový workshop - Advanced flips – Rotations #01 (Po 21. 5. 2018 19.00)

GYMwithLubo - Kopřivnice #05 (Ne 10. 6. 2018 9.00 - 12.30)

GYMwithLubo - Kopřivnice 04 (Ne 22. 4. 2018 9.00 - 12.30)

Večer pro nás dva (Út 10. 4. 2018 18.00)

Brnkačka 2018 (So 5. 5. 2018 9.30 - 16.30)

Seminář Svoboda v pořádku (So 21. 4. 2018 9.00 - 19.00)

12h vytrvalostní závod Babett na okruhu v Kopřivnici (So 30. 6. 2018 6.00 - 23.00)

Mini karnevalové dopoledne (Út 10. 4. 2018 9.00)

Kreativní rodinná dílna (Čt 19. 4. 2018 15.30 - 18.00)

Zkoumálek (Po 9. 4. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 16. 4. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 23. 4. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 30. 4. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 7. 5. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 14. 5. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 21. 5. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 28. 5. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 4. 6. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 11. 6. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 18. 6. 2018 15.15 - 16.05)

Zkoumálek (Po 25. 6. 2018 15.15 - 16.05)

Sportovní odpoledne (St 11. 4. 2018 13.30)

Cyklická žena aneb Jak být v pohodě celý měsíc (So 19. 5. 2018 9.30 - 17.30)

Sběratelská burza (Ne 8. 4. 2018 8.00 - 11.30)

Gala koncert (Ne 15. 4. 2018 19.00)

Otevírání srdce (So 19. 5. 2018 10.00 - 17.00)

Šití s Marietkou - Turkáčky (St 18. 4. 2018 16.00 - 19.00)

Šití s Marietkou - Dívčí sukýnka (Út 24. 4. 2018 16.00 - 19.00)

Povídání o osivech a semenaření (So 28. 4. 2018 10.00 - 14.00)

Příborské deskovky (Pá 20. 4. 2018 15.00)

Malé pivní slavnosti (So 11. 8. 2018 12.00)

Stay On Course - křest CD! + Criminal Colection & Our Atlantic (Pá 11. 5. 2018 20.00)

StageBox promítačka: What We Started (St 11. 4. 2018 19.00)

Opravník nejkřiklavějších biologických omylů II (Po 16. 4. 2018 17.00)

Co dýcháme a co zanecháme (Út 17. 4. 2018 18.00)

Discopříběh (So 28. 4. 2018 20.00)

Společenský večírek (So 21. 4. 2018 20.00)

Ukliďme Příbor! (So 14. 4. 2018 10.00)

Sázení stromů (So 21. 4. 2018 9.00)

Hudební výlety (So 21. 4. 2018 18.00)

Tvořivá sobotní dílna (So 14. 4. 2018 14.00)

Sportovní odpoledne (St 18. 4. 2018 13.30)

Sportovní odpoledne (St 25. 4. 2018 13.30)

Šatník (Po 16. 4. 2018 8.00)

Můj sen 2018 (Čt 12. 4. 2018 )

Koncert staré duchovní hudby (So 21. 4. 2018 15.00)

Večer v muzeu (So 21. 4. 2018 17.00)

Prvomájová hukvaldská desítka (Út 1. 5. 2018 )

Kopřivnický Chyták (So 12. 5. 2018 10.00)

Stavění máje (So 28. 4. 2018 )

Přáníčka (Čt 10. 5. 2018 13:00 - 17:00)

Májové rande s knihou naslepo (Čt 3. 5. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Májový polibek pod Trúbou (Út 1. 5. 2018 14.00 - 18.00)

Noční prohlídka Trúby (Út 1. 5. 2018 20.00 - 23.00)

Den dětí s knihovnou (St 30. 5. 2018 16.00)

JOGA JAM (Ne 13. 5. 2018 10.00)

Křížem krážem domečkem (St 9. 5. 2018 )

Koncert populární hudby (Út 24. 4. 2018 17.00)

Společenské odpoledne (Út 1. 5. 2018 14.00)

Vernisáž absolventů výtvarného oboru ZUŠ Zdeňka Buriana (Pá 25. 5. 2018 16.00)

Poslechová středa s Martinem a Vaškem (St 18. 4. 2018 19.00)

FourWayClose (St 9. 5. 2018 19:00)

Enkaustika na Fojtství (So 12. 5. 2018 9.00)

SOUTĚŽ: Běh kolem koupaliště (So 17. 11. 2018 )

Dny otevřených dveří mateřských škol (Po 23. 4. 2018 8.00 - 11.00, 14.15 - 15.45)

Proč nemohu spát (Pá 26. 10. 2018 19.00)

Přednáška: Hradní fotograf 1918 - 1933 (Čt 26. 4. 2018 17.00)

JD NEX (Pá 20. 4. 2018 )

DJ "D" & ICECREAMER (So 21. 4. 2018 )

DJ NOXED (Pá 27. 4. 2018 )

DJ MACHY (So 28. 4. 2018 )

Pohled na člověka z hlediska 5 životních aspektů (Pá 11. 5. 2018 17.00 - 20.00)

Muzikantské žně (So 18. 8. 2018 )

Okýbachi (Čt 3. 5. 2018 18.30)

Den matek v Příboře (So 12. 5. 2018 16.00)

Svatodušní vaječina (St 16. 5. 2018 16.00)

Přežila jsem GULAG (Út 29. 5. 2018 17.00)

K.I.S. (So 28. 4. 2018 21.00)

Duo Juyos Complet (So 5. 5. 2018 )

Techno Párty (So 12. 5. 2018 )

Menuet (So 19. 5. 2018 21.00)

Art's have no limits (Pá 18. 5. 2018 16.00)

Noc kostelů (Pá 25. 5. 2018 18.00)

Noc kostelů (Pá 25. 5. 2018 18.00)

Noc kostelů (Pá 25. 5. 2018 )

Noc kostelů (Pá 25. 5. 2018 )

Noc kostelů (Pá 25. 5. 2018 )

Noc kostelů (Pá 25. 5. 2018 )

Noc kostelů (Pá 25. 5. 2018 )

Taneční kurzy (Ne 9. 9. 2018 16.30 - 19.00)

VIDEO RETRO PARTY (Pá 4. 5. 2018 )

EDM NIGHT (So 5. 5. 2018 )

VIDEO OLDIES MANIE (Pá 11. 5. 2018 )

HIT-MIX (So 12. 5. 2018 )

LADIES NIGHT-TOP HITS (Pá 18. 5. 2018 )

FRESH PARTY (So 19. 5. 2018 )

PÁTEČNÍ OLDSCHOOL (Pá 25. 5. 2018 )

MUSIC CHART (So 26. 5. 2018 )

KINO: Měsíc Jupitera (Út 1. 5. 2018 19:00)

KINO: Avengers: Infinity War (So 12. 5. 2018 20:00)

KINO: Kazišuci (Čt 3. 5. 2018 20:15)

KINO: V husí kůži (So 5. 5. 2018 15:30)

KINO: V husí kůži (So 12. 5. 2018 15:30)

KINO: Dvě nevěsty a jedna svatba (So 5. 5. 2018 17:30)

KINO: Tiché místo (So 5. 5. 2018 20:00)

KINO: Bratři Lumièrové (Út 8. 5. 2018 19:00)

KINO: Kluci z hor (Čt 10. 5. 2018 17:30)

KINO: Jak napálit banku (Čt 10. 5. 2018 20:00)

KINO: Psí ostrov (So 12. 5. 2018 17:30)

KINO: Gauguin (Út 15. 5. 2018 19:00)

Plochá dráha (Ne 13. 5. 2018 14.30)

KINO: Půlnoční láska (Čt 17. 5. 2018 17:30)

KINO: Deadpool 2 (Čt 17. 5. 2018 20:00)

KINO: Deadpool 2 (Ne 20. 5. 2018 17:30)

KINO: Deadpool 2 (So 26. 5. 2018 20:00)

KINO: Hledá se princezna (So 19. 5. 2018 15:30)

KINO: Hledá se princezna (So 26. 5. 2018 15:30)

KINO: Hastrman (Ne 20. 5. 2018 20:00)

KINO: Scream for me Sarajevo (Út 22. 5. 2018 19:00)

KINO: Solo: Star Wars Story (Čt 24. 5. 2018 17:30)

KINO: Solo: Star Wars Story (Čt 24. 5. 2018 20:00)

KINO: Solo: Star Wars Story (So 2. 6. 2018 17:30)

KINO: Dámský klub (Ne 27. 5. 2018 17:30)

KINO: Archa světel a stínů (Út 29. 5. 2018 19:00)

Piknik (So 9. 6. 2018 15.00)

KINO: Fakjů pane učiteli 3 (Čt 31. 5. 2018 17:30)

KINO: Ready Player One: Hra začíná (Čt 31. 5. 2018 20:00)

Putování po stezkách hradu hukvaldského (So 12. 5. 2018 10.00)

Dětský den (Pá 25. 5. 2018 15.00)

Slavnostní koncert smyčcového kvarteta (Út 8. 5. 2018 18.00)

LUNA CUP 2018 (So 12. 5. 2018 8.00)

Tuning Drift Show Kopřivnice (So 26. 5. 2018 7.00-18.00)

Poznej život včelaře a namaluj si medový perníček (Ne 13. 5. 2018 10.00 - 13.00)

Podvečer v rytmu bubnů (Po 14. 5. 2018 18.30)

Fit dopoledne aneb Sportuje celá rodina (St 16. 5. 2018 10.00)

Jak to chutná od včel (Ne 13. 5. 2018 16.00 - 18.00)

Zvěřinové hody (Pá 18. 5. 2018 11.00)

Vyrob si svou svíčku z včelího vosku (Ne 13. 5. 2018 16.00 - 18.00)

Víno a medovina jsou příbuzné (Ne 13. 5. 2018 18.00 - 20.00)

Opičí dráha pro rodiny s dětmi (Po 14. 5. 2018 16.00 - 17.00)

Současný Izrael ve světle biblických proroctví (Pá 18. 5. 2018 17.00)

O pohár LUNA Příbor ve florbalu (So 19. 5. 2018 8.00)

Výchova bez poražených (So 19. 5. 2018 17.00)

Děti na startu (Po 14. 5. 2018 17.00 - 18.00)

Manželské rande (Út 15. 5. 2018 17.00 - 19.00)

Den dětí v BAV klubu (Pá 25. 5. 2018 16.00)

Malujeme se navzájem (St 16. 5. 2018 15.00 - 17.00)

Sexualita dětí s mentálním postižením (St 16. 5. 2018 15.00 - 17.00)

Mezinárodní den dětí (Pá 1. 6. 2018 9.30 - 13.30)

Zdravá záda a správná chůze po celý život (St 16. 5. 2018 16.00 - 18.00)

Dětský restaurant day (Čt 17. 5. 2018 16.00 - 19.00)

Kamarádský fotbalový turnaj pro rodiče s dětmi (Čt 17. 5. 2018 15.30 - 18.00)

Fit máma (Pá 18. 5. 2018 16.00 - 18.00)

Tenis - hra na celý život pro každého (Ne 20. 5. 2018 9.00, 15.00)

Dětský den (Pá 1. 6. 2018 16.30 )

TJ Spartak Lubina - FK Štramberk (Ne 6. 5. 2018 14.30)

Kácení máje (So 2. 6. 2018 13.00)

Tvořivá sobotní dílna (So 26. 5. 2018 14.00)

VÝSTAVA: S tatrou všude! (St 9. 5. 2018 9.00 - 17.00)

S tatrou všude! - Vernisáž (St 9. 5. 2018 17.00)

Určování ptáků podle zpěvu (So 12. 5. 2018 6.15)

I'MON da road - Benzínkový život (St 6. 6. 2018 18.00)

Závišický pedál (So 26. 5. 2018 9.00)

Cirkus Šimek (Čt 10. 5. 2018 )

Chytrý kvíz (Čt 17. 5. 2018 19.00)

Vědomé rodičovství (St 9. 5. 2018 16.30)

Kdo jsi? Kam jdeš? Jaký je tvůj cíl? (Pá 18. 5. 2018 17.00 - 19.00)

Discopříběh (Pá 18. 5. 2018 21.00)

Běh dětí Národním sadem (So 19. 5. 2018 9.30)

Rozumět internetovým dětem (Út 22. 5. 2018 17.00)

Koncert: Adam Mišík (Pá 1. 6. 2018 17.00)

Divadelní představení: Habaďůra (Ne 3. 6. 2018 19:00)

Kopřivnice v obrazech - vernisáž (Pá 18. 5. 2018 17.00)

Jarní koncert (Út 15. 5. 2018 17.00)

Svět pohádek dobrodružství a fantazie (Pá 25. 5. 2018 )

Zápisník zmizelého (času) ... aneb Janáček známý i neznámý (So 12. 5. 2018 8.30 )

Ladná Čeladná 2018 (Pá 3. 8. 2018 )

Odpoledne s tatínkem (Čt 14. 6. 2018 15:00 - 18:00)

Čtení do ouška (St 20. 6. 2018 9:00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 19. 5. 2018 19:00 - 23:00)

Na kafíčko (Po 21. 5. 2018 16.00)

Rodinná akademie - Book Art (Ne 27. 5. 2018 15.00)

Jarní koncert ZUŠ Zdeňka Buriana (Čt 31. 5. 2018 16.30)

Zdeněk Burian a jeho svět (Út 27. 3. 2018 )

Člověk a víra (Ne 20. 5. 2018 10.00 - 17.00 (út - ne))

Kopřivnice v obrazech (Pá 18. 5. 2018 )

Veřejné projednání návrhu Územního plánu Kopřivnice (St 23. 5. 2018 16.00)

Slavnostní otevření hřiště (Čt 17. 5. 2018 10.00)

Výstava: Antonín Kroča (Čt 1. 3. 2018 )

Výstava: Hukvaldské obrazy (Čt 1. 3. 2018 )

Ukázka činnosti mladých hasičů 13. okrsku (Ne 24. 6. 2018 10.00)

Den obce Prchalov (So 9. 6. 2018 14.00)

Poslechová středa s Galiou a Kociánem (St 16. 5. 2018 19.00)

Svatojánek 2018 (Pá 22. 6. 2018 17.00)

Speciální čtyřchodové menu v doprovodu s vínem (Út 29. 5. 2018 11.00)

Volné hraní deskových her (Pá 18. 5. 2018 17.00)

Kopřivnická bedna (Pá 25. 5. 2018 )

Kopřivnické mecheche (Ne 10. 6. 2018 10.00)

Letní den pro Kopřivnici (Ne 10. 6. 2018 14.00 - 22.00)

Duchovní obnova (So 1. 12. 2018 )

Autorské čtení: HANA (Alena Mornštajnová) (Út 23. 10. 2018 17.30)

Den sociálních služeb (Pá 1. 6. 2018 8.30)

Šansony Hany Hegerové (St 20. 6. 2018 19:00)

Bakterie - zabijáci nebo pomocníci (Čt 31. 5. 2018 18.00)

Václav Havel (St 30. 5. 2018 18.00)

Promenádní koncert (So 7. 7. 2018 18.00)

Promenádní koncert (So 14. 7. 2018 18.00)

Promenádní koncert (So 21. 7. 2018 18.00)

Promenádní koncert (So 28. 7. 2018 18.00)

LETNÍ KINO: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (Čt 9. 8. 2018 20.45)

KONCERT: Malované písničky (Pá 17. 8. 2018 16.00)

Letní slavnosti v Mniší (So 18. 8. 2018 10.00)

Koncert kapely Slza (Pá 24. 8. 2018 18.00)

Předávání ocenění významným osobnostem kultury (Čt 23. 8. 2018 17.00)

Kopřivnice v obrazech - vernisáž (Čt 24. 5. 2018 17.00)

Divadelní představení: Nakoněniny (So 9. 6. 2018 15.30)

2. letní podvečer v Piaristických zahradách (Pá 22. 6. 2018 19.00)

Retrobál pod širým nebem (Pá 22. 6. 2018 19.00)

Boxing (So 2. 6. 2018 10.00)

OLDSCHOOL TOP (Pá 1. 6. 2018 )

PARTY TIME (So 2. 6. 2018 )

VIDEO RETRO PÁRTY (Pá 8. 6. 2018 )

DANCING NIGHT (So 9. 6. 2018 )

BACK TO THE 90´ (Pá 15. 6. 2018 )

DANCE FACTORY (So 16. 6. 2018 )

ZPÁTEČKA (Pá 22. 6. 2018 )

DANCE 4U (So 23. 6. 2018 )

BACK IN TIME (Pá 29. 6. 2018 )

Hrajeme si v Kopřivnici (Út 29. 5. 2018 14.35)

Otevření Radegastovny - Kavárny (Pá 1. 6. 2018 8.00 - 22.00)

České dějiny v Kopřivnici (Út 5. 6. 2018 10.00 - 18.00)

Klokočov cup 2018 (So 16. 6. 2018 9.00)

Fotbal muži (So 2. 6. 2018 17.00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 9. 6. 2018 18.00)

Divadelní představení: Pygmalion (Pá 15. 6. 2018 19.30)

Fotbal muži (So 16. 6. 2018 17.00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 16. 6. 2018 18.00)

Noc s hvězdářem na Trúbě (So 16. 6. 2018 21.00)

Bleší trh (Po 18. 6. 2018 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00)

Divadelní představení: O pyšné princezně (So 23. 6. 2018 15.00)

Cvičení na trampolínkách (Út 26. 6. 2018 od 15.00)

Divadelní představení: Náměstíčko (Pá 29. 6. 2018 20.00)

Dobrodružství jménem orient (So 30. 6. 2018 14.00)

Výstava: Brána recyklace (St 30. 5. 2018 )

Otevřené nebe (Pá 15. 6. 2018 17.00)

DIVADLO: Úsměvy Zdeňka Trošky s písničkami Simony Klímové (St 3. 10. 2018 18.00)

KONCERT: Michal Pavlíček a trio (Pá 12. 10. 2018 18.00)

Popletené vánoce (So 8. 12. 2018 15.00)

Vánoční čas - hosté Jů a Hele (Út 18. 12. 2018 17.00)

Nejkrásnější světové písně (So 20. 4. 2019 19.00)

Kremlfest 2018 (So 9. 6. 2018 14.00)

Mejdan za školou (So 2. 6. 2018 14.00)

RockBike fest 2018 (Pá 17. 8. 2018 )

Koncert: Proměny (Pá 15. 6. 2018 18.00)

Václav Čáp - Vnitřní uzdravení (St 20. 6. 2018 18.00)

Módní přehlídka: Studio 365 (Čt 21. 6. 2018 19.00)

Módní přehlídka: Studio 365 (Ne 10. 6. 2018 14.00)

Trojjediná (Pá 15. 6. 2018 19.00)

Mindfulness - Cesta k vyrovnanosti (St 20. 6. 2018 17.00 - 19.00)

Autonomie jako rozvíjení opravdové hry života (Út 26. 6. 2018 17.00)

Vědomé rodičovství - 1. setkání (Po 28. 5. 2018 16.30)

Vědomé rodičovství - 2. setkání (Po 4. 6. 2018 16.30)

Vědomé rodičovství - 3. setkání (Po 11. 6. 2018 16.30)

Vědomé rodičovství - 4. setkání (Po 18. 6. 2018 16.30)

Vědomé rodičovství - 5. setkání (Po 25. 6. 2018 16.30)

Vědomé rodičovství - 6. setkání (Po 2. 7. 2018 16.30)

KINO: Neuvěřitelný příběh O obrovské hrušce (So 2. 6. 2018 15:30)

KINO: Teambuilding (So 2. 6. 2018 20:00)

KINO: Máří Magdaléna (Út 5. 6. 2018 19.00)

KINO: Na krátko (Čt 7. 6. 2018 17:30)

KINO: Taxi 5 (Čt 7. 6. 2018 20:00)

KINO: Pat a Mat znovu v akci (So 9. 6. 2018 15:30)

KINO: Pat a Mat znovu v akci (So 16. 6. 2018 15:30)

KINO: Pat a Mat znovu v akci (So 23. 6. 2018 15:30)

KINO: Backstage (So 9. 6. 2018 17:30)

KINO: Backstage (Po 11. 6. 2018 17:30)

KINO: Backstage (Ne 17. 6. 2018 20.00)

Koncert: Hana Zagorová a Petr Rezek (Ne 25. 11. 2018 19:00)

Závod v orientačním běhu pro veřejnost (So 16. 6. 2018 9.30)

Orlové velké armády (Pá 29. 6. 2018 18.00)

Siddie Burka 2018 (Pá 29. 6. 2018 )

Promenádní koncert (Ne 8. 7. 2018 15.30)

Promenádní koncert (Ne 22. 7. 2018 )

KINO: Básník, který málem zabil Hitlera (Út 12. 6. 2018 19:00)

KINO: Escobar (Čt 14. 6. 2018 17:30)

KINO: Debbie a její parťačky (Čt 14. 6. 2018 20:00)

KINO: Já, Simon (Ne 17. 6. 2018 17:30)

KINO: Bufo Alvarius + beseda (Út 19. 6. 2018 19:00)

KINO: Jurský svět: Zánik říše (Čt 21. 6. 2018 17:30)

KINO: Jurský svět: Zánik říše (So 23. 6. 2018 20:00)

KINO: Jurský svět: Zánik říše (So 30. 6. 2018 20:00)

KINO: Ghost stories (So 23. 6. 2018 17:30)

KINO: Deadpool 2 (Čt 21. 6. 2018 20:00)

KINO: S láskou Vincent (Út 26. 6. 2018 19.00)

KINO: Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema (Čt 28. 6. 2018 17:30)

KINO: Sicario 2: Soldado (Čt 28. 6. 2018 20:00)

KINO: Coco (So 30. 6. 2018 15.30)

KINO: Psí ostrov (So 30. 6. 2018 20.00)

Kurz: Šátkování pro začátečníky (St 13. 6. 2018 16.00)

Tak to vidím já - vernisáž výstavy (Pá 29. 6. 2018 18.00)

Kinematografie bratří Čadíků (Út 31. 7. 2018 21.15)

Koncert: Pocta Leoši Janáčkovi (Po 4. 6. 2018 16.30)

Majáles 2018 (So 9. 6. 2018 14.00)

Sokolšlap (So 23. 6. 2018 9.00)

Zahájení oslav 125 let TJ Sokol (So 23. 6. 2018 15.00)

Extraliga družstev (So 9. 6. 2018 15.00)

Oslava slunovratu (Čt 21. 6. 2018 18.00 - 14.00)

Zahrady v tanci 1 (Pá 29. 6. 2018 17.00)

Letní večer (Pá 22. 6. 2018 20.00)

Uzdravení & obnovení (St 13. 6. 2018 17.00)

Pohádkový les (Čt 14. 6. 2018 16.00)

Kreativní jarmark (Út 19. 6. 2018 9.00)

Grilování s živou hudbou (So 30. 6. 2018 19.00)

Poslechový večer s Martinem a Vaškem (St 13. 6. 2018 19.30)

Mezinárodní den jógy (Po 18. 6. 2018 15.00 - 16.30, 17.45 - 19.15)

Mezinárodní den jógy (Út 19. 6. 2018 )

Mezinárodní den jógy (Út 19. 6. 2018 17.00)

Mezinárodní den jógy (Út 19. 6. 2018 19.00)

Avokaduo (Ne 17. 6. 2018 17.00)

Polemica (St 5. 9. 2018 20.00)

KONCERT: Andy The Doorbum + Drutty (St 19. 9. 2018 20.00)

KOVOK CUP (So 23. 6. 2018 14.00)

Zahájení prázdnin (So 30. 6. 2018 15.00)

Start prázdnin s Cizinci (Pá 6. 7. 2018 19.00)

2. Benátská noc (So 28. 7. 2018 19.00)

Bingo odpoledne (St 20. 6. 2018 16.00)

Zakončení prázdnin pro malé i velké (Pá 31. 8. 2018 16.00)

Letní večer s kapelou Navalentym (Pá 3. 8. 2018 20.00)

Letní večer se skupinou Trifid II. (Pá 20. 7. 2018 20.00)

Výstava: Cesta harmonie (Čt 14. 6. 2018 9.00 - 17.00 )

Letní setkání s knihou pro děti (St 25. 7. 2018 9:00 - 11:00)

VÝSTAVA: The Tap Tap načerno (Po 2. 7. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 17:00)

Letní věnec (So 23. 6. 2018 9.00)

Drátkování - rybičkový lapač snů (Ne 24. 6. 2018 10.30)

Ubrousková technika decoupage - dřevěná bedýnka (So 23. 6. 2018 13.00)

Prázdninová detektivní kancelář (Po 2. 7. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 17:00)

Super den u vody, s námi se v létě nenudíte (Čt 30. 8. 2018 Koupaliště Olešná, koupaliště Poruba)

Tatrovák Cup 2018 (So 30. 6. 2018 8.30 - 15.45)

O penaltového krále MS kraje (Čt 5. 7. 2018 )

Rosaria Dina Rizzo & Michele Gioiosa (Čt 12. 7. 2018 18.00)

KONCERT: Fragile (Ne 11. 11. 2018 19.00)

Mistr Jan Hus (Pá 6. 7. 2018 19.00)

LETNÍ KINO: Čertoviny (Pá 6. 7. 2018 21.30)

LETNÍ KINO: Hastrman (Pá 13. 7. 2018 21.30)

LETNÍ KINO: Dvě nevěsty a jedna svatba (Pá 20. 7. 2018 21.30)

LETNÍ KINO: Všechno bude fajn (Pá 27. 7. 2018 21.30)

Večer s cimbálovou muzikou (So 14. 7. 2018 18.00 - 22.00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 21. 7. 2018 18.00 - 22.00)

Svěcení soch sv. Kryštofa a sv. Kateřiny a žehnání dopravních prostředků (Ne 22. 7. 2018 10.00)

Kurz šátkování pro začátečníky (St 27. 6. 2018 15.00)

Papaya Empire (Pá 27. 7. 2018 21.00)

Piper Records Night 5 (Pá 16. 11. 2018 19.00)

Koncert filmových a muzikálových melodií (So 30. 6. 2018 17.00)

Vraťme děti do parku (Po 16. 7. 2018 15.30)

Vraťme děti do parku (Po 16. 7. 2018 17.00)

Vraťme děti do parku (St 18. 7. 2018 15.30)

Vraťme děti do parku (St 18. 7. 2018 17.00)

Jóga v parku (Čt 5. 7. 2018 18.00 - 19.00)

Myslivecký letní večer (So 14. 7. 2018 16.00)

Prázdninová dílna (Út 17. 7. 2018 15.00)

KINO: Ant-Man a Wasp (Čt 5. 7. 2018 17:30)

KINO: Ant-Man a Wasp (So 7. 7. 2018 20:00)

KINO: Ant-Man a Wasp (Čt 12. 7. 2018 17:30)

KINO: První očista (Čt 5. 7. 2018 20:00)

KINO: Muž, který zabil Dona Quijota (So 7. 7. 2018 17:30)

KINO: Úsměvy smutných mužů (Čt 12. 7. 2018 17:30)

KINO: Úsměvy smutných mužů (Čt 19. 7. 2018 20:00)

KINO: Mrakodrap (So 14. 7. 2018 20:00)

KINO: Než přišla bouře (So 14. 7. 2018 17:30)

KINO: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (So 14. 7. 2018 15:30)

KINO: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (So 21. 7. 2018 15:30)

KINO: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (So 28. 7. 2018 15:30)

KINO: Mamma Mia! Here We Go Again (Čt 19. 7. 2018 17:30)

KINO: Mamma Mia! Here We Go Again (So 21. 7. 2018 20:00)

KINO: Mamma Mia! Here We Go Again (So 28. 7. 2018 17:30)

KINO: Hotel Artemis (Čt 26. 7. 2018 20:00)

KINO: Chata na prodej (Čt 26. 7. 2018 17:30)

KINO: Chata na prodej (So 28. 7. 2018 20:00)

KINO: Chata na prodej (Čt 2. 8. 2018 17:30)

KINO: Jurský svět: Zánik říše (So 21. 7. 2018 17:30)

Divadélko Koloběžka: Houbařská pohádka (Ne 9. 9. 2018 15:30)

Divadlo Kapsa: Nešťastný šafářův dvoreček (Ne 7. 10. 2018 15:30)

Divadélko Koloběžka: Co malí medvědi o podzimu nevědí (Ne 18. 11. 2018 15:30)

Divadlo Studna: Byla cesta byla ušlapaná (Ne 2. 12. 2018 15:00)

Loutkový svět: Strašfuňákovy ekopohádky (Ne 13. 1. 2019 15:30)

Divadlo Aldente: Rozárčina postýlka (Ne 17. 2. 2019 15:30)

Divadélko Koloběžka: Na návštěvě v Broučkově (Ne 10. 3. 2019 15:30)

Divadýlko Mrak: Velikonoční pohádka (Ne 21. 4. 2019 15:30)

Divadlo Navětvi: Kouzla skřítků (Ne 12. 5. 2019 15:30)

Promenádní koncert (Ne 5. 8. 2018 15.30)

Promenádní koncert (Ne 19. 8. 2018 15.30)

Brunch v Kavárně Vila (Ne 29. 7. 2018 9.00)

Skatepark Kopřivnice (So 28. 7. 2018 14.00)

Second hand & outlet (Pá 27. 7. 2018 9.00)

Prázdninová dílna (Út 21. 8. 2018 16.00)

Our Atlantic akusticky v Greenu (St 15. 8. 2018 19.00)

KONCERT: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers (So 20. 10. 2018 19:00)

DIVADLO: Poslední ze žhavých milenců (St 30. 1. 2019 19.00)

KONCERT: THE BACKWARDS - Beatles revival (Út 19. 3. 2019 19.00)

ZÁVOD: Životní pouť Leoše Janáčka aned Od lišky k lišce (Ne 12. 8. 2018 10.00)

KONCERT: Záviš na Hukvaldech (Pá 7. 9. 2018 17.00)

PŘEDNÁŠKA: Vezměte oči na procházku (St 22. 8. 2018 17.00 - 19.30)

PŘEDNÁŠKA: Vezměte oči na procházku (St 19. 9. 2018 15.00 - 17.30)

PŘEDNÁŠKA: Vezměte oči na procházku (St 3. 10. 2018 15.00 - 17.30)

Tancování Sundance (Čt 13. 9. 2018 18.30)

PŘEDNÁŠKA: Přejezd Kanady na koloběžce (St 15. 8. 2018 17.00)

KONCERT: Letní večer (So 4. 8. 2018 19.00)

DIVADLO: O pyšné princezně (So 8. 9. 2018 15.00)

LETNÍ KINO: Tátova volha (Pá 10. 8. 2018 20.45)

LETNÍ KINO: Tlumočník (Pá 17. 8. 2018 20.45)

LETNÍ KINO: Prezident Blaník (Pá 24. 8. 2018 20.30)

LETNÍ KINO: Limonádový Joe aneb Koňská opera (Pá 31. 8. 2018 20.30)

KONCERT: Gran Ballet Folklórico (Čt 23. 8. 2018 19.00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 4. 8. 2018 18.00 - 22.00)

Večer s cimbálovou muzikou (So 11. 8. 2018 18.00 - 22.00)

Plochá dráha (So 11. 8. 2018 12.15)

SOUTĚŽ: Mezinárodní turnaj ve volejbale (So 18. 8. 2018 8.30)

Slavnostní otevření Ringhofferovy vily (Pá 24. 8. 2018 16.00)

LETNÍ KINO: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (Pá 10. 8. 2018 20.45)

LETNÍ KINO: Tiché místo (Pá 10. 8. 2018 23.00)

LETNÍ KINO: Tátova volha (So 11. 8. 2018 20:45)

LETNÍ KINO: Dvě nevěsty a jedna svatba (Ne 12. 8. 2018 20:45)

LETNÍ KINO: Planeta Česko (Út 14. 8. 2018 20:45)

LETNÍ KINO: Milada (St 15. 8. 2018 20:45)

LETNÍ KINO: Úsměvy smutných mužů (Čt 16. 8. 2018 20:45)

LETNÍ KINO: Úžasňákovi 2 (Pá 17. 8. 2018 20:45)

LETNÍ KINO: To (Pá 17. 8. 2018 23:00)

LETNÍ KINO: Hastrman (So 18. 8. 2018 20:45)

LETNÍ KINO: Paddington 2 (Ne 19. 8. 2018 20:45)

KINO: Kryštůfek Robin (So 25. 8. 2018 17:30)

KINO: Alfa (So 29. 9. 2018 17:30)

KINO: Jan Palach (Čt 30. 8. 2018 17:30)

KINO: Temné síly (Ne 2. 9. 2018 17:30)

KINO: BlacKKKlansman (So 25. 8. 2018 20:00)

KINO: Miss Hanoi (Čt 23. 8. 2018 17:30)

KINO: Úžasňákovi 2 (So 25. 8. 2018 15:30)

KINO: Mission: Impossible - Fallout (Čt 23. 8. 2018 20:00)

KINO: Miss Hanoi (Ne 2. 9. 2018 20:00)

KINO: Úžasňákovi 2 (So 1. 9. 2018 15:30)

VÝSTAVA: Z první řady - nejen sportovní fotografie (St 5. 9. 2018 )

Hájovská pouť (So 11. 8. 2018 16.00)

Tradiční Příborská pouť (So 8. 9. 2018 )

3. Benátská noc (So 25. 8. 2018 19.00)

Letní včelařské odpoledne (So 25. 8. 2018 13.00)

X. Bubenická párty (So 22. 9. 2018 16.00 - 22.00)

Dožínky (So 18. 8. 2018 15.00)

PŘEDNÁŠKA: Léčivé bylinné tinktury (Čt 6. 9. 2018 17.30)

PŘEDNÁŠKA: Ženský kruh (Čt 23. 8. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: O emocích, lásce a temnotě (Čt 27. 9. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: Vzpomínky na nepublikované vzpomínky (Čt 20. 9. 2018 18.00)

Tančírna aneb Vyzkoušejte si taneční kroky první republiky (Pá 26. 10. 2018 18.00)

Letní večer (So 18. 8. 2018 16.30)

Pozorování perseid z Bílé hory (So 11. 8. 2018 18.00 - 24.00)

Mapping Ringhofferova vila Kopřivnice (So 25. 8. 2018 21.30)

KONCERT: Paramount Styles + Vzduch (St 26. 9. 2018 20.00)

KONCERT: OTK + Nesbitt's Inequality (Pá 19. 10. 2018 20.00)

KONCERT: Nekola + Václav J. (So 15. 12. 2018 20.00)

Oslavy 100 let Československa (So 27. 10. 2018 14.30)

KONCERT: Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce, Wericha (So 27. 10. 2018 19.00)

KONCERT: Safenat Paneach, Evamore, schola sv. Bartoloměje (So 8. 12. 2018 18:30)

KONCERT: Jen pro ten dnešní den aneb Až budou zlaté hvězdy z nebe padat (Ne 28. 10. 2018 16.00)

PŘEDNÁŠKA: Alexandr Flek: Jak se překládá Bible v 21. století? (Ne 18. 11. 2018 15.00)

Retro Biják Kopřivnice (So 27. 10. 2018 9.00 - 20.00)

PŘEDNÁŠKA: Kopřivnické pressování (Čt 15. 11. 2018 17.00)

VÝSTAVA: Věda a voda (Po 3. 9. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Sbírkové dny pro Světlušku (Po 10. 9. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Předpouťová zábava (So 8. 9. 2018 20.00)

Bazar oblečení (Po 10. 9. 2018 14.00)

KONCERT: Des Prez / Pocta franko-vlámské polyfonii (St 26. 9. 2018 18:00)

Dny zdraví v Tanečním centru Kopřivnice (Po 1. 10. 2018 )

Tancem kolem světa pro Karolínku (So 13. 10. 2018 )

Odpoledne s pastelkou (Út 18. 9. 2018 15.00)

Seznámení s nabídkou Tanečního centra v Kopřivnici (Po 10. 9. 2018 18.00)

KONCERT: Sunar & Menuet (Pá 24. 8. 2018 20.00)

KONCERT: Radůza (Ne 9. 12. 2018 19.00)

Den obce Hukvaldy (So 1. 9. 2018 14.00)

Hukvaldské hradní vinobraní (So 8. 9. 2018 10.00 - 15.00)

Den Bernarda (Čt 4. 10. 2018 17.00)

KONCERT: Rockoví Lišáci (So 15. 9. 2018 20.00 - 24.00)

VÝSTAVA: Svět barevných skleněných ryb (Čt 23. 8. 2018 )

PŘEDNÁŠKA: Josef Václav Sládek (St 12. 9. 2018 18.00)

KONCERT: Klavírní večer (So 22. 9. 2018 19.00)

PŘEDNÁŠKA: Chráněné druhy rostlin a orchidejí Novojičínska (Út 25. 9. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: Lidská láska podle božího plánu (St 10. 10. 2018 18.00)

FILMOVÝ KLUB: KINO: Úsměvy letní noci - 2x Ingmar Bergman (Út 4. 9. 2018 19:00)

KINO: Důvěrný nepřítel (Čt 6. 9. 2018 17:30)

KINO: Důvěrný nepřítel (Čt 27. 9. 2018 20:00)

KINO: Equalizer 2 (Čt 6. 9. 2018 20:00)

KINO: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (So 8. 9. 2018 9:30)

KINO: Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (So 8. 9. 2018 15:30)

KINO: Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni (Ne 9. 9. 2018 17:30)

KINO: Upgrade (Ne 9. 9. 2018 20:00)

KINO: Upgrade (Ne 23. 9. 2018 17:30)

FILMOVÝ KLUB: KINO: Mlčení - 2x Ingmar Bergman (Út 11. 9. 2018 19:00)

KINO: Ten pravý, ta pravá? (Čt 13. 9. 2018 17:30)

KINO: Predátor: Evoluce (Čt 13. 9. 2018 20:00)

KINO: Predátor: Evoluce (Čt 20. 9. 2018 20:00)

KINO: Příběh koček (So 15. 9. 2018 9:30)

KINO: Příběh koček (So 15. 9. 2018 15:30)

KINO: Příběh koček (So 22. 9. 2018 9:30)

KINO: Příběh koček (So 22. 9. 2018 15:30)

KINO: BlacKKKlansman (Ne 16. 9. 2018 17:30)

KINO: Jan Palach (Ne 16. 9. 2018 20:00)

FILMOVÝ KLUB: Teheránská tabu (Út 18. 9. 2018 19:00)

KINO: Po čem muži touží (Čt 20. 9. 2018 17:30)

KINO: Po čem muži touží (So 29. 9. 2018 20:00)

UMĚNÍ V KINĚ: Canaletto a umění Benátek (Ne 23. 9. 2018 15:30)

FILMOVÝ KLUB: Muž, který zabil Dona Quijota (Út 25. 9. 2018 19:00)

KINO: Špión, který mi dal kopačky (Čt 27. 9. 2018 17:30)

KINO: Všechno bude (Ne 23. 9. 2018 20:00)

KINO: Yeti: Ledové dobrodružství (So 29. 9. 2018 9.30)

KINO: Yeti: Ledové dobrodružství (So 29. 9. 2018 15:30)

UMĚNÍ V KINĚ: André Rieu Maastricht Concert 2018 Amore – hold lásce (So 15. 9. 2018 18:00)

PRO DĚTI: Knihovna je bezva (Po 3. 9. 2018 10.00)

Den otevřených dveří (So 8. 9. 2018 9.00)

KONCERT: Večer s cimbálovou muzikou (So 8. 9. 2018 18.00)

KONCERT: Večer s cimbálovou muzikou (So 22. 9. 2018 18.00)

DIVADLO: Náměstíčko (Pá 14. 9. 2018 19.30)

Svatováclavská Horová pouť (Pá 28. 9. 2018 8.30)

Retrohry (Ne 30. 9. 2018 16.00)

Den sportu (Ne 7. 10. 2018 10.00 - 12.30)

PŘEDNÁŠKA: Srí Lanka (Čt 11. 10. 2018 17.00)

PRO DĚTI: Strašidlení na Kotouči (Pá 5. 10. 2018 19.00)

VÝSTAVA: Jan Kavan: Grafika (St 5. 9. 2018 )

VERNISÁŽ VÝSTAVY: Jan Kavan: Grafika (St 5. 9. 2018 17.00)

VÝSTAVA: Toulky historií Tatry v kresbách Karla Rosenkranze (Čt 6. 9. 2018 )

VERNISÁŽ VÝSTAVY: Toulky historií Tatry v kresbách Karla Rosenkranze (Čt 6. 9. 2018 16.30)

A plastic ocean (Út 2. 10. 2018 18:00)

VÝSTAVA: České vědkyně a jejich přínosy nejen české vědě (Po 1. 10. 2018 otevřeno v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek v době 7:30 - 18:00)

Mariánská pouť: Dílna tradičních technologií (Ne 9. 9. 2018 9.00)

Tradiční Krmáš (Po 10. 9. 2018 11:00)

Klokočovský krmáš (Po 10. 9. 2018 )

PŘEDNÁŠKA: Inspirace pěti jazyky lásky (Út 11. 9. 2018 17.00)

Janáčkovy chodníčky (So 15. 9. 2018 6.30)

Osmé příborské muzejní ráno (Ne 16. 9. 2018 8.00)

Dílna tradičních technologií (Ne 16. 9. 2018 9.00)

KONCERT: Svatováclavský festival (Ne 16. 9. 2018 15.00)

PŘEHLÍDKA: Pouštění draků, předvedení leteckých modelů za letu a další aktivity (So 22. 9. 2018 13.30)

PŘEDNÁŠKA: Založení republiky (Út 25. 9. 2018 17.00)

Slavnostní žehnání zrekonstruovaných varhan & Inaugurační varhanní koncert (Ne 30. 9. 2018 10.00, 17.00)

Bazar (Po 8. 10. 2018 14.00 - 19.00)

PŘEDNÁŠKA: Večer pro nás dva (Út 18. 9. 2018 18.00)

DIVADLO: Sborovna (Út 23. 10. 2018 19.00)

Plochá dráha (So 15. 9. 2018 14.00)

PŘEDNÁŠKA: Nepál (Čt 15. 11. 2018 18.00)

Prodej dětských knih a časopisů (St 26. 9. 2018 8.30 – 12.00)

Život v kufříku (St 3. 10. 2018 9:00)

PŘEDNÁŠKA: Zajímavosti a souvislosti roku 1938 (Út 9. 10. 2018 18:00)

PŘEDNÁŠKA: Zajímavosti a souvislosti roku 1918 (Čt 8. 11. 2018 18:00)

PRO DĚTI: Podzimní tvoření (Čt 11. 10. 2018 13:00 – 17:30)

Prodej knih a časopisů (Po 1. 10. 2018 8:00 - 11:00 a 13:00 - 16:00)

Den otevřených dveří Ringhofferovy vily (St 12. 9. 2018 16.00 - 19.00)

Festival ptactva (So 15. 9. 2018 9.00 - 12.00)

Sportovní dopoledne (Čt 20. 9. 2018 8.30, 10.30)

PŘEDNÁŠKA: Asijské srdce: Tádžikistán a Pamír (Út 9. 10. 2018 18.00)

DIVADLO: Mindgame - Líbezné vyhlídky (Čt 13. 9. 2018 19:00)

Jablko (So 15. 9. 2018 9.00)

Výlet na Hukvaldy s Jiřím Zahrádkou (So 27. 10. 2018 9.30 - 13.30)

PŘEDNÁŠKA: Boží služebnice Zita: poslední česká královna (Ne 23. 9. 2018 16.00)

DIVADLO: István Örkény - Kočičí hra (Čt 4. 10. 2018 19:00)

Zdeněk Izer - "Na plný coole" (St 28. 11. 2018 19:00)

KONCERT: Vzpomínkové „Hovory H“ (Pá 12. 10. 2018 19.00)

PŘEDNÁŠKA: Bylinkové ženské lázně (St 19. 9. 2018 17.00)

UMĚNÍ V KINĚ: A. Dvořák - Rusalka (So 13. 10. 2018 17:30)

Obhajoba kritérií MA21 (Po 15. 10. 2018 15.30)

SOUTĚŽ: Cyklohrátky (St 19. 9. 2018 )

Veřejná beseda s autory výstavy Klima se mění (Po 24. 9. 2018 16.00)

VÝSTAVA: Klima se mění (Po 24. 9. 2018 )

UMĚNÍ V KINĚ: Bolšoj Těatr: Sylfida (Ne 11. 11. 2018 15:45)

VÝSTAVA: 1918 – 100. výročí vzniku Československé republiky (So 1. 9. 2018 )

UMĚNÍ V KINĚ: David Hockney v Královské akademii umění (Ne 25. 11. 2018 15:30)

UMĚNÍ V KINĚ: G. Donizetti: Anna Boleynová (So 8. 12. 2018 17:30)

UMĚNÍ V KINĚ: Bolšoj Těatr: Louskáček (Ne 23. 12. 2018 15:45)

UMĚNÍ V KINĚ: Frankenstein (St 26. 12. 2018 17:30)

UMĚNÍ V KINĚ: W. A. Mozart: Don Giovanni (So 29. 12. 2018 17:30)

UMĚNÍ V KINĚ: Hieronymus Bosch a jeho podivuhodný svět (Ne 6. 1. 2019 15:30)

UMĚNÍ V KINĚ: Bolšoj Těatr: Bajadéra (Ne 20. 1. 2019 15:45)

UMĚNÍ V KINĚ: Malby moderních zahrad: Od Moneta k Matissovi (Ne 3. 2. 2019 15:30)

UMĚNÍ V KINĚ: G. Donizetti: Lucie z Lammermooru (So 16. 2. 2019 17:30)

UMĚNÍ V KINĚ: V. Bellini: Puritáni (So 30. 3. 2019 17:30)

UMĚNÍ V KINĚ: F. Lehár: Veselá vdova (So 13. 4. 2019 17:30)

UMĚNÍ V KINĚ: Cézanne: Portéty jednoho života (Ne 28. 4. 2019 15:30)

UMĚNÍ V KINĚ: G. Verdi: Simon Boccanegra (So 4. 5. 2019 17:30)

UMĚNÍ V KINĚ: Bolšoj Těatr: Carmen Suita / Petruška (Ne 19. 5. 2019 16:45)

UMĚNÍ V KINĚ: G. Puccini: Turandot (So 1. 6. 2019 17:30)

Sushi - all inclusive 4 (So 6. 10. 2018 19.00)

Týden kávy (Po 1. 10. 2018 )

PŘEDNÁŠKA: Záhady východního Pruska aneb Kam se poděla jantarová komnata (Út 2. 10. 2018 17.00)

Literární salón "Jak na příšery" (Čt 4. 10. 2018 17.00)

Odpoledne s pastelkou (Út 23. 10. 2018 15.00)

PŘEDNÁŠKA: Rodinné trojúhelníky v praxi (Út 2. 10. 2018 17.30)

PŘEDNÁŠKA: Bylinková harmonie (Pá 5. 10. 2018 17.00)

PŘEDNÁŠKA: Štěstí ve vztazích (Út 16. 10. 2018 17.00 - 20.00)

PŘEDNÁŠKA: Satsang: Skrytá dynamika vztahů (So 27. 10. 2018 14.00 - 17.30)

Divotvorný Halloween (St 31. 10. 2018 14.00)

VÝSTAVA: Kopřivnice (Po 1. 10. 2018 )

VERNISÁŽ : Kopřivnice (Po 1. 10. 2018 15.00)

Oslava 100. výročí založení ČSR (Pá 26. 10. 2018 )

PRO DĚTI: Strašidelný hrad Hukvaldy (So 13. 10. 2018 20.00 - 23.00)

Týden knihoven (Po 1. 10. 2018 )

Devil Hates Heroes XVI. (So 13. 10. 2018 19.00)

Cesta do pravěku s Josefem Lukášem (Pá 12. 10. 2018 18.00)

Podivuhodný svět Zdeňka Buriana (So 13. 10. 2018 14.00)

KONCERT: Večer s cimbálovou muzikou (So 13. 10. 2018 18.00 - 22.00)

KONCERT: Večer s cimbálovou muzikou (So 20. 10. 2018 18.00 - 22.00)

Strom svobody (Po 22. 10. 2018 16.30)

Vzpomínkové odpoledne k oslavě vzniku Československa (Út 23. 10. 2018 15.30)

Aktivní procházka na Bílou horu nejen pro seniory (Po 1. 10. 2018 9.00)

PŘEDNÁŠKA: Kopřivnice - Velká cesta domů! (So 27. 10. 2018 16.00)

FILMOVÝ KLUB: Limonádový Joe aneb Koňská opera (Út 2. 10. 2018 19:00)

KINO: Toman (Čt 4. 10. 2018 20:00)

KINO: Zrodila se hvězda (Čt 4. 10. 2018 17:30)

KINO: Toman (So 6. 10. 2018 17:30)

KINO: Venom (So 6. 10. 2018 20:00)

KINO: Venom (Ne 14. 10. 2018 17:30)

KINO: King Skate (Čt 11. 10. 2018 17:30)

KINO: Jack staví dům (Čt 11. 10. 2018 20:00)

KINO: Zlý časy v El Royale (Ne 14. 10. 2018 20:00)

KINO: Vilík: Rychle a vesele (So 13. 10. 2018 9:30)

FILMOVÝ KLUB: Vlasy (Út 16. 10. 2018 19:00)

KINO: První člověk (Čt 18. 10. 2018 20:00)

FILMOVÝ KLUB: Zpívání v dešti (Út 9. 10. 2018 19:00)

KINO: Vilík: Rychle a vesele (So 20. 10. 2018 9:30)

KINO: Bella a Sebastian 3 (So 6. 10. 2018 9:30)

KINO: Bella a Sebastian 3 (So 6. 10. 2018 15:30)

KINO: Bella a Sebastian 3 (So 13. 10. 2018 15:30)

MIKINO: Mamma Mia! Here We Go Again (Út 16. 10. 2018 16.00)

KINO: Mars (Čt 18. 10. 2018 17:30)

KINO: Čarodějovy hodiny (So 20. 10. 2018 15:30)

KINO: Jak se moří revizoři (Ne 21. 10. 2018 17:30)

KINO: Králové zlodějů (Ne 21. 10. 2018 20:00)

FILMOVÝ KLUB: Rocky Horror Picture Show (Út 23. 10. 2018 19:00)

KINO: Když draka bolí hlava (Čt 25. 10. 2018 15:30)

KINO: Když draka bolí hlava (Po 29. 10. 2018 15:30)

FILMOVÝ KLUB: Moulin Rouge (Út 30. 10. 2018 19:00)

KINO: Hovory s TGM (Čt 25. 10. 2018 17:30)

KINO: Hovory s TGM (Po 29. 10. 2018 17:30)

KINO: Zlatý podraz (Čt 25. 10. 2018 20:00)

KINO: Zlatý podraz (Po 29. 10. 2018 20:00)

Oktoberfest ve Fifty Fifty (Pá 12. 10. 2018 8.00 - 22.00)

Den architektury: Kopřivnice tradiční i moderní (Po 1. 10. 2018 16.00)

Vánoční jarmark pro dobrou věc 2018 (So 17. 11. 2018 9.00 - 16.00)

PŘEDNÁŠKA: Pět zemí a pěšky do Říma (Čt 25. 10. 2018 18:00)

ZÁVOD: Podzimní rybářské závody (Pá 28. 9. 2018 )

TURNAJ: Noční volejbalový turnaj smíšených družstev (Pá 26. 10. 2018 18.00)

Monster Truck Show (Čt 4. 10. 2018 17.00)

TANČÍRNA - zahájení pravidelné výuky (Pá 19. 10. 2018 )

PŘEDNÁŠKA: Etiopie Trip (Pá 5. 10. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: Jan Karafiát (St 24. 10. 2018 18.00)

Klavírní večer s koktejly (So 27. 10. 2018 20.00)

Večer s poezií a cimbálem (Čt 1. 11. 2018 18.00)

Klub výtvarných činnohrátek (St 10. 10. 2018 16.00 - 18.00)

Vepřové hody (So 24. 11. 2018 11.00 - 22.00)

KONCERT: Záviš v Sauně (So 3. 11. 2018 20.00)

VÝSTAVA: Antonín Kroča (Čt 1. 3. 2018 )

Knížkohrátky s robátky (Pá 5. 10. 2018 9.00 - 10.00)

Kurz pletení z pedigu (Út 16. 10. 2018 16.00 - 19.00)

České dějiny a jejich souvislosti (Čt 4. 10. 2018 9.00 - 11.00)

Snow Film Fest 2018 (Pá 9. 11. 2018 18.00 - 22.30)

Omega Vibe / Abbie Falls / Positive / Dolls In The Factory (St 3. 10. 2018 19.00)

Papaya Empire /w X.morph (Pá 5. 10. 2018 21.00)

Microdestruction vol.7 (Pá 12. 10. 2018 21.00)

Zvěřinové hody (Pá 16. 11. 2018 )

Počítačové kurzy (Po 15. 10. 2018 17.00 - 19.00)

Počítačové kurzy (Po 22. 10. 2018 17.00 - 19.00)

Počítačové kurzy (Po 29. 10. 2018 17.00 - 19.00)

Zvěřinové hody (Út 16. 10. 2018 11.00 - 21.00)

Králíci z klobouku (Ne 25. 11. 2018 16:00)

PŘEDNÁŠKA: Keňa z ptačí perspektivy (Út 13. 11. 2018 18:00)

Minya Konka (Út 6. 11. 2018 18.00)

KONCERT: Patrik Beránek a kapela (So 3. 11. 2018 19.00)

KONCERT: Poslechový večer Galiovci (St 17. 10. 2018 19.30 - 23.00)

PRO DĚTI: Drakiáda (So 27. 10. 2018 14.00)

Kurzy pro rodiče - Autorita rodičů (St 24. 10. 2018 16.00 - 18.00)

Kurzy pro rodiče - Regenerace a psychika sportujících dětí (Čt 1. 11. 2018 16.00 - 18.00)

Kurzy pro rodiče - Mluva hrou aneb logopedické rady pro rodiče (Út 6. 11. 2018 16.00 - 17.30)

Kurzy pro rodiče - První pomoc pro rodiče (St 14. 11. 2018 16.00 - 18.00)

Likvidace autovraků (So 3. 11. 2018 8.00 - 12.00)

S motýlkem na přehlídkové molo (Pá 9. 11. 2018 16.00)

Drakiáda na golfu (So 20. 10. 2018 14.00)

Vít Schlesinger a trenéři sportovních klubů v Kopřivnici (Čt 1. 11. 2018 14.00 - 15.30)

Vemte talent do svých rukou (Čt 18. 10. 2018 15.00 - 20.00)

Oslava 100 let republiky (So 27. 10. 2018 14.00 - 20.00)

Tvarůžkové hody (So 27. 10. 2018 )

Fazolové hody (So 17. 11. 2018 )

Naše třetí ALE a ryby a la Lanča a Lanča (So 8. 12. 2018 )

English meeting Kopřivnice 1/2018 (Po 15. 10. 2018 19.00 - 21.00)

FESTIVAL: FreudFest 2019 (Pá 30. 8. 2019 )

KONCERT: Comar in the Cube v Greenu (St 31. 10. 2018 19.00 - 22.00)

KONCERT: Joys From Lost v Greenu (St 17. 10. 2018 19.00 - 22.00)

Svatomartinská husa (Pá 9. 11. 2018 )

KONCERT: Janáček právem zapomenutý (So 27. 10. 2018 12.30)

PŘEDNÁŠKA: Hrabata z Hückeswagenu (Út 16. 10. 2018 17.00)

Podvečer v rytmu bubnů (Po 22. 10. 2018 18.30 - 20.00)

Barevný den pro děti a dýňohrátky (Út 30. 10. 2018 9.00)

Sběratelská burza (Ne 4. 11. 2018 8.00 - 11.30)

Sportovní odpoledne (St 17. 10. 2018 13.30 - 14.30)

Sportovní odpoledne (St 24. 10. 2018 13.30 - 14.30)

Sportovní odpoledne (St 31. 10. 2018 13.30 - 14.30)

PRO DĚTI: Podzimní pohádkové putování (Pá 26. 10. 2018 15.00 - 17.00)

Tvořivá sobotní dílna (So 27. 10. 2018 14.00 - 18.00)

TURNAJ: Turnaj ve stolním tenise (Út 30. 10. 2018 8.30 - 12.00)

Adventní věnce (Pá 30. 11. 2018 )

Ebru - Základní kurz malby na vodní hladině (So 1. 12. 2018 14.00 - 18.00)

Den zdraví ve zdravém městě (Po 15. 10. 2018 10.00 - 16.00)

Zvuková lázeň (Čt 1. 11. 2018 18.30)

PŘEDNÁŠKA: Věda, víra a ochrana životního prostředí (Ne 14. 10. 2018 18.00)

A plastic ocean (Čt 29. 11. 2018 18:00)

Lampa sv. Cecílie (Pá 23. 11. 2018 16.00)

Beránek - prodej knih (Po 26. 11. 2018 8.00 - 17.00)

EVA MORE a hosté (Út 4. 12. 2018 19.00)

Krmášová zábava (So 20. 10. 2018 20:00 - 02:00)

Základy krasopisu (So 20. 10. 2018 9.00)

Decoupage: Zrcadlo (So 20. 10. 2018 13.00)

Boho lapač snů s krajkou (So 27. 10. 2018 9.00 - 12.00)

Drhaný závěs na květiny (So 27. 10. 2018 13.00 - 16.00)

Drátování: Anděl (Ne 28. 10. 2018 10.30)

PŘEDNÁŠKA: Írán - dvě tváře Persie (Út 6. 11. 2018 18:00)

Rock Bike Party 2019 (So 2. 2. 2019 17.00)

KONCERT: Slavnostní koncert ke 100. výročí vzniku Československa (So 3. 11. 2018 17.00)

DIVADLO: Pygmalion (Ne 21. 10. 2018 15.30)

9. Narozeniny Fifty - Fifty (So 17. 11. 2018 19.00)

KONCERT: Tři tygři (St 14. 11. 2018 19.00)

Pouť ke sv. Vendelínovi 2018 (So 20. 10. 2018 15.00)

Kurz líčení II. (So 27. 10. 2018 17.00)

PŘEDNÁŠKA: Sourozenecká pozice, její charakteristika a prožití bez rivality (Út 13. 11. 2018 17.00)

Kurz líčení a oblíkání (So 27. 10. 2018 17.00)

VÝSTAVA: Patchwork (Čt 1. 11. 2018 Otevřeno Po, Út, Čt a Pá v době 7:30 - 18:00)

Jak se žilo v Kopřivnici - křest publikace (Pá 16. 11. 2018 17:00)

Za hranicemi možností (Po 19. 11. 2018 18:00)

KONCERT: Okýbachi (Čt 8. 11. 2018 18.30)

Uršuloviny - Uršula Kluková a Šimon Pečenka (Pá 16. 11. 2018 18:00)

ZÁVOD: Kopřivnická diabolka (Ne 28. 10. 2018 8.30)

VÝSTAVA: Zbývá jen zlato (Čt 25. 10. 2018 )

VERNISÁŽ : Zbývá jen zlato (Čt 25. 10. 2018 17.00)

KINO: Bohemian Rhapsody (Čt 1. 11. 2018 17:30)

KINO: Climax (Čt 1. 11. 2018 20:00)

KINO: Louskáček a čtyři říše (So 3. 11. 2018 15:30)

KINO: Louskáček a čtyři říše (Ne 4. 11. 2018 17:30)

KINO: Louskáček a čtyři říše (So 17. 11. 2018 9:30)

KINO: Halloween 2018 (Ne 4. 11. 2018 20:00)

KINO: Zloději (Út 6. 11. 2018 19:00)

KINO: Johnny English znovu zasahuje (Čt 8. 11. 2018 17:30)

KINO: Dívka v pavoučí síti (So 10. 11. 2018 20:00)

KINO: Grinch (So 10. 11. 2018 09:30)

KINO: Grinch (So 10. 11. 2018 15:30)

KINO: Grinch (So 17. 11. 2018 15:30)

FILMOVÝ KLUB: Tvář (Út 13. 11. 2018 19:00)

KINO: Balón (Čt 15. 11. 2018 20:00)

KINO: Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (So 17. 11. 2018 20:00)

KINO: Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (Čt 15. 11. 2018 17:30)

FILMOVÝ KLUB: KINO: Ten, kdo tě miloval (So 17. 11. 2018 17:30)

KINO: Chvilky (Čt 22. 11. 2018 20:00)

KINO: Chvilky (So 24. 11. 2018 20:00)

KINO: Cirkus Rwanda (Čt 22. 11. 2018 17:30)

KINO: Cirkus Rwanda (So 24. 11. 2018 17:30)

FILMOVÝ KLUB: Cesta do hlubin Nového Zélandu (Pá 23. 11. 2018 17:00)

KINO: Pat a Mat: Zimní radovánky (Ne 25. 11. 2018 09:30)

KINO: Pat a Mat: Zimní radovánky (Ne 25. 11. 2018 15:30)

KINO: Útok z hlubin (Ne 25. 11. 2018 20:00)

KINO: Kibera: Příběh slumu (Ne 25. 11. 2018 17:30)

FILMOVÝ KLUB: Studená válka (Út 27. 11. 2018 19:00)

KINO: Čertí brko (Čt 29. 11. 2018 17:30)

KINO: Čertí brko (So 1. 12. 2018 09:30)

KINO: Čertí brko (So 1. 12. 2018 15:30)

KINO: Čertí brko (So 1. 12. 2018 17:30)

KINO: Když draka bolí hlava (So 3. 11. 2018 09:30)

KINO: Venom (So 10. 11. 2018 17:30)

KINO: Venom (Po 12. 11. 2018 17:30)

KINO: Po čem muži touží (Čt 8. 11. 2018 20:00)

FILMOVÝ KLUB: KINO: Vdovy (Čt 29. 11. 2018 20:00)

Masarykova vatra 2018 (So 27. 10. 2018 19.30)

PRO DĚTI: Zombíci (Čt 15. 11. 2018 13:00 - 17:30)

KONCERT: Pramínky (Pá 16. 11. 2018 19.00)

100 let republiky v Tiché (So 27. 10. 2018 )

Světlo hvězd, lamp a svícnů na Trúbě (So 3. 11. 2018 18.00)

KONCERT: Kalle with acoustic band (Pá 18. 1. 2019 20.00)

FILMOVÝ KLUB: Hranice práce (Út 4. 12. 2018 19:00)

Muzejní noc (Pá 2. 11. 2018 16.00 - 21.00)

PŘEDNÁŠKA: Neobyčejná historie (Út 20. 11. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: Lidská láska podle božího plánu (St 21. 11. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: Dominika na cestě jižní Amerikou (Čt 22. 11. 2018 18.30)

VÝSTAVA: Mapový okruh Vysočiny (St 7. 11. 2018 )

KONCERT: Koncert k 100. výročí ukončení I. světové války (Ne 11. 11. 2018 16.30)

100. výročí ukončení I. světové války (Ne 11. 11. 2018 9.30)

DIVADLO: Listování: Doppler (Erlend Loe) (Po 19. 11. 2018 20.30)

PŘEDNÁŠKA: Čína (Út 27. 11. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: Josef Lada (St 28. 11. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: Proměny Honzy Hanibala, Magdy a Vojtěcha (Pá 30. 11. 2018 17.00)

Odpoledne s pastelkou (Út 20. 11. 2018 15.00)

Svatomartinské hody v Domečku (So 10. 11. 2018 14.00)

Svatomartinské hody (So 10. 11. 2018 )

ZÁVOD: Závěr sezóny 2018 (So 3. 11. 2018 10.00)

DIVADLO: Stalo se před sto lety (Po 19. 11. 2018 18:00)

Příborské čertoviny (So 1. 12. 2018 17:00 - 19:00)

Den pro farnost (Ne 11. 11. 2018 15.00)

DIVADLO: Dokonalá svatba (So 3. 11. 2018 18:00)

PŘEDNÁŠKA: Základy první pomoci (St 7. 11. 2018 16:00)

Osmičkový koncert (Pá 9. 11. 2018 19:00)

PŘEDNÁŠKA: Základy první pomoci (St 21. 11. 2018 16:00)

PŘEDNÁŠKA: Zvěrolékařka v knihovně III. (Čt 22. 11. 2018 17:00)

Líčení a oblékání (Út 6. 11. 2018 17:00)

PŘEDNÁŠKA: Mýty a fakta v náhradní rodinné péči (St 14. 11. 2018 16.30)

KONCERT: Podvečer v rytmu bubnů s prvky muzikoterapie (Po 26. 11. 2018 18.00)

FESTIVAL: Den rodiny (So 24. 11. 2018 15.00)

PŘEDNÁŠKA: Kurz líčení aneb sama sobě vizážistkou (Út 27. 11. 2018 17:00)

Mikulášský turnaj v ringu (So 1. 12. 2018 9.00)

Možná přijde i Mikuláš (So 1. 12. 2018 15.30)

Mikuláš na Hájově (So 1. 12. 2018 16.30)

VÝSTAVA: Kopřivnické poháry (So 3. 11. 2018 8.00)

SOUTĚŽ: Kopretina (Út 6. 11. 2018 16.00)

Volné hraní deskových her (Pá 23. 11. 2018 17.00)

Fit děti 2018 (So 1. 12. 2018 14.00)

VÝSTAVA: 100 let československého letectví (Čt 1. 11. 2018 Pondělí až středa: 13.00 - 17.00 hod.)

DIVADLO: Královna Koloběžka I. (Ne 25. 11. 2018 10.00)

Setkání kopřivnických sběratelů (So 10. 11. 2018 9.00 - 16.00)

ZÁVOD: Běh do vrchu Ráztoka - Pustevny (So 1. 12. 2018 9.00)

KONCERT: Expedice Apalucha (Pá 23. 11. 2018 18:00)

KONCERT: Harmonium a hlas (Pá 30. 11. 2018 18:00)

KONCERT: Večer s cimbálovou muzikou (So 10. 11. 2018 19:00 - 23:00)

KONCERT: Večer s cimbálovou muzikou (So 24. 11. 2018 19:00 - 23:00)

DIVADLO: Zase ti tupitelé (Pá 7. 12. 2018 )

Svatomartinské hody (Pá 9. 11. 2018 )

Územní energetická koncepce města Kopřivnice (St 7. 11. 2018 10.00)

Den válečných veteránů (Ne 11. 11. 2018 11.00)

KONCERT: Hudební soaré (St 7. 11. 2018 18.00)

DIVADLO: Dobré mravy (Čt 30. 5. 2019 19:00)

Korálkování: Vánoční hvězda a andílek (So 10. 11. 2018 9.00)

Adventní věnec (So 24. 11. 2018 9.00)

Drátování: Drátované ozdoby na stromeček (Ne 25. 11. 2018 10.30)

Pletení: Bezprsté rukavice (So 24. 11. 2018 13.00)

Decoupage: Anděl (Ne 25. 11. 2018 13.30)

Oslavy Dne boje za svobodu a demokracii (So 17. 11. 2018 17.00)

III. Vánoční originál (So 1. 12. 2018 )

Acid Bass in Underground (Pá 9. 11. 2018 20.00)

DIVADLO: Malé divadlo o pejskovi a kočičce (Čt 8. 11. 2018 10.00)

Stres: přirozená součást života (Čt 8. 11. 2018 18.00)

Stres: přirozená součást života (Čt 15. 11. 2018 18.00)

Svatomartinské husí hody (Pá 9. 11. 2018 )

Bylinková harmonie pro ženské zdraví (St 7. 11. 2018 17.00 - 19.30)

KONCERT: Slavnostní koncert (Ne 18. 11. 2018 17.00)

Sportovní odpoledne (St 7. 11. 2018 13.30 - 14.30)

Sportovní odpoledne (St 14. 11. 2018 13.30 - 14.30)

Tvořivá sobotní dílna (So 17. 11. 2018 14.00 - 18.00)

Sportovní odpoledne (St 21. 11. 2018 13.30 - 14.30)

Sportovní odpoledne (St 28. 11. 2018 13.30 - 14.30)

Advent v Luně (Pá 30. 11. 2018 9.00 - 12.00, 14.00 - 18.00)

Mikuláš v Luně (St 5. 12. 2018 10.00 - 12.00)

Tanečky, písničky, říkadla (St 14. 11. 2018 10.00 - 11.00)

Pohádka „O budce“ (St 21. 11. 2018 10.00 - 11.00)

Tanečky, písničky, říkadla (St 28. 11. 2018 10.00 - 11.00)

Papírový drak (Pá 9. 11. 2018 10.00 - 11.00)

Závěs z papírových žaludů (Pá 16. 11. 2018 10.00 - 11.00)

PŘEDNÁŠKA: Vývoj řeči u dětí do 3 let (Pá 23. 11. 2018 10.00 - 11.00)

Knížkohrátky s robátky (Pá 23. 11. 2018 9.00 - 10.00)

Knížkohrátky s robátky (Po 26. 11. 2018 9.00 - 10.00)

Svatomartinské hody (So 10. 11. 2018 )

TURNAJ: Turnaj ve volu (So 24. 11. 2018 9.30)

Svatomartinské husí hody (So 10. 11. 2018 )

Sushi-All Inclusive 5 (So 24. 11. 2018 19.00)

Poslechový večer - Galiovci (St 21. 11. 2018 19.30)

Whisk(e)y degustace (St 14. 11. 2018 19.00)

11. memoriál Radka Rusnáka (So 17. 11. 2018 20.00)

BACK Inward w/ DJ AKA (TyNikdy, Pohon.cz, FOA) (Pá 23. 11. 2018 21.00)

Švihadlo / Ganja Band Ivana Štráfka (So 15. 12. 2018 21.00)

LVMEN (St 16. 1. 2019 20.00)

Malá loutková pohádka (Čt 22. 11. 2018 10.00)

Předvánoční rukodělný jarmark (Ne 9. 12. 2018 15.00 - 18.00)

Tvořím, tedy jsem (Čt 22. 11. 2018 18.00)

PŘEDNÁŠKA: Můj zodiak - Vztahy podle znamení a živlů (Út 4. 12. 2018 17.30)

PŘEDNÁŠKA: Robert Čapek - Líný učitel (Út 18. 12. 2018 16.00)

PŘEDNÁŠKA: První čakra (Út 27. 11. 2018 18.00 - 20.00)

Mikulášský večírek (St 7. 11. 2018 19.30)

Den v Muzeu (Ne 18. 11. 2018 10.00)

VERNISÁŽ : Kouzlo barev (Pá 16. 11. 2018 17.00)

VÝSTAVA: Kouzlo barev (Pá 16. 11. 2018 17.00)

KONCERT: Alfa Band (Pá 28. 12. 2018 19.00)

KONCERT: Swingtime Band Martina Svobody (Pá 23. 11. 2018 19.00)

Prodej levných knih (Po 26. 11. 2018 9.00 - 17.00)

KONCERT: Barevný podzim (Ne 25. 11. 2018 15.30)

Obnovitelné zdroje energie a kotlíkové dotace pro rodinný dům (Út 20. 11. 2018 17.00)

Dešťovka - Jak na úspory vody (St 21. 11. 2018 17.00)

Zateplení, rekonstrukce / výstavba rodinného domu s dotací (Čt 22. 11. 2018 17.00)

PRO DĚTI: Mikulášská nadílka ve vile (Čt 6. 12. 2018 17.00)

Adventní tvoření v knihovně (Út 27. 11. 2018 16.00 - 19.00)

Slavnostní zahájení adventu (Ne 2. 12. 2018 15.00)

DIVADLO: Maryša (Čt 14. 2. 2019 19:00)

DIVADLO: Rychlé šípy (Čt 14. 3. 2019 19:00)

DIVADLO: Alenka v říši znaků (Čt 11. 4. 2019 19:00)

Česko zpívá koledy (St 12. 12. 2018 18.00)

SEPAR + support (Pá 8. 2. 2019 19.00)

MČR jednotlivců (So 19. 1. 2019 )

Enkaustika na Fojtství (So 15. 12. 2018 10.00)

Čtyřchodové degustační menu (Út 27. 11. 2018 )

Akci pořádá

Akci pořádá:

Město Kopřivnice

Nahlásit chybu