Tipy na víkend

18. 10. 2017

Akce o víkendu

Zvěřinové hody - Příbor

Již od čtvrtku 19. 10. v restauraci U Zlaté hvězdy se můžete těšit na zvěřinové hody, které budou trvat až do neděle 22.10. Těšit se můžete na srnčí gulášek, speciality z kance a mnoho dalšího. Rezervace stolů na telefonním čísle 777 701 605.

Farmářské trhy - Příbor

V pátek 20. 10. od 8.00 hod. na Náměstí Zikmunda Freuda budou probíhat tradiční farmářské trhy, kde si budete moct zakoupit nejenom valašské frgály, vdolečky, ale i různé druhy kávy, keramiky, oříšků, domácí zavařeniny, medovinu, pečivo a mnoho dalšího. Trhy budou trvat až do 16.00 hod.

Podzimní pohádkové putování - Příbor

V pátek 20. 10. Luna Příbor ve spolupráci s Mateřskou školkou Kamarád pořádají pro děti od 15.00. hod. odpoledne plné zábavy a her. Děti během odpoledne budou plnit úkoly a na konci je čeká zasloužená odměna. Občerstvení zajištěno. Vstupné 20 Kč.

Frank Sinatra and Count Basie Meet Again - Příbor

Kulturní dům pořádá v sobotu 18. 10. od 19.00 hod. k 100. výročí narození jazzového a swingového zpěváka, Franka Sinatry a 111. výročí narození swingového pianisty, Counta Basieho. Koncert plný slavných skladeb tohoto skvělého amerického zpěváka, které natáčel společně s Countem Basiem a jeho orchestrem.

Tančírna - Kopřivnice

Taneční centrum Relax Kopřivnice pořádá v pátek 20. 10. od 19.00 hod. v Kulturním domě v Zrcadlovém sále tančírnu ve stylu 30. let.

Hity z kazetáku - Kopřivnice

V sobotu 21. 10. od 20.00 hod. v Kulturním domě v Kopřivnici proběhne stylová zábava pro všechny milovníky nestárnoucích hitů posledních dekád minulého století. Zahraje DJ Jiří Halák. Můžete se těšit i na různá taneční vstoupení a fotobudku. A ti nejodvážnější mohou přijít v kostýmech. Tak neváhejte a přijďte se pobavit.

O tatrováckou brusli - Kopřivnice

O víkendu se můžete těšit na 45. ročník o velkou cenu města Kopřivnice v krasobruslení. V sobotu na zimním stadionu od 7.00 hod. na led nastoupí nemladší žáčky, žáci, mladší žačky, žáci. V neděli 21. 10. vystoupí nejmladší žáčky, mladší žačky, juniorky, seniorky i nováčci.

Tvořivá sobotní dílna - Příbor

Luna Příbor pořádá v sobotu 21. 10. od 14.00 zábavné odpoledne pro děti i dospělé. Těšit se můžete na keramické, hedvábné tvoření i korálkování. Cena vstupného se pohybuje dospělí 200 Kč, děti 100 Kč. Veškerá tvoření jsou určena veřejnosti a je nutné si rezervovat místo!
Informace a rezervace k jednotlivým tvořivým dílnám u paní K. Bukovjanové na telefonním čísle 778 013 156.

Otevření workoutového hřiště - Štramberk

V sobotu 21. 10. od 13. 00 hod. na fotbalovém hřišti Bařiny ve Štramberku proběhne slavnostní otevření workoutového hřiště. Součástí programu bude i exhibice a ukázky cvičení.

KINO: Divadlo Kapsa: O Budulínkovi - Kopřivnice

Kdo by neznal Budulínka? A kdo by nevěděl, že to nakonec dobře dopadlo, že dědeček s babičkou Budulínka z liščí nory zachránili. Ale jak to vlastně všechno začalo? Budulínek neposlouchal babičku a nedbal rad, co mu dával dědeček. A tak není divu, že se jednoho dne dostal do pěkné šlamastyky, protože i přes varování svých prarodičů, aby nikomu neotvíral, vpustil do domu proradnou lišku. Ta nelenila a Budulínka unesla do své nory. Kdo ví, co by se s malým nezbedou stalo, kdyby se dědeček, s babičkou společně nevyrazili na záchrannou výpravu. V představení jsme se dobře známou zápletku klasické české pohádky snažili obohatit o nové pojetí. Někdo neposlouchá a někdo zase neslyší. Téma poslouchání se v pohádce netýká pouze neposlušného Budulínka, ale také babičky a dědečka, kteří naopak slyší velmi špatně. A jak to dopadne? Uvidíte v naší nové pohádce, v neděli 22. 10. v 15.30 hod. v Kině Kopřivnice připravilo Divadlo Kapsa dětské představení s názvem O Budulínkovi. Vstupné 50 Kč.

FOTOGALERIE