Tipy na víkend

21. 2. 2018

Akce o víkendu


PÁTEK | 16. února 2018

Manželský čtyřúhelník | Kopřivnice

Manželé Juklovi jsou dlouholetými přáteli manželů Tupých. Květa a Růžena pracují ve stejné mateřské školce, Míra a Radim jsou inženýry ve stejném výrobním podniku. Proto není divu, že se jako každý rok chystají společně oslavit Silvestra. Alkohol teče proudem, a tak vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. Jak to dopadne, se dozvíte v pátek 23. února od 19.00 hod. Divadelní představení se uskuteční ve velkém sále v Kulturním domě.

Ples Kopretina | Kopřivnice

V pátek 23. února od 19.30 hod. v Katolickém domě uskuteční Ples Kopretiny. Večerem bude provázet skupina Maras. Vystoupí taneční skupina Faridah, absolventky ZUŠ Zdeňka Buriana. Vstupné 150 Kč.

Kytarové duo | Kopřivnice

Vila Machu pořádá v pátek 23. února od 20.00 hod. hudební večer v podání kytarového dua ve složení Rudy Horvata a Radima Přidala. Zazní instrumentální úpravy populárních písní, ale také jazzové standardy i autorské skladby, to vše s osobitým rukopisem obou kytaristů a úctou k hudebním vzorům, jako jsou Bill Frisell či Pat Metheny. Doporučují se rezervace na tel. čísle 702 016 444.

 

SOBOTA | 17. února 2018

Hasičský ples | Příbor

Sbor dobrovolných hasičů Příbor pořádá v sobotu 24. února od 19.00 hod. v Kulturním domě tradiční Hasičský ples. K poslechu a tanci zahraje skupina Ypsilon.

Country večer | Štramberk

V sobotu restaurace Prosek pořádá 24. února od 20.00 hod. hudební večer s country bluesgrassovou kapelou Cizinci. Vstupné 60 Kč. Možná rezervace míst na tel. čísle 735 806 271.

 

NEDĚLE | 11. února 2018

Nedělní pohádka: Divadlo Studna - Pyšná princezna | Kopřivnice

V neděli 25. února od 15.30 hod. v Kině Kopřivnice je pro všechny malé i velké děti přichystaná klasická pohádka o Pyšné princezně. Notoricky známý evergreen o potrestané pýše v provedení, jaké si lze jen těžko představit. Zdánlivě obyčejná skříň coby „leporelo“, neustále překvapující novými vývrhy postav, prostředí a situací. Šašek a Šašena, jenž bránici divákovu pečlivě lechtají jako vtipní kormidelníci děje. A konečně Míroslav, Krasomila a další hvězdy pohádkového nebe tentokráte v lipové podobě.

Předjarní koncert městského dechového orchestru | Kopřivnice

V neděli 25. února od 17.00 hod, v Kulturním domě Kopřivnice se uskuteční koncert městského dechového orchestru Kopřivnice. Dirigují Pierre Scotto a Martin Maléř. Během večera zazní skladby Antonína Dvořáka, Bedřicha Smetany, Johannese Brahmse a mnoho dalších. Cena 80 Kč, děti do 15 let 10 Kč. Předprodej v IC Kopřivnice nebo online.

 

FOTOGALERIE